Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Maddi Sorunlarınızı Çözmek İstiyorsunuz Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Kasım 2023, Pazartesi

Aşk 90%
Para 70%
Sağlık 90%

Aşk ve ilişki hayatınızda daha sabırlı olmalısınız. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda sorun varsa onu tamamen çözüme kavuşturmanız gerekiyor.

Mesleki olarak kendinizi geliştirmeye çalışın. Beklemede kalmak ya da şartları kabullenmek size herhangi bir şey kazandırmayacaktır. Kontrollü olmanız gerekiyor.

Maddi olarak daha sabırlı olmanız gerekiyor. Gelir ve gider arasında denge kurmakta zorlanabilirsiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İlişkiler vehayatıyla ilgili bazı kalıp yargılardan kurtulmalısınız. Israrla istediğiniz, üzerinde durduğunuz konulardan ziyade hayatın size sunduğu seçenekleri değerlendirmelisiniz. Bakış açınızı değiştirmeniz,hayatınıza yeni tecrübeler katacağı gibi farklı insanlarla birliktelik kurmanızı da kolaylaştıracaktır.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün enerjiniz yüksek olacak ve hedeflerinize odaklanmanız kolay olacak. İş veya kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmek için güçlü bir motivasyon hissedeceksiniz. Ekip çalışmalarında başarılı olacak ve diğer insanların fikirlerine değer vereceksiniz. Sosyal çevrenizdeki insanlarla iletişim kurmayı ve yeni ilişkiler kurmayı düşünebilirsiniz. Ayrıca, maddi konularla ilgili düşüncelerinizi kontrol etmekte fayda var. Paranızı iyi yönetmek için planlı harcamalar yaparak gelecekteki mali durumunuzu güvence altına alabilirsiniz. Kendinizi fiziksel olarak iyi hissetmek için sağlığınıza ekstra özen göstermek önemlidir. Yoga, egzersiz veya meditasyon gibi rahatlama tekniklerine yönelebilirsiniz. Bugün keyifli bir gün geçirmenizi dilerim!

13 Kasım 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Evinizde uzun zamandır yapmak istediğiniz değişiklerle bugün start veriyorsunuz. Sosyal medyada dekorasyon sayfalarını karıştırdıktan sonra evinizi nasıl dizayn edeceğiniz kafanızda şekilleniyor. Maddi geliriniz sizi tatmin etmiyorsa, gelirinizi yükseltmek için farklı alanlara yönelebilirsiniz.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Evinizin ihtiyaçlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Maddi bir külfet olmaması için ertelediğiniz işler bugün bir gereklilik haline geldiğinde sıkışabilirsiniz. "Başıma geleceği biliyordum" demek yerine bugünü önlem almaya, planlama yapmaya ayırarak başınıza gelebileceklerin seyrini ve etkisini değiştirebilirsiniz.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Gün içinde daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak için çaba sarf edeceksiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İlişkilerinizde uyum arayabilirsiniz. Gün içinde uğraştıran durumlar söz konusu olabilir. Bugün yapacağınız anlaşmalara dikkat etmenizde fayda var. Yeni haberler duyabilirsiniz.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Çevrenizde sevilen bir birey olmanızla kendinizi daha özgüvenli hissedebilirsiniz. Gününüze huzur hakim olabilir bu da yaratıcılık gerektiren işlerinize yansıyabilir.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Hayatına neyi çekmek için uğraşıyorsan onu başaracaksın bugün. Eğer para istiyorsan parasal açıdan daha şanslı olacaksın. Eğer sosyalleşmek istiyorsan, yeni arkadaşlar edinebileceğin fırsatlara kavuşacaksın. Zihnini neye yönlendirdiğine dikkat etmelisin o yüzden.

13 Kasım 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Boğa, bugün kişisel fırsatlar ve destek açısından harika bir formdasınız. Kendinizi yeni şekillerde ifade etmenin yolları ortaya çıkabilir. Kendinize daha çok güveniyorsunuz, odaklanıyorsunuz ve bu enerjiyi kendinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz. Bugün bir arkadaşlığı veya ilişkiyi beslemek için mükemmel bir enerjiniz var. İnsanlar size yöneliyor, hoş ve çekici bir imaj çiziyorsunuz. Bu da günü bağlantılar kurmak, kendinizi ve fikirlerinizi sunmak için mükemmel bir zaman haline getiriyor.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Çevrenizdeki sağlam dostlukların ileride yararını göreceksiniz. Uç noktalarda düşünen kişiler var ve sizin için faydalı işler üretebilirler. Sistemli yapınızı zorlasa da, yenilikler konusunda esnek davranmalısınız.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün başkalarına açık davranmak isteyeceğiniz bir ruh hali içinde değilsiniz. Belki de yakın geçmişte bazı başarısızlıkları kabul etmek zorunda kaldınız ve bu da çevrenizdekilere olan güveninizi sarstı. Durumun asıl nedenini bulmak için kendinize zaman tanıyın. Sağlığınız konusunda birtakım kısıtlamalara gitmenizde fayda var. Bedeninizin acilen dinlenmeye ihtiyacı var. Uzun bir maraton koşusu yerine, kısa bir gezinti yürüyüşüne çıkın.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Ev ve aile hayatınıza odaklanmakta sorun yaşamayacaksınız. Genel olarak istediklerinize ulaşabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Şartlara uygun adımlar atabildiğiniz takdirde her şeyin daha da iyiye gidebeileceğini unutmayın.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sonunda aradığınız mutluluğu buldunuz. Düzeyli ve dengeli bir ilişki yürütüyor olmanın sorumluluğunu partnerinizle birlikte çok güzel üstleniyorsunuz. Kısa dönemde herhangi bir sorun gözükmüyor. İşinizle ilgili yeni risklere gireceksiniz, ancak bu sizi korkutmasın. Eğer kararsızlıklar yaşarsanız bu sizi tehlikeye sokabilir. Risklere atılmadan önce iyi düşünmelisiniz. Birtakım sağlık problemleriniz için endişeleniyorsunuz. Bu problemlerin kuruntu olduğunu düşünenler haklı çıkacak.

13 Kasım 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 03' 58" R
Ay
Başak
04° 06' 50" R
Merkür
Oğlak
03° 13' 36" R
Venüs
Terazi
29° 40' 24" R
Mars
Yay
07° 12' 50" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 54"
Satürn
Balık
01° 17' 53"
Uranüs
Boğa
20° 13' 33"
Neptün
Balık
24° 53' 22"
Plüton
Oğlak
28° 35' 13"
Chiron
Koç
15° 41' 10"
Lilith
Başak
06° 54' 40"
True Node
Koç
23° 38' 26"
Son Güncelleme : 04/12/2023 15:10

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>