Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Şerler Hayra Dönüşüyor Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ekim 2023, Cumartesi

Aşk 80%
Para 90%
Sağlık 100%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, karmaşıklıktan uzak durmalı ve birlikteliğinize vermiş olduğunuz değeri net olarak belli etmelisiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları tamamen çözüme kavuşturmaya çalışın. Hata yapmamanız gerekiyor.

Pozitif yaklaşımlar ortaya koyacak ve başarıya giden yolda emin adımlar atacaksınız. Sınırların tam da istediğiniz şekilde genişleme ihtimali bulunuyor. Olumsuzluklara da çok fazla takılı kalmamaya çalışın.

Gelir ve gider arasındaki sorunları tam olarak ortadan kaldırmaya çalışın. Amacınız finansal olarak rahat etmek ise, ona göre adımlar atmanız gerektiğini de unutmamalısınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Sosyal hayatınız ve dostluklarınız konusunda kendinizi güvence altına almak isteyecek ve her şeyi sorgulayacaksınız. Enerjiniz bir hayli yüksek ve bu da beklenmedik adımlar atabileceğiniz anlamına geliyor. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız. Kontrolü elinizde bulundurmanız gereken bir süreçtesiniz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Yengeç burçları, bugün duygusal olarak hassas olabileceğiniz bir gün olabilir. Başkalarının duygusal tepkilerini anlamak için empati yapmaya çalışın. Özellikle sevdiklerinizle aranızdaki iletişimi önemseyin.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün, toprak burcunda bir AY tutulması gerçekleşiyor. “Her şerde bir hayır vardır” sözünü hatırlayacağınız gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Kendi işini yapan bir Yengeç burcuysanız projelerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak destekler bulabilirsiniz. İlişkisinde problem yaşayan bir Yengeç burcuysanız ilişkinizin girdiği girdaptan çıkmayacağına ikna olacaksınız. Yakın arkadaşlarınızla ilgili ilginç değişimlere şahitlik edebilirsiniz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Huzursuzluk çıkmasın diye kendinizden fedakarlık ettiğiniz durumlar gündeminize gelebilir. Kararsızlık ya da ikilem hissettiğiniz durumları muhatabınızla görüşmenizde fayda var. Bu sayede bazı düşüncelerinizin sadece yanılgıdan ibaret olduğunu anlayabilirsiniz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün gerçekleşen Ay tutulması arkadaşlarla ilgili ya da gruplar içinde bazı önemli muhasebeler getirebilir. Düşüncelerinizde daha yapıcı olmaya çalışmalısınız.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk hayatınızda sürdürülebilir bir gelecek için yapmanız gerekenleri yapmaya başlayabilirsiniz. Bu istikrarlı haliniz partneriniz için oldukça hoş karşılanabilir.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Maddi konularda sıkıntıdan uzak durmak için içgüdülerine daha çok kulak vermelisin. Arkadaşlarından yardım istemek sıkıntılara karşı daha kararlı bir duruş sergilemende önemli olacak. Gerektiği zaman yardım istemek senin için önemli olmalı.

28 Ekim 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Yengeç, şimdi bir arkadaşlık meselesi bir dönüm noktasına varabilir. Hayatınızdaki insanlarla fikirleri keşfetmenin ve paylaşmanın yollarını arayın. Bir şey değişirse veya biterse, çok hızlı bir şekilde başka bir kapı açılır. Şimdi bir kişi veya proje hakkındaki gerçek duygularınızı yüzeye çıkarıyor. Bir sonraki adımınız veya doğru yolunuz eninde sonunda netleşecek ve bir aydınlanma veya dönüm noktası olabilir. Keşiflerinize zaman ayırın. Kendinizi benzersiz veya yaratıcı bir şekilde ifade etmeye yönelik zorlayıcı bir arzu hakim olabilir, romantizm alevlenebilir veya bir arkadaşlık ile aşk ilişkisi arasında bir çatışma ortaya çıkabilir. Bir şeyleri abartmaya veya çok fazla insanı memnun etmeye çalışmamaya dikkat edin. Daha fazlasının her zaman daha iyi olmadığını unutmayın. Yine de kişisel çekicilik zihinsel düzeyde güçlüdür. Ayrıntılar belirgin veya kesin olmayabilir ancak büyük resim size ilham verebilir.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kararsızlıklar peşinde olabilirsiniz. Arkadaş çevreniz genişledikçe tercihleriniz de artıyor. Yaşam boyunca mantıktan ayrılmayan bir yapınız olduğu için, içinizde yaşadığınız bazı kıpırdamalara bir anlam vermekte zorlanabilirsiniz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Fiziksel ve ruhsal açıdan güzel bir denge içindesiniz. Dışarıdan da yolunuza taş koyan olmayacak. Aksine, çevrenizdeki insanlar son derece samimi ve yardımcı yaklaşımlarıyla hayatınızı daha da güzelleştirecek. Enerjiniz yüksek olduğundan, içinizden gelen ne varsa yapabilirsiniz. Ama dikkatli olun ve yaptıklarınızın sizi hangi noktalara götüreceğini de hesaba katın, ileride her şeyin bu kadar kolay olmayacağı dönemler de olacak.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

İş, kariyer, sosyal çevrenizle ilgili belirli bir dönem sona eriyor ve daha iyisi geliyor diyebilirim.Ama bu dönüşüm sizi zorlayabilir. Bu dönemde eğitim, seyahat, aşk, kardeşler konularında güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Ama tartışmalara dikkat.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bugün rahat etmek, bir şey kaybetmemek istiyorsanız etliye sütlüye pek karışmayın! Zira yıldızların üzerinizdeki ters etkisi ile iyi de yapsanız, iyi de söyleseniz ters anlaşılabilir. Bugünyerinde biraz dalgın ve dağınık olabilir, önemli ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz. Fakat, endişelenmeyin, kuruntular yüzünden kendinizi huzursuz etmekten kaçının. Kazandığınızdan fazla harcama eğiliminiz sizi sıkıntıya sokuyor. Yapacağınız sporlar ve aktiviteler sizi daha da canlı ve hayata bağlı biri haline getirecek.

28 Ekim 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 06' 56" R
Ay
Başak
04° 41' 21" R
Merkür
Oğlak
03° 16' 36" R
Venüs
Terazi
29° 43' 49" R
Mars
Yay
07° 14' 56" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 39"
Satürn
Balık
01° 18' 01"
Uranüs
Boğa
20° 13' 27"
Neptün
Balık
24° 53' 22"
Plüton
Oğlak
28° 35' 17"
Chiron
Koç
15° 41' 06"
Lilith
Başak
06° 54' 60"
True Node
Koç
23° 38' 23"
Son Güncelleme : 04/12/2023 16:20

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>