İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Gerçeklerle Yüzleşiyorsunuz Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ekim 2023, Cumartesi

Aşk 100%
Para 60%
Sağlık 70%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygusal olarak kendinizi köşeye sıkışmış hissedecek olsanız da üstesinden gelebileceksiniz. Duygusal gerginliklerin birlikteliğinize zarar vermemesini de sağlamanız gerekiyor. Daha dengeli olmaya çalışın.

Mesleki olarak kendinizi daha net ifade etmeye çalışın. Girişimci yönünüze fazlasıyla ihtiyaç duyabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Hata yapmadığınız sürece başarıya ulaşma şansınız daha da artacaktır.

Maddiyatla ilgili belirsizlikler gündeme gelebilir. Detayların her açıdan belirleyici olabileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Sınırlar üzerinde etkinlik göstermeye çalışın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Gündelik işlerinizi tamamlama konusunda daha kontrollü olmalısınız. Dış dünyadan kaynaklanabilecek bütün sorunlarla mücadele etmeye hazırlıklı olmalısınız. Çevresel koşulların sürekli olarak değişim gösterebileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Enerjinizdeki yoğunluk sizin en büyük yardımcınız olabilir. Hata yapmaktan kaçınmanız gerekiyor.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili İkizler burçları, bugün iletişim konularında başarılı olabilirsiniz. İletişim gücünüzü kullanarak anlaşmazlıkları çözebilir, ortak çalışmalarda başarılı olabilirsiniz. İletişim becerilerinizi geliştirmek için fırsatlar arayın.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün, toprak burcunda bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Geçmişe dair bazı konular gündeminize gelebilir. Gerçeklerle yüzleşeceğiniz bazı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ertelediğiniz konularla ilgili hız kazanmanız gereken gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özel sektörde çalışan bir İkizler burcuysanız, maddi iyileştirme ve düzenlemeler konuşulmaya başlanabilir. İlişkisi olmayan bir İkizler burcuysanız, “ilişkilerden yana bir türlü yüzüm gülmüyor” düşüncesine son vereceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Parasal konularda zorluk yaşayabilirsiniz. Bunları aşabilmek için imkanlarınızdan vazgeçmek ya da bunları yanlış değerlendirmek iyi bir seçim olmayabilir. Kendinizi, yaşadıklarınızı ve durumunuzu bilerek hareket ettiğinizde olası krizleri önlemeniz kolaylaşacaktır.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün gerçekleşen Ay tutulması düşüncelerinizi yeniden toplayabileceği dizi göstermekte. Kendinize ve dinlenmeye de zaman ayırmalısınız.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Etrafınızdaki kişilerin davranışlarına uyum sağlamanız gerekebilir. İş konusunda özellikle olumlu tavrınıza olumlu yanıt alamayınca sinirlenebilirsiniz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Kendine daha çok zaman ayırmak sana daha iyi gelecek. Yeni hobiler edinmeye çalışmak, yeni şeyler öğrenmek hayatında ister istemez fark yaratmana yardımcı olacak. Farklı bakış açıları kazanmaya çalışmak hayattan daha çok zevk almanı sağlayabilir.

28 Ekim 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bir süredir, kişisel bakımınızı ihmal ettiyseniz şimdi buna yönelik bir çağrı olabilir sevgili İkizler. Zihinsel ve duygusal sağlığa dikkat edilmesi gerekiyor! Kendinizi yeterli hissetmiyorsanız şimdi yavaşlamanız gerekir. Hayatınızdaki çözülmemiş bir konuyu kapatmanın zamanı gelebilir. Gün size dinlenmenin, yenilenmenin ve düşünmenin önemini hatırlatır. Vücudunuz size dinlenmeniz için güçlü bir mesaj veriyor olabilir. Kendinize sessizlik için zaman tanımak artık çok gerekli olabilir. Bu aynı zamanda sizi yeni, daha tatmin edici bir yola sokan önemli bir fikrin zamanı da olabilir. Bir konu hakkındaki gerçek hisleriniz artık ortaya çıkabilir. Oldukça yoğun bir döneme yeni girdiniz ve elbette bu biraz çaba gerektiriyor ancak ihtiyacınız olan tüm desteğe de sahipsiniz!

28 Ekim 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

İnatçı yapınızı vurgulayıcı tavırlarla karşınızdaki kişiyi üzebilir ve onu zor durumda bırakabilirsiniz. Duygusal saplantılarınızda ileriye gidebilir, onun adına kararlar bile verebilirsiniz. Yaşamınızı zorlaştırmamalısınız.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün sizi her zamankinden daha fazla baskı altına alacak zorluklarla karşılaşacaksınız. Her şeyin sorumluluğunu üstlenmek yerine, biraz ortalıktan çekilmeniz iyi olabilir. Bu size, her şeyden önce işinizde gerçekten önemli şeyler için enerji toplamanızda yardımcı olacak. Sağlığınızı da düşünün. Enerjinizi tamamen tüketmek yerine saklamanız çok daha yararlı.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sosyal çevre, topluluk, dernekler veya gizli düşmanlar, hastane, psikolojik konular gündeme gelebilir. Aile, ev, gayrimenkulle ilgili ise güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Sosyal çevrenizde ise tartışmalar ve değişimler gerçekleşebilir. Sağlıkla ilgili sorunlar, enfeksiyon rahatsızlıkları gibi durumlar meydana gelebilir. Bu dönemde kararlı olmak ve mantıkla hareket etmek sizin rotanız olsun.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bugünlerde aşk konularında şanslı birisiniz. İlgisini çok çektiğiniz birine, sizi tanıması ve iç dünyanızı keşfetmesi için olanak tanıyın. İşinizle ilgili beklediğiniz bir haber bugün, yarın size ulaşabilir. Para biriktirme isteğiniz giderek ağır basmaya başladı, ileriye dönük planlar yapmak için karşınıza fırsatlar çıkacak. Midenizin sağlıklı olmasına güvenerek, her türlü abur cuburu yiyorsunuz. Ama bir gün çok pişman olabilirsiniz. Bunlar daha sonra size kilo ve mide ağrısı olarak geri dönebilir

28 Ekim 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
17° 01' 21" R
Ay
Akrep
03° 01' 02" R
Merkür
Oğlak
07° 16' 36" R
Venüs
Akrep
05° 25' 60" R
Mars
Yay
10° 44' 18"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 21"
Satürn
Balık
01° 33' 55"
Uranüs
Boğa
20° 02' 48"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 31"
Chiron
Koç
15° 35' 48"
Lilith
Başak
07° 27' 18"
True Node
Koç
23° 40' 29"
Son Güncelleme : 09/12/2023 12:20

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>