İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Tartışmalar Büyüyor! Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Haziran 2024, Çarşamba

Aşk 60%
Para 60%
Sağlık 80%

Birlikte olduğunuz kişiye karşı mutlaka hoşgörülü yaklaşımlarda bulunmalısınız. Hislerinizi aktarma konusunda içten içe tuhaf hissetmeye başlayacağınız bir gün. Kendinizi suçlayacağınız noktalar var ancak gerekli olan adımları atmayı başarır ve daha şeffaf olursanız, her şey daha da iyi olabilir.

Sizi tatmin etmeyecek işlerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kendinizi arada kalmış hissedebileceğiniz bir gün. İdeallerinize ulaşma noktasında mücadele etmekten geri kalmayacaksınız. Sürekli olarak mücadele içerisinde olacağınız için de fiziksel ve zihinsel olarak yorgun hissedebilirsiniz.

Maddi açıdan kendinizi zorluk içerisinde hissettiğiniz anlarda dostlarınızdan veya aile bireylerinden destek talep edebilirsiniz. Kendinizi kısa zaman içerisinde toparlamaya ihtiyacınız var. Finansal gücünüzün istenmeyen zorluklar içerisine girebileceği bir gün sizi beklemekte.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kendi ihtiyaçlarınızı ön plana almanız gerekebilir. Evinizde kendinizi huzursuz hissettiğiniz, yaşam alanlarınıza taşıdığınız durumları ayrıştırmaksınız. Başınıza geldi, oldu diye tüm yaşamınızı ve sisteminizi bunun yüzünden değiştirmek durumunda değilsiniz; bazen tepki vermemek ya da vermek için beklemek daha iyi bir karşılık olabilir.

12 Haziran 2024, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün iletişim becerileriniz ön plana çıkacak ve çevrenizle ilişkilerinizde başarılı olacaksınız. Fikirlerinizi etkili bir şekilde dile getirebilecek ve karşınızdakileri ikna edebileceksiniz. Ancak ani kararlar almaktan kaçınmalı ve detaylara dikkat etmelisiniz. Ayrıca bugün, duygusal anlamda kendinizi ifade etmekten çekinmeyin ve iç dünyanızı keşfetmek için zaman ayırın. Uğurlu renkleriniz bugün sarı ve beyaz olacak.

12 Haziran 2024, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Ailesiyle yaşayan İkizler burcuysan, eve geç geldiğin için ailenle küçük çaplı tartışmalar yaşayabilirsin. Kafanın dikine gitmen olayları daha da çıkmaza sokabilir. Yeni işe başlayan İkizler burcuysan,arkadaşlarınla iyi anlaşman işine karşı olan motivasyonunu arttırıyor.

12 Haziran 2024, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Tarzınız ve seçimleriniz konusunda bazı öneriler alabilirsiniz. Kendinizi rahat hissetmediğiniz, bir baskı altında gibi düşündüğünüz fikirlerle karşılaştığınızda hislerinizi paylaşmalısınız. Kendinizi karşınıza almanıza neden olabilecek durumları ayırt etmeli ve önlem almalısınız.

12 Haziran 2024, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Ailevi konularla daha fazla söz sahibi olmak isteyebilirsiniz. Geçmişte kalan konular tekrar gündeme gelebilir. Kendinizi duygusal anlamda sıkışmış hissedebilirsiniz. Değişen koşulları anlamadan kendinizi ortaya atmamalısınız. Kardeşlerinizle ilgili konularla ilgilenme fırsatı yakalayabilirsiniz. Hızlı yolculuk programları gündeme gelebilir.

12 Haziran 2024, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bu aralar yeri geldiğinde vazgeçebilmek için bilinçli bir çabayla hareket etmeniz size iyi gelmeyeni bırakmanız gerekiyor.

12 Haziran 2024, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Enerjini ve dikkatini farklı bir konuya yönlendirmek, yaşadığın olaylara daha farklı bir bakış açısı ile bakmanı sağlayabilir. Bir süreliğine de olsa seni geren mevzulardan uzaklaşmak ve sana keyif veren konulara odaklanmak sana daha iyi gelecek bugün.

12 Haziran 2024, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili İkizler, bugün kestirme yollara başvurmak veya hayal kırıklıklarınızı dile getirmek için ideal bir zaman değil. Fikir ayrılığı sizi her zamankinden daha fazla sinirlendirebilir. Kendinizi çözülmemiş, sinir bozucu bir konuya takılıp kalmış halde bulabilirsiniz. Muhtemelen kendinizi hazırlıksız hissedeceksiniz ve baskıları hafifletmenin anahtarı, gereğinden fazla bir düzeyde kontrol etmeye çalıştığınız alanları belirlemek ve ardından bunları bilinçli olarak biraz hafifletmektir. Zihninizde bu kadar çok şey varken odaklanmak veya konsantre olmak zor olabilir. Bu yüzden ilk hedefiniz dağılmak ve stresi azaltmak olmalıdır.

12 Haziran 2024, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün bulunduğunuz alanlarda kabınıza sığmıyorsunuz. Birçok aktivitelerin içinde olacaksınız. Hızlı düşünüp, acele karar vermeniz gerekebilir. Her anlamda güçlü ve güzel bir gün içindesiniz. . Hiç kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz.

12 Haziran 2024, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Yeni bir yola girmeye karar verdiniz ve biraz ürkekçe de olsa yüksekteki hedeflerinize doğru ilerlemektesiniz. Geçmişe elveda deyin ve eskileri ardınızda bırakın. Eskiyi unutmak zorunda değilsiniz, ama tüm enerjinizi önünüzdekilere odaklayın. Yeni girdiğiniz bu yolda size yardımcı olması için hem eski, hem yeni çevrenizden yararlanın.

12 Haziran 2024, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili İkizler; bugün yakın çevre, eğitim, seyahatler ön plana çıkabilir. Sağlık ve ya beklenmeyen ani gelişmeler gerçekleşebilir. İletişime dikkat. Gününüz şahane geçsin.

12 Haziran 2024, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Enerjinizi egonuza yansıtmış durumdasınız. Düşüncelerinizden ödün vermek istemiyor ve çevrenizdeki sizinle aynı düşünceye sahip kişilere taviz veriyorsunuz. Güç birliği içinde olsanız bile, küçük ayrıntıların sizi rahatsız etmesini istemiyorsanız. Sır saklamanızda yarar var.

12 Haziran 2024, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 59' 17" R
Ay
Akrep
17° 01' 17" R
Merkür
Aslan
20° 02' 01" R
Venüs
Aslan
05° 20' 05" R
Mars
Boğa
26° 37' 42"
Jüpiter
İkizler
11° 21' 36"
Satürn
Balık
19° 12' 39"
Uranüs
Boğa
26° 20' 25"
Neptün
Balık
29° 52' 55"
Plüton
Kova
01° 02' 26"
Chiron
Koç
23° 29' 08"
Lilith
Terazi
01° 50' 34"
True Node
Koç
09° 57' 29"
Son Güncelleme : 16/07/2024 03:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>