Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

22 Nisan - 29 Nisan

Başak Burcu

Başak ve yükselen Başaklar para ile ilgili konular ön planda olacak. Maddi konularda halledilmesi gerekenler, ödemeler bu dengesini iyi kurmanız gerekiyor. Hafta başında bazı anlaşmazlıklar ya da parasal konuları denkleştirememe gibi etkiler de söz konusu olabilir. Çarşamba günü Akrep burcunda bir Dolunay gerçekleşecek bu Dolunay iletişimsel işlerinize dikkat çekecek. Satış, tanıtım, reklam, pazarlama, iletişimin her tür formu, sosyal medya, eğitim, radyo, televizyon ya da ulaşım bu alanlarda herhangi bir işiniz varsa bu işlerinizde önemli bazı sonuçlar karşınıza gelebilir ya da duygusal bazı krizlerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Yakın çevrenizden bir insan ya da komşularınızla olan ilişkilerinizde bir çekişme onlarla büyüyecek bir mevzunun gündeme gelmesi gibi etkiler devreye girerken yakın çevrenizdeki insanlar aile hayatlarında ya da işle ilgili konularda zorlanabilirler. Bu dönem yakınlarınızda bulunan insanlarla çekişmelere ya da güç savaşlarına girmeyin. Önemli krizleri değişim ve dönüşümleri de buradan yaşayabilirsiniz. Sağlığınızda bir durumun yeniden gözden geçirilmesi ya da sağlığınızın bozulmasıhayatınızda attığınız bazı adımların sonuçlarını istediğiniz gibi alamama gibi etkiler de söz konusu olabilir ama iletişimsel işlere ve yakın çevrenize yüzünüzü dönmeniz doğru olacak.

Merkür düzeliyor, Merkür sizin müşterek para alanlarınızda gerilemekteydi. Ödemeler dengesinde zorlanmış olmanız gerekiyor. Eğer zorlandıysanız parayla ilgili konularda, bir borcun altına girme, vergi işlerinizi halletme ya da kredi çekme konusunda harekete geçmek istiyorsanız gökyüzü Perşembe gününden sonra sizi destekleyecek. İş ya da kişisel hayatınızda parasal konularda dikkatli adımlar atmak durumunda kaldıysanız artık rahata eriyorsunuz.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
22 Nisan - 29 Nisan

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
02° 28' 13" R
Ay
Oğlak
20° 32' 25" R
Merkür
Yengeç
12° 52' 15"
Venüs
Yengeç
07° 36' 35"
Mars
Boğa
10° 29' 60"
Jüpiter
İkizler
06° 33' 35"
Satürn
Balık
19° 23' 40"
Uranüs
Boğa
25° 21' 51"
Neptün
Balık
29° 54' 36"
Plüton
Kova
01° 32' 16"
Chiron
Koç
23° 03' 50"
Lilith
Başak
29° 20' 35"
True Node
Koç
11° 57' 36"
Son Güncelleme : 23/06/2024 14:00

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>