Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Şaşırtacağınız Haberler Alıyorsunuz Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Kasım 2023, Salı

Aşk 70%
Para 100%
Sağlık 70%

Aşk ve ilişki hayatınızda daha sabırlı olmaya çalışın. İlişkinize vermiş olduğunuz değeri net olarak belli etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Karmaşıklığa izin vermediğiniz sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız.

Mesleki olarak zorlanacak olsanız da üstesinden gelme şansınız var. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin istediğiniz gibi olabileceğini de unutmayın. Daha dengeli olmanız gerekmekte.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda ufak tefek belirsizlikler gündeme gelebilir. Tam olarak ne yapmanız gerektiğine karar veremeyeceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Birbirinden farklı enerjiler alacaksınız ve bu da size oldukça iyi hissettirmeye başlayacaksınız. Pozitif etkiler aldığınız bu süreçten dilediğiniz gibi yarar sağlama şansınız da var. Olumsuzlukları gözünüzde büyütmediğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini de unutmamanız gerekiyor.

14 Kasım 2023, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün enerjiniz yüksek olacak ve hedeflerinize odaklanmak için harika bir gün olabilir. İş yaşamınızda rekabetçi bir ortamda başarı elde edebilirsiniz. Yaratıcı düşüncelerinizle dikkat çekebilir ve projelerinizi başarıyla tamamlayabilirsiniz. Ancak, aceleci ve sabırsız olmamaya özen gösterin. İlişkilerde ise, tutkulu ve heyecanlı bir gün yaşayabilirsiniz. Partnerinizle aranızdaki iletişim güçlü olacak ve duygusal bağınızı derinleştirebilirsiniz. Sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek için de fırsatlar yakalayabilirsiniz.

14 Kasım 2023, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Çalıştığınız kurumda kulaktan kulağa yayılan terfi haberlerini sizde duyuyorsunuz. Statüsü artan kişileri duyunca çok şaşıracaksınız. Arkadaşlarınızın maddiyata çok fazla önem vermesi sizi rahatsız etmeye başlıyor. Arkadaşlıklarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Kafein tüketiminizi azaltmak isteyebilirsiniz.

14 Kasım 2023, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Zamanın sizin için hep önemli olduğunu söyleyip bunu pek çok şey yüzünden heba ettiğinizi görebilirsiniz. Yetişmeye çalışan ve bir şekilde yetişen biri olmak sizi mutlu etse de günün sonunda yorgunluk ve strese bağlı rahatsızlıklar oluşturabilir. Her şeyin üzerinize geldiğini düşünmek yerine bugün bulunduğunuz yolun yönüne bakın.

14 Kasım 2023, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün farklı konulara ilgi duyabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İlişkilerinizde yaşananlar sizi zorlayabilir. Olayları fazla büyütmemeye özen gösterin. Sorumlu olduğunuz işlerinizde karar almanız gereken durumlar olabilir. Geleceğinizle ilgili konularda mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz.

14 Kasım 2023, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

İlişkinizde çatışmadan kaçınmak için kendinizi iyi ifade etmelisiniz. Partnerinize verdiğiniz değeri göstermekten çekinmeyin. Kendinizi istemediğiniz yüke de sokmayın.

14 Kasım 2023, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün yaratıcılık ve aşk konuları birbiri ile uyum içerisinde gidebilir. Hoşlandığın birisi varsa mesela, onunla iletişimini gözden geçirmene vesile olacak durumlar yaşanabilir. Kendini ifade ederken daha yaratıcı davranmak sana çok şey katabilir.

14 Kasım 2023, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün, yaşamınızda derin, anlamlı değişiklikler yapmak için ruhunuzu uyandırıyor. Hayatın değerinin daha fazla farkına varırsınız, bu da sizi başkalarına daha sık ulaşma ve gelecekte kendinize daha iyi bakma kararına yönlendirebilir. Şimdi duygusal sağlığınızı ve yaşamınızı iyileştirmeye yönelik planları düşünmek için mükemmel bir zaman. Birine güvenebilir ve sizi zayıf düşüren takıntılardan özgürleşmeye çalışabilirsiniz. Özellikle ilişkiler, mali durum, öz değer ve saygı konularında hayat size nerede değişiklik ve iyileştirme yapmanız gerektiğini gösterir. Yeniliği düşünün!

14 Kasım 2023, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Yakın ilişki halinde bulunduğunuz insanlarla yapacağınız fikir alışverişlerinden yola çıkarak, kısa seyahatleri gündeminize alabilirsiniz. Aileniz sizi destekliyor. Onlara güven vermelisiniz. İş potansiyeliniz güçlendiriyor.

14 Kasım 2023, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Karşınıza çıkacak belirsizliklere karşı nasıl bir tavır alacağınıza karar vermelisiniz. Şu anda aleyhinize işleyen eski düşünce tarzınızdan vazgeçmekte zorlanıyorsunuz. Ancak engellerden kolayca kurtulabilmek için esnek ve açık davranmaya çalışın. Kendinizi çok zorlarsanız sağlığınız zarar görebilir.

14 Kasım 2023, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün yurt dışı, eğitim, seyahat veya hukuk konuları ön plana çıkabilir. Harika bir gün dilerim!

14 Kasım 2023, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Yeni bir ilişkiye başlıyorsanız, ilişkinizi değerlendirmek için kendinize zaman tanıyın. Beraberliğin gelişimi için de acele etmemelisiniz. Aldığınız işaretler, bu ilişkinin iyiye gitmeyeceğini gösteriyorsa sürdürmeye çalışmayın. İşyerinizde yaşanan gerilimlerden uzak durmak yararınıza olacak. Yakında almayı planladığınız kararlarınız, size çok kazanç getirebilir. Maddi alandaki kararları tek başınıza almanız, sorumlulukların tamamen sizin üstünüze kalmasına neden oluyor.

14 Kasım 2023, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
13° 12' 53" R
Ay
Başak
17° 30' 13" R
Merkür
Oğlak
04° 20' 51" R
Venüs
Akrep
01° 00' 15" R
Mars
Yay
08° 01' 45"
Jüpiter
Boğa
06° 41' 04"
Satürn
Balık
01° 21' 24"
Uranüs
Boğa
20° 11' 00"
Neptün
Balık
24° 53' 18"
Plüton
Oğlak
28° 36' 52"
Chiron
Koç
15° 39' 49"
Lilith
Başak
07° 02' 14"
True Node
Koç
23° 38' 06"
Son Güncelleme : 05/12/2023 18:20

Astroloji Gündemi

00:00 Saat Anlamı 5 Aralık 2023, Salı 00:00 Saat Anlamı Sizi Düşlerinde Görüyor 00:00 saati, iş hayatınızda karşınıza çıkan ve üstesinden gelemeyeceğini düşündüğünüz zorlukların... Devamını Oku >>