Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Mayıs 2019, Perşembe

Aşk %
Para %
Sağlık %

Kaybetme korkusunu, tatlı bir heyecan boyutunda bırakmanız gerekiyor. Partnerinize açılmak ya da sorunu gizli yaşamak arasında yapmanız gereken tercih oldukça net.

Bugünyaşamınızda önemli bir gün olabilir. Bir parça cesaret isteyen kararlar vermeniz gerekebilir. Sizden beklenen ölçüde atak davranışlarınız çok şey kazandıracak.

Önümüzdeki günlerde büyükçe bir masrafa girebilirsiniz. Bunun hazırlığını yapmanız gerekiyor. Bütçenizi dengeleme, para sıkıntıları yaşamama çabanızda desteğiniz yetersiz.

Uzak bir yere oldukça masraflı ziyaretler söz konusu olabilir. Bu ziyaretler size heyecan verdiği kadar sorunlar da yaşatabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Karmaşık konularda bazı tıkanmalar yaşayabilirsiniz. Kafanız bugünlerde tercihini netliklerden yana kullanmaya eğilimli olacak. Aile ilişkilerinizde oturmuş dengeler, olumsuz etkilenmelere kapalı. Sıkı dostlarla anlamlı beraberlikler söz konusu. Bu beraberliklerde birlikte ortaya konacak yeni önerileri, kendi açınızdan değerlendirmeye çalışacaksınız.

9 Mayıs 2019, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Günün tamamında Ay, Yengeç burcunda ilerliyor. Bugün itibariyle iletişim yönünüzün aktif olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Zaman zaman kendinizi duygusal hissedebilirsiniz. Eğitim hayatınızda hayal ettiğiniz şekilde neticeler alabilirsiniz. Kardeşlerinizle, akrabalarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Bugün yöneticiniz Venüs'ün Jüpiter ile yaptığı olumlu açı sayesinde, psikolojinizin düzeldiği, kendinizi boş yere karamsarlaştırmak yerine olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sağlığınızla ilgili de şifa bulabilirsiniz.

9 Mayıs 2019, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Önceliklerini belirliyorsun!Ay, su burcunda hareket ediyor. Kaliteli ve işlevsel birortamının hayalini kuruyorsan, önceliklerini belirleme ve ifade etme zamanıdır. Bugün gökyüzü kafandaki düşünceler arasında hızlı geçişler yaşayabileceğine işaret ediyor. Nasıl mı? Akşam arkadaşlarınla ya da sevgilinle buluşmayı planlamışken aniden yolda rotanı eve çevirebilirsin? Kararların aniden değişebilir. Bu halin yakın çevren tarafından da şaşkınlıkla karşılanabilir. Bu halinden şikâyetçi olanlara da günlük yorumunu okutmayı ihmal etme! Son zamanlarda geçmeyen baş ağrılarıyla uğraşıyorsan, bir doktora görünmeni öneririm.

9 Mayıs 2019, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Tamamlamanız gereken işler konusunda destek görmeyi fazla arzulamanız, karşınızdaki kişileri sizden soğutabilir, mesafeli olmaya çalışın.

9 Mayıs 2019, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün işler sakin ilerleyebilir, sabırlı olmakta fayda var. Yakın ilişkilerinizde daha yapıcısınız. İşinizle ilgili konularda daha sistemli düşünmeye yatkınsınız, bu durum işlerinizi daha da kolaylaştıracak. Kulağınıza gelebilecek olan dedikoduları, çevrenizdekileri fazla stres yapmayın. Duygularınızı daha çok paylaşabilirsiniz.

9 Mayıs 2019, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Hayallerinize tam ve tüm bir niyetle eğildiğiniz sürece gerçekleştirecek zeka ve iradeye sahip olduğunuzu biliyorsunuz, başaracaksınız.

9 Mayıs 2019, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Ailevi konularda problemler yaşıyor olabilirsiniz. Bugün çekirdek aileniz ve eviniz konusundaki bazı konular gündeminize oturabilir. Partnerinize karşı çok alıngansınız. Ona karşı biraz daha anlayışlı olabilirsiniz. Yoğun bir gün olabilir.

9 Mayıs 2019, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Gün boyu heyecan veren gelişmeler yaşanabilir. İletişim ihtiyacınız artıyor, telaş ve gerginlikten kaçınmak faydalı olur. Sıradan fikirlerin dışına çıkıyorsunuz, finansal konularda gelişmeler olası.

9 Mayıs 2019, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Venüs ile Jüpiter arasında meydana gelen şanslı görünüm beş gün boyunca hayatınıza bolluk, bereket, şans ve sevgi çekmenize neden olacak. Evrenin bereket musluğu adeta sizin için açılmış olabilir. Ayrıca spiritüel konular yaşama bakış açınızı değiştirmenize neden olur. Hayat adeta büyülü bir mekanizma gibi çalışır. Burç burç yorumları günlük burç yorumları Jüpiter Perşembe Venüs

9 Mayıs 2019, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.

9 Mayıs 2019, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
06° 39' 03" R
Ay
Akrep
25° 16' 43" R
Merkür
Başak
24° 45' 36" R
Venüs
Terazi
00° 37' 28" R
Mars
İkizler
19° 40' 16" R
Jüpiter
Koç
03° 17' 27" R
Satürn
Kova
19° 02' 17" R
Uranüs
Boğa
18° 23' 48"
Neptün
Balık
23° 40' 32"
Plüton
Oğlak
26° 08' 08"
Chiron
Koç
14° 29' 55"
Lilith
Yengeç
18° 43' 21"
True Node
Boğa
13° 48' 24"
Son Güncelleme : 29/09/2022 22:50

Astroloji Gündemi

29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 29 Eylül 2022, Perşembe 29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Denge arayışının yoğun olduğu Terazi yeniayından sonra sabah saatlerinde bütün dengeler şaşabilir. Neye güveneceğimizi şaşıra... Devamını Oku >>