Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Zamana Yetişemiyorsunuz Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2023, Çarşamba

Aşk 90%
Para 100%
Sağlık 80%

Beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir. Hata yapmamaya çalışmalı ve elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Birlikteliğinize vermiş olduğunuz değeri net olarak ifade edin. Güzel gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir süreçtesiniz.

Beklenmedik gelişmelere hazırlıklı olmanız gerekiyor. Her türlü sorunun ve sıkıntının üstesinden gelebileceksiniz ancak bunun için zamana ihtiyacınız olduğunu da unutmamanız gerekmekte. Kontrolü elinizde bulundurmaya çalışın.

Gelir ve gider arasındaki dengeyi korumayı başardığınız sürece her şeyin istediğiniz gibi olma ihtimali var. Sınırların dışına çıkmaktan kaçınmanız gerekiyor.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Etrafınızdaki insanlarla aranızdaki sorunları tamamen çözüme kavuşturmaya çalışmalısınız. İletişim açısından zorluk yaşanacak olsa da üstesinden gelme şansınız var. Genel olarak istediklerinize ulaşabileceğiniz bir süreçte olduğunuzu da unutmamanız gerekiyor. Her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Yay burçları, bugün kararlarınızda net olmanız gerekebilir. Kendi isteklerinizi göz ardı etmeden, diğerlerinin ihtiyaçlarını da gözeterek hareket etmelisiniz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün zamanın ne kadar hızlı akıp gittiğini düşünüyorsunuz. İşlerinizi yetiştirmekte zorlanabilirsiniz. Enstrüman çalan Yay burcuysanız, kendinizi geliştirmek için alanında uzman birinden yardım alabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek geleceğinize emin adımlarla ilerlemenize yardımcı olacak. Telefon kullanımınızı kısıtlama getirmek isteyebilirsiniz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ailenizden birtakım beklentileriniz olabilir. İmkanları ölçüsünde insanların size sunduklarının farkına varmalısınız. Her şeyin hazır ve hızlı bir şekilde önünüze gelmesi mümkün olmayabilir, sabretmeyi ve deneyim elde etmeyi öğrenin.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Sabah saatlerinde daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak için çaba sarf edeceksiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Karşılıklı ilişkilerinizde uyum arayabilirsiniz. Gün içinde uğraştıran durumlar söz konusu olabilir. Bugün yapacağınız anlaşmalara dikkat etmenizde fayda var. Yeni haberler duyabilirsiniz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Özelliklemeselelerinde önünüze insiyatifiniz dışında şeylerin dayatıldığını görebilirsiniz ve hayır deme şeklinize göre gününüz şekillenebilir.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Günün sonunda aynaya baktığında göreceğin kişi sensin. O yüzden başkasının fikrine göre hareket ederek bir özgünlük beklememelisin. İçine sinmeyen hiçbir şeye evet dememek ve kendi istediğin biçimde bir şeyleri şekillendirmen çok daha önemli olabilir. Bugün bunu kendine hatırlatman gerekecek.

1 Kasım 2023, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

İşyerinde veya okulda zorlu bir duruma negatif enerji katıyorsanız, o zaman nasıl olumlu bir sonuç elde edeceksiniz? Şu anda sadece kendinizin değil, herkesin iyiliği için çalışmalısınız. Kin, kıskançlık ya da açgözlülükle hareket etmek size anında kazanç sağlayabilir ancak ileride bunun size maliyeti büyük olacaktır. Her durumda fedakar olun ve başkalarının duygu ve ihtiyaçlarını dikkate almaya çalışın. Bunu yaptığınızda, onlar da sizin için aynısını yapacaklardır. Esnek kalmak önemlidir ancak hiçbir şey hakkında karar veremeyecek kadar da değil. Aklınız bir şey söylerken kalbiniz başka bir şey söyler. Mümkün olduğu kadar esnek olma çabasıyla her ikisine de dizginleri serbest bırakırsanız, zıt yönlere giderler. Yolunuz netleşene kadar önemli kararları almayı ertelemelisiniz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Sakin görünen gizli bir inatçılığınız var. Bugün, duygusal konularda beklediğiniz somut isteklerinizi, karşı tarafa hissettirmek zorunda kalacaksınız. Güçlü sezgileriniz sayesinde, enerjinizi olumlu kullanmalısınız.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bu dönemi aileniz ve akrabalarınızla bağlarınızı güçlendirmek için kullanın. Akraba ilişkilerinize göstereceğiniz ihtimam, herkes tarafından sevinç ve memnuniyetle karşılanacak. Aile içinde eskiden kalan düşmanlıklar varsa, bunları çözmek için son derece uygun bir zamandasınız.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün partner, ortaklık, evlilik, mahkeme gibi konular gündeme gelebilir. Ev-aile konularında beklenmedik gelişemeler sizi şaşırtabilir. Size harika bir gün dilerim.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Biten ilişkinizin etkisinden kurtulmalı, canlı, hareketli yaşamınıza dönmelisiniz. Son günlerde incinmeye çok hazır görünmeniz, dostlarınızı size karşı belli bir hassasiyet göstermek durumunda bırakıyor. İş ilişkilerinizde bazı insanlara artık katlanamıyorsunuz. Bu işi küskünlük boyutuna vardırmayın. Bugün çok ciddi bir çözümsüzlükle ilgili fikrinize başvurulabilir. Maddi sorunlar yüzünden, bazı ödemelerinizi ertelemeniz mümkün. Soğuk algınlıklarına karşı tedbirli olun.

1 Kasım 2023, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 38' 17" R
Ay
Yengeç
23° 18' 33" R
Merkür
Yay
29° 25' 35" R
Venüs
Terazi
25° 42' 52" R
Mars
Yay
04° 47' 03" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 34"
Satürn
Balık
01° 08' 04"
Uranüs
Boğa
20° 21' 19"
Neptün
Balık
24° 53' 47"
Plüton
Oğlak
28° 30' 26"
Chiron
Koç
15° 45' 34"
Lilith
Başak
06° 32' 04"
True Node
Koç
23° 53' 37"
Son Güncelleme : 01/12/2023 06:00

Astroloji Gündemi

666'nın Anlamı Nedir? 30 Kasım 2023, Perşembe 666'nın Anlamı Nedir? 666, dengeyi bulma ve özgürleşme ile ilişkilidir. Bu sayı sıklıkla “kötü” veya “şeytani” bir anlamla ilişkilendirilse de, ger... Devamını Oku >>