Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Detaycısınız Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ekim 2023, Pazar

Aşk 100%
Para 70%
Sağlık 90%

Aşk ve ilişki hayatınızda beklenmedik adımlar atma şansınız var. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki bütün sorunları tamamen çözüme kavuşturmaya çalışın. Dengeleri gereğinden fazla zorlamamak sizin açınızdan daha iyi olabilir.

Kişisel beklentilerinize uygun adımlar atmaya çalışacaksınız. Genel olarak çabalarınızın karşılığını alabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Şartları gereğinden fazla zorlamak pek de işinize gelmeyecektir.

Finansal durumunuzla ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Amaçlarınızın dışına çıkmamalı, gelir ve gider arasında denge kurmalısınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Doğru adımlar atmak isteyecek ve var olan bütün sorunların geride kalması için elinizden geleni yapacaksınız. İleriye yönelik planlar için biraz daha beklemede kalmanız gerekiyor. İç dünyanızdaki hevesi ve arzuyu net olarak ortaya çıkartabildiğiniz takdirde her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız.

29 Ekim 2023, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Kova burçları, kariyer hedeflerinize odaklanma ve profesyonel projeleri ilerletme zamanı. İş dünyasında liderlik yapma potansiyelinizi gösterin. Profesyonel hedeflerinize doğru ilerleyin.

29 Ekim 2023, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İş arayışı içerisinde olan bir Kova burcuysanız, çevrenizdeki kişilerin verecekleri destek, önemli fırsatlara zemin hazırlayabilir. İlişkisinde problemleri olan bir Kova burcuysanız hem kendinize hem de karşı tarafa daha fazla haksızlık etmek istemeyeceksiniz. Bugün, ailenizle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Kontrollü davranmaya özen gösterin. Bazı detayları içinizde çok fazla büyütüyorsunuz.

29 Ekim 2023, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Yeni stratejiler belirleyebilir, işinizi ve duruşunuzu geliştirecek konulara eğilebilirsiniz. Aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak, daha rahat ilerlemenize yardımcı olabilir. Kendinizden şüphe etmenizi, kendinize acımasız olmanıza neden olan durumları fark ediyorsunuz.

29 Ekim 2023, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Eve yönelik bir konu size daha fazla olumlu destek sağlayabilir. Geçmişten kalan konular da ilginizi daha çok çekebilir.

29 Ekim 2023, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Yolculuklar hususunda kendinizi şanslı hissedebilirsiniz ayrıcabağlantıları kurmak ve ortaklıklar gibi konuları gündeme getirmek için de uygun.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Sakin bir gün geçirme ihtimalin var. Yanındaki insanlar senin yanında sessiz olmayı tercih edecekler. Bunun hakkında kafa yormak seni gereksiz yere üzebilir. Bunun yerine ortamın sessiz olmasının tadını çıkarmakta fayda var.

29 Ekim 2023, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Hayatta her şeyin altüst olduğu zamanlar vardır. Alışık olduğunuz düzenin artık var olmadığı durumlar olabilir. İçinde bulunduğunuz toksik döngünün yakında sona ereceğini ve kara bulutların ötesindeki gökkuşağının kendini göstereceğini bilin. Şimdilik, sorunların üstesinden gelirken sabırlı olun. İyi bir şeye giden yolun bile oldukça zorlayıcı olabileceğini bilin Neyin doğru neyin yanlış olduğuna dair bazı varsayımlarınıza bugün muhtemelen meydan okunabilir ve düşüncenizi biraz değiştirmeniz gerektiğini kabul etmek zorunda kalabilirsiniz ancak bu hala kendinize has bir düşünceniz olamayacağı anlamına gelmez.

29 Ekim 2023, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kendi doğrularınızdan taviz vermediğiniz için, bazıları hakkınızda karar verirken bocalayabiliyorlar. Bugün tepkisel davranmak yerine temkinli hareket edeceksiniz. Siz, ideallerinize uygun kişilerle çalışmalısınız.

29 Ekim 2023, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Karşılaştığınız günlük sorunlar pek azalacak gibi görünmüyor. Dayanıklı olun ve önemli noktayı gösteren doğru bakış açısını yeniden kazanmaya bakın, aksi takdirde sürekli bir başarısızlık hissi duyabilirsiniz. Dikkatle ölçüp biçin, gerçekten hangi hedeflere ulaşmak istediğinizi ve hangilerini göz ardı etmeniz gerektiğini düşünün. Bunu başarabilirseniz, çözümlerin çok daha kolay geleceğini göreceksiniz.

29 Ekim 2023, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün ev, aile konuları ön plana çıkabilir. İş hayatınızdaki sorunlar aile hayatınızı etkileyebilir ancak finansal alanda şans sizinle olacak. Harika bir gün geçirin.

29 Ekim 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Duygusal anlamda sizi rahatsız eden bazı sorunlarınızı sevgilinizle paylaşmadığınız sürece huzursuzluğunuz devam edecek. Sevgilinizin desteğini alırsanız, kendinizi rahatlamış hissedersiniz. İş konusunda kendinize güvenin! Çok yönlülüğünüz, doğal yeteneklerinizle beslendiğinde altından kalkamayacağınızyok gibi görünüyor. Hiç ummadığınız yerden gelen para sizi çok sevindirecek. Zihninizi bugünlerde meşgul eden sağlık endişeleriniz, biraz kuruntu gibi.

29 Ekim 2023, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 59' 39" R
Ay
Akrep
02° 40' 00" R
Merkür
Oğlak
07° 15' 37" R
Venüs
Akrep
05° 24' 01" R
Mars
Yay
10° 43' 06"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 28"
Satürn
Balık
01° 33' 49"
Uranüs
Boğa
20° 02' 51"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 29"
Chiron
Koç
15° 35' 50"
Lilith
Başak
07° 27' 07"
True Node
Koç
23° 40' 31"
Son Güncelleme : 09/12/2023 11:40

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>