Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Planlı Olmaya Özen Gösteriyorsunuz Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Kasım 2023, Pazar

Aşk 60%
Para 90%
Sağlık 80%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, hareket geçmek için uygun zamanı beklemelisiniz. Genel olarak her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları tamamen çözüme kavuşturmayı başaracaksınız.

Başarıya odaklanmaya çalışmalı ve elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Daha dikkatli olmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Dengeleri çok fazla zorlamamaya çalışın.

Fırsatları değerlendirme konusunda biraz daha sabırlı olmaya çalışın. Etkin adımlar atmak için biraz daha beklemelisiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Geride kalan her şey size ileriye dönük bir fırsat oluşturabilir. İçselleştirdiğiniz, kendinizi fazlaca kaptırdığınız ve zorladığınız konuların sizin dışınızda geliştiğini ve yaşandığını gördüğünüzde olanları geride bırakmalısınız. Yaşam boyu mücadelesini vereceğiniz bir konu seçmeniz gerekiyorsa, burada hakkınızı kendi mental sağlığınızdan yana kullanmanızda fayda var.

19 Kasım 2023, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün duygusal tarafınız ön plana çıkabilir ve başkalarının ihtiyaçlarını anlamak ve destek olmak isteyebilirsiniz. Empati yeteneğiniz yüksek olacak ve insanlarla daha derin bir bağlantı kurabileceksiniz. Duygusal dengeyi sağlamak için meditasyon veya yoga gibi rahatlama tekniklerini deneyebilirsiniz. İş hayatında ise planlarınızı gözden geçirmek ve ilerideki hedeflerinizi belirlemek için iyi bir gün olabilir. Kendinizi yaratıcı ve ilham verici hissedeceksiniz. Bugün size gelecek olan fırsatları kucaklayın ve yeni başlangıçlar yapmak için cesaretinizi kullanın.

19 Kasım 2023, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yeni haftaya başlamadan önce yapacaklarınızın listesini oluşturuyorsunuz. Bu hafta tüm işlerinizi yetiştirmeye çalışacaksınız. Ergenlik çağında çocuğu olan Balık burcuysanız, evladınızın gün geçtikçe içine kapanması sizi tedirgin ediyor. Çocuğunuzun duygu durumunu anlamak için alanında uzman bir psikologdan yardım almak isteyebilirsiniz.

19 Kasım 2023, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Seyahat planları yapabilirsiniz. Nereye giderseniz gidin aynı düşüncelerle hareket edeceğiniz için kaldığınız ve gideceğiniz yeri suçlamamalı, burayla ilgili beklentiyi büyütmemelisiniz. İçinde bulunduğunuz süreç ne olursa olsun, karşınıza bir fırsat çıkmışsa bunu değerlendirme cesareti dengeleri değiştirecektir.

19 Kasım 2023, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Kafanız bugün çok farklı konulara yöneliyor olabilir. Bu yüzden yeteri kadar konsantre olamayabilirsiniz. Fedakarlıklar gündeme gelebilir.

19 Kasım 2023, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde tereddüt etmeden karar alabilmeniz oldukça önemli. Özellikle işinizde tutamayacağınız sözler vermekten kaçınmanız oldukça önemli olacak.

19 Kasım 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Başkasıymış gibi davranmak asla işe yaramaz. Bugün bunu unutmaman gerekecek. Kendin gibi olmak her şeyden öte olabilir. Çevrendeki insanlara kendi varlığını göstermek ve emeklerinin arkasında durmak önem kazanabilir.

19 Kasım 2023, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Fikirlerinizi savunmak veya davanızı ifade etmek için güçlü bir istek hissedebilirsiniz. Aslında daha fazla aksiyon, yaşam deneyimi veya tempo değişikliği arzuluyor olabilirsiniz. Uzun zamandır imrenilen bir hedefin peşinden gitme cesaretini kazanabilirsiniz. Sizi gerçek arzulardan ve ihtiyaçlardan uzaklaştırabilecek anlık tatmin arayışına dikkat edin. Ayrıca ne pahasına olursa olsun kazanmaya çalışmaktan kaçının! Hiçbir ödül, kendinizi kaybetmenize sebep olmamalıdır. Neyin gerçekten önemli olduğunu ve sizi ifade ettiğini düşünmek için iyi bir zaman.

19 Kasım 2023, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kendinizi çok iyi ifade edebileceğinize inandığınız için, her zaman çevrenizi sorguluyorsunuz. Her konuda bireyselliğinizi kullandığınız için, yanlış anlaşılma riski yaşıyorsunuz. Olaylara hakim olma duygusu içindesiniz.

19 Kasım 2023, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Böylesi bir berraklık ve sakinlik durumunu nadiren yaşarsınız. İş arkadaşlarınız veya akrabalarınızla eski anlaşmazlıklarınızı çözmek istiyorsanız, bu durumun size çok faydası olacak. Hepsinden önemlisi, daha düne kadar asla çözülemeyeceğini düşündüğünüz sorunlar sonunda ortadan kaybolacak. Geçmişin yüklerinden kurtularak olumlu davranışlarınızla desteklendiğinizde, geleceğinizi biçimlendirmek için yeni bir özgürlük alanı bulacaksınız.

19 Kasım 2023, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün kendinizi rahat ifade edebilirsiniz. Seyahat, eğitim veya iletişimde ilahi koruma sizinle olacak. Harika bir gün geçirin.

19 Kasım 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bazı sözlerinizin ve davranışlarınızın, sevgiliniz tarafından yanlış yorumlanması kıskançlığa sebep olabilir. Hatalı durumu hemen düzeltmeniz, kendinizi kabul ettirmeniz gerekiyor. Unutmayın güven sevgide tek şarttır! Elinizin altındaki bir iş, sizin harcınız olmadığı şeklinde değerlendirilse de hızla sonuca ulaşıyor. Akıllıca davranırsanız iyi yatırımlar yapabilir, maddi durumunuzu çok rahata çıkarabilirsiniz. Yediklerinize içtiklerinize özenli olmanız mide sağlığınız için önemli olacak

19 Kasım 2023, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 07' 47" R
Ay
Başak
04° 51' 13" R
Merkür
Oğlak
03° 17' 27" R
Venüs
Terazi
29° 44' 48" R
Mars
Yay
07° 15' 32" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 34"
Satürn
Balık
01° 18' 04"
Uranüs
Boğa
20° 13' 25"
Neptün
Balık
24° 53' 21"
Plüton
Oğlak
28° 35' 18"
Chiron
Koç
15° 41' 05"
Lilith
Başak
06° 55' 05"
True Node
Koç
23° 38' 22"
Son Güncelleme : 04/12/2023 16:40

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>