Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Yolunuzu Yeniden Çiziyorsunuz Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Kasım 2023, Salı

Aşk 70%
Para 80%
Sağlık 70%

Aşk ve ilişki hayatınızda beklenmedik sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebilirsiniz. Var olan tüm olumsuzlukları kısa zaman içerisinde çözüme kavuşturmayı başardığınız takdirde daha mutlu ve huzurlu hissetme şansınız var.

Mesleki oarak kendinizi köşeye sıkışmış hissedecek olsanız da üstesinden gelme şansınız var. Şansınız bir hayli yüksek ve bundan doğru anlamda yararlanabilirseniz her şey istediğiniz gibi olabilir.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda beklenmedik sorunlar yaşanabilir. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmanız gereken bir gündesiniz. Abartılı harcamadan kaçınmanız gerekiyor.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bazı kurallar sizi zorladığında bunlardan kaçmak isteyebilirsiniz. Özellikle toplumla ortak hareket edilmesi gereken bir konu olduğunda bu istek daha fazla ön plana çıkabilir. Uyum sağlamak adına uygun olmadığınız bir durum için kendinizi fazla zorlamamalısınız; bazen tek başınalık daha iyi bir kuraldır.

21 Kasım 2023, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Elbette! İşbirlikçi ve duygusal Yengeç burcu, bugün biraz dikkatli olmalı. İçsel duygusal dengenizi korumak için kendinize zaman ayırın. Etrafınızdaki insanların duygusal enerjisi sizi etkileyebilir, bu yüzden sınırlarınızı belirleyin ve gerektiğinde geri çekilin. Bugün evinizde rahatlamak için zaman ayırmak iyi olabilir. Aile ilişkilerine de dikkat etmek önemlidir. İç sesinizi dinlemek ve kendinize iyi bakmak için biraz zaman ayırmayı unutmayın.

21 Kasım 2023, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Defalarca şans verdiğiniz halde sürekli aynı sorunlara maruz kaldığınız bir ilişkiniz söz konusuysa, gözünüzdeki perdeler aralanacak. Kendinizi, geleceğinizi heba etmek istemeyeceksiniz. Kendi rotanızı kendiniz belirlemek isteyeceksiniz. Evden çalışan Yengeç burcuysanız, internetle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

21 Kasım 2023, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Zaman herkes için eşit olsa da nasıl kullanıldığına bağlı olarak herkes için farklı etkisi vardır. Bugün kendinize yeni alışkanlıklar edinmek, sizi tembelleştiren ve dürtüsel hareket ettiren durumlardan uzaklaşmak için bir başlangıç yapabilirsiniz. Günün sonunda elinize daha fazla zamanın kaldığını göreceğiniz gibi her şeyin daha iyi ilerleyip sonuç verdiğini de fark edeceksiniz. 

21 Kasım 2023, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. İlgilendiğiniz konulara daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. Teknik konularda sıkıntılar çıkabilir. Kardeşlerinizden beklediğiniz desteği alamayabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilere dikkat etmenizde fayda var. Öğleden sonra sanatsal uğraşlarla kafanızı dağıtabilirsiniz.

21 Kasım 2023, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk konusunda beklediğiniz haberlerdeki bekleme süreci sizi endişelenmeye sevk edebilir. Sakin kalmalısınız çünkü beklediğiniz haberler hayatınıza gelecektir.

21 Kasım 2023, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün kendini geliştirmek için önemli konulara daha fazla odaklanabilirsin. Özellikle de kariyer ile alakalı konularda daha fazlasını yapmak gibi bir niyetin olabilir. Kendini geliştirmek, daha fazlasına odaklanmak senin için daha kolay olacak.

21 Kasım 2023, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün hiçbir problem karşınızda duramıyor. Hayatınızı yönetmek ve ileriye yönelik planlar yapmak için harika bir zaman. Özellikle kariyerinizde nereye doğru gittiğiniz konusunda düşünceli olabilirsiniz. Patronlarınız veyaarkadaşlarınızla iletişim kurmak için daha iyi bir zamanlama olamazdı! Gün, bir konuyu bütünsel olarak görme yeteneğinizi artırır ve bu sayede önemli konularda yanlış bir adım atmazsınız. Ayrıca önemsediğiniz insanların, ne istediğini de biliyorsunuz ve bugün artan kişisel farkındalığınızla birleştiğinde, oldukça verimli etkileşimler yaşayabilirsiniz.

21 Kasım 2023, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman, sosyal aktiviteniz daha da güçleniyor. Paylaşım duygunuzun önemli olduğu bir gün. Mesleğinizi, kişisel özelliklerinizi birleştirmek ve kendinizi, fikirlerinizle ispat etmek istiyorsunuz.

21 Kasım 2023, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Sadece tutumunuzu değiştirerek üstesinden gelebileceğiniz bazı durumlarla karşılaşacaksınız. Her zamanki bakış açınızı bir yana bırakıp yeni bir yaklaşım geliştirin. Başkalarını suçlama konusunda temkinli davranın – siz de pekâlâ bazı yanlışlar yapmış olabilirsiniz. Çevrenizde yeni şeylere açık olursanız, kendiniz hakkında da yeni şeyler öğrenebileceksiniz.

21 Kasım 2023, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün yurt dışı, eğitim, seyahat veya hukuk konuları ön plana çıkabilir ve beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. İyi bir gün geçirmenizi dilerim.

21 Kasım 2023, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Düşündüklerinizi uygulama şansınız bir hayli fazla. Enerjinizdeki yoğunluk bu süreçte size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Sahip olduğunuz yeteneklere uygun adımlar atmanız gereken bir gündesiniz. Ayrıca, sizi rahatsız eden ne kadar sorun varsa onu da gözden geçirmeniz gerekiyor. Dengeleri çok fazla zorlamamaya çalışın.

21 Kasım 2023, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
17° 00' 30" R
Ay
Akrep
02° 50' 31" R
Merkür
Oğlak
07° 16' 06" R
Venüs
Akrep
05° 25' 00" R
Mars
Yay
10° 43' 42"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 25"
Satürn
Balık
01° 33' 52"
Uranüs
Boğa
20° 02' 49"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 30"
Chiron
Koç
15° 35' 49"
Lilith
Başak
07° 27' 12"
True Node
Koç
23° 40' 30"
Son Güncelleme : 09/12/2023 12:00

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>