Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Planlı Olmak İstiyorsunuz Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2023, Çarşamba

Aşk 70%
Para 100%
Sağlık 90%

Beklenmedik adımlar atabilirsiniz. Etkin adımlar atabildiğiniz sürece genel olarak sorun yaşanmayacak. Sınırlar üzerinde etkinlik göstermeniz gereken bir gündesiniz. Hata yapmamaya çalışmanız gerekiyor. Odaklanmaya çalışın.

Beklenmedik sorun ya da sıkıntılarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebilirsiniz. Daha önce yapmış olduğunuz hatalardan ders çıkartın ve tekrar etmekten de kaçının. Planlı olmanız gereken bir gün.

Finansal durumunuzu yakından ilgilendiren yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Amaçlarınız doğrultusunda hareket ederken harcamalarınızı da sınırlandırmayı unutmamalısınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Sizi başarıya götürecek enerjiye sahipsiniz. Olumlu anlamda etkiler alıyorsunuz ve bu da her şeyin daha da iyiye gidebileceği anlamına gelmekte. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı da yaşanmayacak. Doğru adımlar atabileceğiniz bir süreçtesiniz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Balık burçları, bugün sosyal çevrenizde aktif olabilir ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Paylaşımcı davranarak insanlarla aranızdaki bağları güçlendirebilirsiniz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Eğitim hayatı devam eden Balık burcuysanız, dönemin başında planlı ilerleyerek başarılı bir yıl geçirmek istiyorsunuz. Notlarınızı dönemin başından itibaren düzenli tutacaksınız. Yeni aldığınız teknolojik aletler beklentinizi karşılamayabilir. Kullanma kılavuzunu detaylı olarak okuyabilirsiniz. Akşamüzerine doğru baş ağrınız artabilir.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Stresin sizi fiziksel olarak da etkilememesi için duygularınıza hakim olmalısınız. Zorlukları aşmanın yolu bazen basittir, bu basitliği görebilmek için dinginliğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Hayatınızı, dolabınızı düzeltir gibi parça parça ve sahip olduklarınızın kullanımına göre düzenlemelisiniz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün ailevi konular gündeme gelebilir. Güven aradığımız kişilere çekildiğinizi hissedebilirsiniz. Geçmişe ait konular tekrar açılabilir. Babanızla ilgili konuları göz ardı etmemeye çalışın. Sabah saatlerinde işinizle ilgili konularda daha ciddi davranabilirsiniz. İşlerinizde daha fazla sorumluluk aldığınızı hissedebilirsiniz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde hayatınızdaki olumlu gelişmeler hayatınızı daha verimli hale getirebilir. Aşk konusunda kendinize güvenmeniz önemli olacak.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Hayatınla ve kendinle barışmak zor olabilir. İçsel bir huzur elde etmek her zamankinden zorlaşabilir. Bazı şeyleri olduğundan daha da zorlaştırmamak bugün yapabileceğin en iyi şey olabilir. Bazı günler kötüdür, bırak öyle geçsin.

1 Kasım 2023, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Şu anda yavaşlamalısınız ve diğerlerini geçmek için bu kadar çaba harcamamalısınız. Neden birilerini geçmeniz gerekiyor? Artık sürüyle uyum içinde olmanın, bir tür bitiş çizgisini ilk geçmekten çok daha fazla değeri var. Bunu başkaları uğruna yavaşlamak olarak değil, kendinizi topluluğun bir parçası yapmak olarak düşünün. Hassas doğanız çekicidir. Tavsiye ve rehberlik için size gelen insanlar hayal kırıklığına uğramazlar. Sağlam ve pratik bir bakış açınız var ama aynı zamanda anlayışlısınız. Gösterişli fikirleri olan ve bu konuda pervasız bir tavır sergileyen insanlar, size bir anda olmayacak hayaller satmaya çalışabilirler. Kendi içinizde güçlü kalın ve inandığınız şeyden emin olun.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün olaylara mantıklı bir yorum getirerek, çevrenize örnek olacaksınız. Karşıt ilişkilerinizde temkinli davranmaya yönelik davranışları benimsiyorsunuz. İyimserlik çabalarınızı elden bırakmayın. Gözler üstünüzde.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Dünün belirsizlikleri dağılmış görünüyor ve artık ilerlemekle meşgulsünüz. Bu enerjiyi yeni projelere başlamak ve önemli kararlar almakta kullanmayı deneyin. Herşey yolunda gittiğinden ve içiniz rahat olduğundan, başarılarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Gereğinden fazla sayıda projeye gömülmeyin, yoksa iç dengeniz tehlikeye girer ve kendi kendinizi yakarsınız.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün ev, aile, gayrimenkul konularıyla ilgilenebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat. Harika bir gün geçirin

1 Kasım 2023, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgiliniz sizde bir bıkkınlık gözlemliyor. İlişkinizi isteksiz yaşıyor olmanızın nedenlerini onunla paylaşın. İlişkiyi bitirmeniz için hiçbir engeliniz yok, sıkıntıyı boşuna çekiyorsunuz. Çalışma hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnızyaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksizleştiriyor. Paranızın hesabını bilmeniz para sıkıntınızı hafifletmiyor. Bugün ödeme sorunu yaşamanız mümkün. Mide rahatsızlığından şikayet etmemek için yediklerinize dikkat edin.

1 Kasım 2023, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 38' 42" R
Ay
Yengeç
23° 23' 43" R
Merkür
Yay
29° 26' 05" R
Venüs
Terazi
25° 43' 21" R
Mars
Yay
04° 47' 21" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 32"
Satürn
Balık
01° 08' 05"
Uranüs
Boğa
20° 21' 18"
Neptün
Balık
24° 53' 47"
Plüton
Oğlak
28° 30' 27"
Chiron
Koç
15° 45' 33"
Lilith
Başak
06° 32' 06"
True Node
Koç
23° 53' 34"
Son Güncelleme : 01/12/2023 06:10

Astroloji Gündemi

666'nın Anlamı Nedir? 30 Kasım 2023, Perşembe 666'nın Anlamı Nedir? 666, dengeyi bulma ve özgürleşme ile ilişkilidir. Bu sayı sıklıkla “kötü” veya “şeytani” bir anlamla ilişkilendirilse de, ger... Devamını Oku >>