Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

8 Nisan - 15 Nisan

Başak Burcu

Başak ve yükselen Başaklar bu tutulma müşterek para alanlarınızda gerçekleşiyor. Para ile ilgili konularda şimdiye kadar istemekte zorlandığınız şifalanamadığınız konu ve olaylar bu tutulmayla beraber artık sizin için bir mesele olmaktan çıkacak, cesur adımlar atacaksınız. Bu konuları doğru bir şekilde ele aldıkça şifalanma enerjinizi devreye koyacaksınız. Sevdiğiniz insanın bayram üzeri bu tutulmayla beraber sağlıkla ilgili problemlerine dikkat etmekte fayda olabilir. Düşmeler, çarpmalar, sakarlıklar ya da elinizin kolunuzun bağlı olması gibi durumlar belki sizden kaynaklı olmayacak ama hayatınızda kim varsa özellikle bu konularda biraz zorlandığını görebilirsiniz. Enfeksiyonel hastalıklara karşı bu bayram zamanı dikkat etmekte fayda olabilir. Hatta sevdiğiniz insanın da sorumluluğunu üstleneceksiniz gibi görünüyor. Mirasla ilgili konular önem kazanacak daha önceden konuşulmuş bir türlü olmamış konularda önemli haberler alacaksınız. Sadece 8 Nisan civarı değil tutulmanın etkileri 6 ay boyunca sürdüğü için her bir gezegen bu noktaları tetiklendiğinde daha çok bu alanınızın çalıştığını görebilirsiniz. Ayrılmak üzere olan bir Başak burcuysanız ve eşinizden bir nafaka talebiniz varsa bu talebiniz eşiniz tarafından çok da hoş karşılanmayabilir ama hakkınızı aramayı ve cesaretle bu konunun üzerine gitmeyi de ihmal etmeyin.

Cuma günü para ile ilgili konularda halledemediğiniz ne varsa güzel dileklerde bulunmak, bu konuları konuşmak, istemeniz gereken bir şeyler varsa bunları istemek anlamında da size göz kırpacak. Hafta sonu ve bayram zamanı farklı yerlerde bulunma isteğiniz yüksek olacak. Hafta sonu ailevi konular önem kazanırken Pazar günü bayramın son günü göz önünde olmak ve arkadaşlarınızla plan yapmak üzere bu dönemi değerlendirebilirsiniz.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
8 Nisan - 15 Nisan

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
00° 42' 06" R
Ay
Yay
25° 08' 38" R
Merkür
Yengeç
09° 02' 28"
Venüs
Yengeç
05° 19' 55"
Mars
Boğa
09° 08' 51"
Jüpiter
İkizler
06° 08' 45"
Satürn
Balık
19° 22' 19"
Uranüs
Boğa
25° 16' 21"
Neptün
Balık
29° 54' 00"
Plüton
Kova
01° 34' 27"
Chiron
Koç
23° 00' 40"
Lilith
Başak
29° 08' 15"
True Node
Koç
12° 19' 08"
Son Güncelleme : 21/06/2024 17:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>