Koç BurcuKoç Burcu
Boğa BurcuBoğa Burcu
İkizler Burcuİkizler Burcu
Yengeç BurcuYengeç Burcu
Aslan BurcuAslan Burcu
Başak BurcuBaşak Burcu
Terazi BurcuTerazi Burcu
Akrep BurcuAkrep Burcu
Yay BurcuYay Burcu
Oğlak BurcuOğlak Burcu
Kova BurcuKova Burcu
Balık BurcuBalık Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Aslan Burcu 0 Ruh Hali

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı
11 Haziran 2019

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

O, her zaman yeniliklere ve sürprizlere açık birisi. Siz de tam ona uygunsunuz. Çevrenizdekiler sizin birbirinizle olan yakınlığınızı konuşuyorlar. Yeni bir ilişkide yaşanabilecek bütün hoşlukları yaşıyorsunuz.
Aslan Burcu Günlük İş Falı
11 Haziran 2019

Aslan Burcu Günlük İş Falı

İş bağlantılarınızı dengede tutma mücadelenizde fazla umut bağlamadığınız yerlerden destek gelebilir. Bugün iş arkadaşlarınızla sosyal bir aktivite yaşayabilirsiniz.
Aslan Burcu Günlük Para Falı
11 Haziran 2019

Aslan Burcu Günlük Para Falı

İhtiyacınız olan bir şeyle ilgili fiyat araştırmasına girebilirsiniz. Kazancınızdan memnunsunuz, ama bir o kadar da harcadığınız için iki yakanız pek bir araya gelmiyor.
Aslan Burcu Günlük Sağlık Falı
11 Haziran 2019

Aslan Burcu Günlük Sağlık Falı

Özellikle yapacağınız konuşmalarda ve ikili ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir gün.
Aslan Burcu Günlük My Burç Burç Yorumu
11 Haziran 2019

My Burç Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizde yaşadığınız küçük bir sağlık problemi bugünlerde sizi tek ediyor. Sağlık konularındaki özensizliği hoş görmüyorsunuz.. Zorlu bir sürecin başındasınız. Ama sonuçta ulaşacağınız hedef bu zorlukların hepsine değecek. Ağır adımlarla, fakat istikrarlı gideceksiniz. Umutsuzluğunuzu giderebildiğiniz zaman hedefin ne kadar yakınınızda olduğunu göreceksiniz.
Aslan Burcu Günlük Mynet.com Sitesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün başında Ay, saat 03:28'de Terazi burcuna geçiyor. Güzel haberler alabileceğiniz bir sabah sizleri bekliyor. Çalışma hayatınızda, eğitim yaşantınızda yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Her sorunu sizin çözmenizi bekleyebilirler. Gündüz daha çok etkisini hissedeceğiniz Ay-Venüs pozitif açısı sayesinde gönül ilişkinizle ilgili de haberler alabilirsiniz. Beklemediğiniz anda yüzünüzü bu gelişme güldürebilir.
Aslan Burcu Günlük Sabah Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışmalarına odaklanıyorsun!Bir süredir ertelediğin ödev ya da tezin varsa, bu zamana kadar bitirmen gerektiği halde hala bitirmediğin bir projen söz konusuysa bugün bitirmek isteyebilir, kendini bu konuya odaklayabilirsin. Biriktirdiğin sorumluluklar pişman olmana sebep olabilir. Ortaklaşa bir çalışma içindeysen, bencil bir yapı sergilemek yerine, beraber hız alarak daha kazançlı sonuçlar elde edebilirsin. Sevgiline karşı bugünlerde fazla kısıtlayıcı davranışlar sergiliyor olabilirsin. İlişkinizi yönetmeye çalışman, üstünlük kurma çaban, aranızda sert tartışmaların yaşanmasına sebep olabilir. Akşam arkadaşlarınla beraber küçük bir kahve molası verebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Hürriyet Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabit düşüncelerinizi artık değiştirme zamanı geldi. Yeni olan her şeye açık olmanız gereken bir gündesiniz. Kendinizi daha fazla sınırlandırmamalısınız.
Aslan Burcu Günlük Milliyet Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gündeminiz hareketli olabilir fakat işlerin akışında yavaşlama yaşanabilir. Gün içinde engellerle karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili değişiklikler sizi yorabilir. Ticari görüşmeler veya sözleşmelerde dikkatli olmanız gereken zamanlar var. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek için sabırlı olmanız gerekiyor.
Aslan Burcu Günlük Takvim Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınızla ilgili konular gündeminize gelirken, iletişimin bol olduğu hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İddialı bir konuşma ve kendinizi ifade etme şekliniz olabilir.
Aslan Burcu Günlük Güneş Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın.
Aslan Burcu Günlük Radikal Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aslan; gün içinde arkadaşlarının ve sosyal grupların desteğini alarak girişimlerinde olumlu gelişmeler yakalayabilirsin. Hedeflerine ulaşmak için eğitimlere katılabilir, kısa yolculuklara çıkabilir ya da tatilini planlayabilirsin. Ticari iş birlikleri kazançlarını artırabilir, yoğun iletişim trafiğin sayesinde yeni ilişkiler gelişebilir.
Aslan Burcu Günlük HaberTürk Burç Yorumu
11 Haziran 2019

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, bir kitapta veya online bir yazıda size biraz zor gelecek ama yardımı da dokunacak bir bilgiye erişim sağlayacaksınız. Çocuğunuz varsa, bu onun bir sağlık sorununa yardımcı olacak bir bilgi de olabilir.
Aslan Burcu Günlük Rezzan Kiraz Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Terazi burcuna geçiş yaparak, kardeşler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde bir ahenk yaratacak. Küskünlükler, anlaşmazlıklar ortadan kalkar. Adil olmak önem kazanır. Tüm bu sürece liderlik yapıp kendinizi mutlu hissedersiniz. İletişimin ön planda olacağı bir gündesiniz.
Reklamı Kapat [X]