Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Arkadaşlık Bağlarınız Güçleniyor Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Kasım 2023, Cuma

Aşk 100%
Para 90%
Sağlık 80%

Bugün, ilişkiniz için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmalısınız. Yararınıza olabilecek yeni gelişmeler de gündeme gelebilir. Güzel gelişmelerle karşılaşacak ve bundan da istediğiniz gibi yarar sağlayabileceksiniz.

Mesleki olarak kendinizi toparlamaya çalışmalısınız. Başarıya giden yolda emin adımlar atabileceksiniz. Sınırlar üzerinde etkinlik gösterebildiğiniz sürece her şey daha da iyiye gidebilir.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda daha sabırlı olmaya çalışın. Hata yapmadığınız takdirde her şey daha da iyiye gitmeye başlayacaktır.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Ev ve aile hayatınızı ilgilendiren konularda kendinizi çok daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz. Ev hayatınıza karşı biraz daha iyimser olmaya çalışın. Cesaretinize her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Güzel gelişmelerle karşı karşıya kalabileceğiniz bu dönem içerisinde her şeyin istediğiniz gibi olma ihtimali de var.

3 Kasım 2023, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Başak burçları, bugün seyahat etme veya yeni bir şeyler öğrenme fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Yeni deneyimlere açık olmanız ve sınırlarınızı zorlamanız gerekebilir. Ayrıca, akademik veya hukuki konularla ilgilenmek sizi ilgilendirebilir.

3 Kasım 2023, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Arkadaşlarınızın her konuda size destek olması onlara karşı olan bağlılığınızı arttıracak. Dostlarınızı kendinize daha yakın hissetmeye başlıyorsunuz. Ailenizde küs olan kişiler varsa onları barıştırmak için taşın altına elinizi koyacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızın işini aksatması sorumluluklarınızın artmasına yol açabilir.

3 Kasım 2023, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Para ekonomik sorunlar yaşamamak için gereklidir. Hayatınızın akışında paradan daha değerli belirleyicileriniz olduğunda bunu bir sorun olarak görmezsiniz. Kendinizi hep daha fazlasını yapmak için zorlamayın.

3 Kasım 2023, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün geleceğinizle ilgili yeni planlar yapabilirsiniz. Sosyal konular ilginizi çekebilir. Fikirlerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha rahat ilerleyebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizde huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Detaylara fazla takılmamanızda fayda var.

3 Kasım 2023, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Özellikle resmi daireler ya da tarihi mekanlarda göstereceğiniz derin saygı ve ifadelerinizdeki seçicilik etrafınızdaki kişilerin de taktirini toplayacak.

3 Kasım 2023, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Yeni ortamlara girip yeni geziler için planlar yapmak sana iyi gelecek. Arkadaşlarınla birlikte çeşitli etkinlikler düzenlemek senin için önemli olacak. Aynı yerde uzun süre kalmak ister istemez sıkılmana sebep olacak. Bunu değiştirebilirsin.

3 Kasım 2023, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Günün ilk yarısında, çok çabuk pes etmenizi sağlayacak kadar yüksek hedefler belirlemekten kaçınmak en iyisidir sevgili Başak. Bir konuşma ya da eleştiri sizi biraz saptırabilir ancak sonuçta sizi yeni bir bakış açısına uyandırabilir. Ne olursa olsun sonuçlara varmak için zaman ayırmayı hedefleyin. Küçük bağlantı kesintileri bir yana, gün üretkenlik için iyi bir enerji barındırıyor. Bugün ilerleyen saatlerde, daha geniş bir bakış açısını benimsemek mümkündür. Bir ilişkinin önemine daha objektif bakabilirsiniz veya dikkatiniz kendi planlarınız ile ilişkileriniz arasında daha dengeli dağıtmanız mümkündür.

3 Kasım 2023, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün bir takım çevresel faktörlerin etkisinde kalabilirsiniz. Takıldığınız konuların özüne ineceksiniz. Farklı olayların önem kazanmasına neden olacak; ısrarcı davranarak kendi sisteminizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz.

3 Kasım 2023, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bu sıralar özel bir güç ve dayanıklılık frekansı yaydığınızdan, insanlar yardım ve destek konusunda sizden medet umacak. Enerjinizi kullanarak başkalarına yardım etmeye çalışın, böylece sizin ihtiyacınız olduğunda da mutlaka onlar yardımınıza gelecektir. Ama kendi hedeflerinizi de gözden kaybetmeyin, çünkü şu anda onlara ulaşmak için gereken güce sahipsiniz.

3 Kasım 2023, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla seyahat, eğitim kararı alabilirsiniz. Hukuksal konularda şans sizinle olacak. İyi bir gün geçirmenizi dilerim.

2 Kasım 2023, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk hayatınızda mutluluk verici gelişmeler var. Karşınızdaki kişiden güzel sözler duyacaksınız. Onun kıymetini bilin! İşinizle ilgili kendinizi gereksiz yere sıkıyorsunuz. Kendi üzerinizde kurduğunuz baskı başarınızı etkiliyor. Bazen olayları kendi seyrine bırakmak yararlı olabilir. Elinize toplu bir para geçme ihtimali var. Bu parayla işinizi biraz daha güçlendirebilirsiniz. Yorucu faaliyetlerden uzak durun, hafif yemekleri tercih edin

3 Kasım 2023, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 37' 26" R
Ay
Yengeç
23° 08' 12" R
Merkür
Yay
29° 24' 35" R
Venüs
Terazi
25° 41' 53" R
Mars
Yay
04° 46' 27" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 39"
Satürn
Balık
01° 08' 02"
Uranüs
Boğa
20° 21' 21"
Neptün
Balık
24° 53' 48"
Plüton
Oğlak
28° 30' 25"
Chiron
Koç
15° 45' 35"
Lilith
Başak
06° 31' 58"
True Node
Koç
23° 53' 43"
Son Güncelleme : 01/12/2023 05:40

Astroloji Gündemi

666'nın Anlamı Nedir? 30 Kasım 2023, Perşembe 666'nın Anlamı Nedir? 666, dengeyi bulma ve özgürleşme ile ilişkilidir. Bu sayı sıklıkla “kötü” veya “şeytani” bir anlamla ilişkilendirilse de, ger... Devamını Oku >>