Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Yorgun Hissediyorsunuz Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2023, Salı

Aşk 80%
Para 90%
Sağlık 70%

Daha huzurlu hissedeceksiniz. Mutluluğa ulaşma şansınız bir hayli fazla. İçinde bulunduğunuz durumlar karmaşık olsa da çözüme kavuşturma şansınız var.

Mesleki konularda daha planlı olmaya çalışın. Etkin adımlar atmak için biraz daha zamana ihtiyacınız var. Olumsuzlukları da gözünüzde büyütmemelisiniz.

Maddi amaçlarınızın dışına çıkmaktan kaçının. Belirsizlikler sizi bunaltsa da üstesinden gelebileceksiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Dengeleri çok fazla zorlamaktan kaçınmalısınız. Kişisel sorunlarınızı çözüme kavuşturmayı başaramadığınız takdirde her şeyin daha zorlayıcı olabileceğini de unutmamalısınız. Güzel gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir gün.

31 Ekim 2023, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Oğlak burçları, bugün, kendi içsel huzurunuzu bulmanın ve meditasyon gibi rahatlatıcı aktivitelere yönelmenin zamanı olabilir. İçsel dengeyi arayın ve içsel yolculuğunuza odaklanın.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün oldukça yorgun bir şekilde güne başlayabilirsiniz. Çalışan bir Oğlak burcuysanız, güne adapte olma konusunda zorlanacaksınız. Çevrenizde “asla olmaz” dediğiniz iki kişinin yeni bir ilişkiye yelken açtıklarını öğrenebilirsiniz. İlişkisi olan bir Oğlak burcuysanız partnerinizle bu aralar sık sık tartışıyor olabilirsiniz. Belki de fazla kuruntulu davranan sizsinizdir. Anneniz, size maddi konularla ilgili uyarılarda bulunabilir.

31 Ekim 2023, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kelimeleri bir araya getirmek zorlaştığında bırakmayı öğrenmelisiniz. Her zaman yüksek performansla ilerlemeniz mümkün olmayabilir. Sınırları zorlarken ilişkilerinizi de zora sokabileceğinizi unutmayın.

31 Ekim 2023, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Çalışma hayatınızda daha fazla çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Gizli kalmış konular gündeme gelebilir. Sizi duygusal olarak zorlayabilir. Zihinsel olarak dalgın olduğunuz zamanlar olabilir. Gün içinde sizi yoran sorumluluklar altına girebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Ev hayatınızı ihmal etmeyin.

31 Ekim 2023, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde aşk hayatınızda güzel bir sürece girmenizle beraberhayatınıza da daha büyük cesaret ve güler yüzle atılım yapabileceksiniz. Önünüz açık.

31 Ekim 2023, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Eskilerde kalan bir arkadaşlık tekrar kendini belli edebilir. Yeniden bu kişiyle konuşmak nostalji yapmana da sebep olabilir. Aklın biraz daha geçmişe gidebilir. İnsanlarla iletişim kurmak sana biraz daha eskiyi düşünme fırsatı tanıyacak.

31 Ekim 2023, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Oğlak, bugün erken saatlerde yaratıcı ve rahat bir ruh halindesiniz. Fikir alışverişinde bulunmak ve ağ kurmak, özellikle de saçmalıkları ortadan kaldırmayı hedefliyorsanız, yararlı olabilir ancak gün ilerledikçe sorunlu alanlara odaklanma olasılığınız artar. Mevcut düşünce tarzınızla çelişebilecek, yapılması gereken ayrıntılı çalışmalar olabilir. Pratik şeyleri arkanızda bırakabilirseniz, muhtemelen kendiniz için daha iyisini yapacaksınız. Gerçekte, daha pratik bir odaklanmayı kabul etmeniz ve hatta bundan keyif almanız oldukça doğal hale gelir. Kendinizi temellendirmekten oldukça keyif alıyorsunuz ve kendinizi bir fikre adamak, bazı değerli iyileştirmeler yapmak için sizi doğru zihniyete sokabilir.

31 Ekim 2023, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Dinlenme ya da meditasyon zamanı senin için. Hatta belki tatile de çıkabilirsin. Bir karar vermeden önce kendine yeterince zaman ayır lütfen. Dengeli ve ılımlı olma zamanı gelmiş olabilir. İşbirliği ve sadakat ile mükemmel zamanlamayı bekleyebilirsin. Bunun yanı sıra zamanını iyi yönetirsen eğer her şey daha güzel olacaktır senin için. Sezgilerini dinlemen gereken önemli bir gün bugün.

31 Ekim 2023, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Gerekgerekse özel hayatınızda, sosyal çevrenizle son derece uyumlu bir ilişki içerisindesiniz. Bu rahat ve elverişli dönemi insanlarla sosyal bağlarınızı güçlendirmek için kullanın. Böylece, gelecekte bu kadar keyifli olmayabilecek dönemler için de hazırlık yapmış olursunuz.

31 Ekim 2023, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün çalışma hayatı, gündelik rutinler, sağlık veya evcil hayvanlarınızla ilgili konular ön plana çıkabilir. İyi bir gün geçirmenizi dilerim.

31 Ekim 2023, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Partnerinizin başka birini değil, yalnızca sizi sevdiğini anlamalısınız. O sizi olduğunuz gibi kabul etmiş. Yeni ve daha başka biri olma yolundaki tavırlarınız, ona hiç çekici gelmiyor. İşinizle ilgili keyfinizi kaçıran olaylar var. Karamsarlığa kapılmayın ve olayları gidişine bırakın. Önemsemediğiniz küçük harcamalar bir araya toplanınca bütçenizi sarsacak boyutlara ulaşıyor. Sağlığınızı kafanıza çok taktınız, adeta hastalık hastası oldunuz. Bu huyunuzdan vazgeçin, çevrenizdekiler bu durumdan çok şikayetçi.

31 Ekim 2023, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 40' 23" R
Ay
Yengeç
23° 44' 25" R
Merkür
Yay
29° 28' 06" R
Venüs
Terazi
25° 45' 17" R
Mars
Yay
04° 48' 32" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 22"
Satürn
Balık
01° 08' 10"
Uranüs
Boğa
20° 21' 14"
Neptün
Balık
24° 53' 47"
Plüton
Oğlak
28° 30' 29"
Chiron
Koç
15° 45' 31"
Lilith
Başak
06° 32' 18"
True Node
Koç
23° 53' 22"
Son Güncelleme : 01/12/2023 06:50

Astroloji Gündemi

777'nin Anlamı Nedir? 1 Aralık 2023, Cuma 777'nin Anlamı Nedir? 777, ilahi bilgelik ve yol gösterme anlamına gelir. Bu sayı size, içsel bilgeliğe ve spiritüel yolculuğunuza daha fazla odakl... Devamını Oku >>