İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Sorumluluklarınız Artıyor Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

15 Kasım 2023, Çarşamba

Aşk 60%
Para 100%
Sağlık 70%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki olumsuzlukların son bulmasını sağlamanız gerekiyor. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece herhangi bir sorunla da karşılaşmayacaksınız. Enerjiniz bugün bir hayli yüksek.

Sizden istenenlere olumlu anlamda cevap vermeye çalışmalısınız. Sizin açınızdan doğru olduğuna inandığınız adımları atmanız gerekmekte. Her şeyin daha iyiye gitme ihtimali var.

Parasal durumunuzu zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmalısınız. Gelir ve gider arasındaki dengesizliği tamamen çözüme kavuşturmaya çalışın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Duygusal konularda karar verme sürecinde olabilirsiniz. Üzerinize düşeni layıkıyla yaptığınızda ve vicdanınızın sizi rahatsız ettiği bir konu kalmadığında hayatın akışına güvenmek durumundasınız. Sizinle uğraştığını, işinizi gölgelemeye çalıştığını fark ettiğiniz insanlarla en iyi mücadele yöntemi başarılı olmaya gayret etmektir.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün iletişim becerilerinizi kullanma fırsatı yakalayacaksınız. Konuşmalarınız ve ifadeleriniz çevrenizdeki insanlarla uyumlu bir şekilde ilerleyecek. Kendinizi anlatmak ve düşüncelerinizi ifade etmek için harika bir gün olacak. Aynı zamanda, yeni projeler veya işbirlikleri için uygun bir gün olabilir. Dikkatli olmanız gereken nokta, aşırı konuşkanlık olabilir. Diğer insanların düşüncelerine ve fikirlerine de değer verdiğinizden emin olun. Bugün kendinizi daha dengeli ve anlayışlı bir şekilde ifade etmek önemlidir.Unutmayın, burç yorumları genel karakteristik özellikleri yansıtan bilgilerdir ve her birey farklıdır. Sadece siz en iyi şekilde burcunuzun yorumunu yorumlayabilirsiniz.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yoğun bir gün sizi bekliyor. Sorumluluklarınızın artmasıhayatınızda tempolu günler yaşamanıza sebep olacak. Bugün işten kafanızı kaldırıp deyim yerindeyse su içmeye bile vakit bulamıyorsunuz. İlişkisi olmayan İkizler burcuysanız, katılacağınız bir davette yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişiyi yakından tanımak isteyeceksiniz.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Duygusal konularda karar verme sürecinde olabilirsiniz. Üzerinize düşeni layıkıyla yaptığınızda ve vicdanınızın sizi rahatsız ettiği bir konu kalmadığında hayatın akışına güvenmek durumundasınız. Sizinle uğraştığını, işinizi gölgelemeye çalıştığını fark ettiğiniz insanlarla en iyi mücadele yöntemi başarılı olmaya gayret etmektir.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün eşinizle ilgili konularda hassaslaşabilirsiniz. Karşıt fikirlerle uğraşabileceğiniz zamanlar var. Sorumlu olduğunuz konular üzerinde daha fazla çalışmanız gerekebilir. Düzeltebileceğiniz konularda yeni şeyler üretebilirsiniz. Bazı işlerinizde eksikleri tamamlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Kişisel konular ön plana çıkabilir.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bu aralar arzu ettiklerinizi elde etmek için daha fazla öz disipline ihtiyacınız olabilir. Çevrenizin söylediklerini de dikkate almanızda fayda var.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Hayal kurmak kötü bir şey değildir. Hele seninki gibi yapıcı hayallerse. Birçok güzel gerçeklik, en başta insanların hayalleri ile başlamıştır. Zihnini farklı düşünce ve fikirlere açmak için hayal gücünü serbest bırakmalısın bugün.

15 Kasım 2023, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili İkizler, bugün ilişki kurma konusunda içgüdüleriniz çok iyi. Sizinle aynı frekanstaki insanlarla etkileşime geçmek istiyorsunuz. Karmaşık duygusal ikilemlerin yanıtları, bir süreliğine kafanızı karıştırmış olsa bile, sonunda aklınıza geliyor gibi görünüyor. Düşüncelerinizi ayıklıyorsunuz ve etrafınızda olup biteni gözlemliyorsunuz. Şu anda iletişimler, odaklanmanıza ve hızınızı artırmanıza yardımcı olabilir. Enerjik olarak zirvede olmasanız da bu, hoş sohbetler için iyi bir zaman olabilir. Başka bir kişinin bakış açısı, sizinkinden önemli ölçüde farklı olsa bile, bugün sizinkini geliştirme eğilimindedir.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ailenizin bazı konularına kesin çözümler üretebilirsiniz. İşinizle ilgili yeniliğe açık bir gün içindesiniz. Bugün, güçlü yönlerinizi bir kez daha ortaya koyacaksınız. Maddi konularda yeni başlangıçlardan korkmuyorsunuz.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hedeflerinize doğru ilerlemeniz engelleniyor. Cesaretinizi fazla yitirmeyin ve başkalarından da pek teselli beklemeyin. İradenizi güçlendirin ve hayallerinizi biraz değiştirmek zorunda kalsanız bile onların peşinden koşmaya devam edin. Aceleci davranmayın ve enerjinizi muhafaza edin. Bu sorunu halledilmesi gereken herhangi birolarak ele alın ve hiçbir şeyin yolunuza taş koyamayacağına inanın.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

İletişime geçtiğiniz kişilere kendinizi en doğru şekilde ifade etmeye çalışmalısınız. İçinde bulunduğunuz durumlar ne kadar karmaşık olsa da üstesinden gelebilirsiniz. Kontrol sizin elinizde olduğu sürece sorun ya da sıkıntı ile de karşılaşmayacaksınız. Her şeyin tam da arzu ettiğiniz gibi olabileceği bir sürece giriyorsunuz.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bugün sevdiğinizle ilişkileriniz açısından güzel bir gün. Olayları fazla sorgulamamayı ve karşılıklı olarak daha esnek davranmayı öğrendiğiniz bu süre içinde ilişkiniz olumlu halini koruyor. Hareketli işi seviyorsunuz, ama belli bir zamandan beri temponuz sizi yıpratacak kadar arttı. İş yaşantınızdaki hareketlilik sizi adeta hiç etkilemiyor gibi. Bazı harcamalarınız gerçekten çok lüzumsuz. Sağlığınızın iyi olduğu bir gün. Ancak aşırı yorgunluk ve stresten kaçınmaya çalışın

15 Kasım 2023, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 38' 17" R
Ay
Yengeç
23° 18' 33" R
Merkür
Yay
29° 25' 35" R
Venüs
Terazi
25° 42' 52" R
Mars
Yay
04° 47' 03" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 34"
Satürn
Balık
01° 08' 04"
Uranüs
Boğa
20° 21' 19"
Neptün
Balık
24° 53' 47"
Plüton
Oğlak
28° 30' 26"
Chiron
Koç
15° 45' 34"
Lilith
Başak
06° 32' 04"
True Node
Koç
23° 53' 37"
Son Güncelleme : 01/12/2023 06:00

Astroloji Gündemi

666'nın Anlamı Nedir? 30 Kasım 2023, Perşembe 666'nın Anlamı Nedir? 666, dengeyi bulma ve özgürleşme ile ilişkilidir. Bu sayı sıklıkla “kötü” veya “şeytani” bir anlamla ilişkilendirilse de, ger... Devamını Oku >>