Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Eksikliklerini Tamamlıyorsun Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Mayıs 2024, Pazartesi

Aşk 100%
Para 70%
Sağlık 80%

Bugün, rüzgarlar tersine esebilir. Tam olarak ne yapmanız gerektiğine karar veremeyeceğiniz bir gündesiniz. Karmaşadan uzak durmalısınız.

İş ve kariyer hayatınızda beklenmedik hareketlilik içerisine girebilirsiniz. Süreci doğru yönetmeyi başarabildiğiniz sürece pek sorun yaşamayacaksınız. Her türlü sorunu geride bırakmalısınız.

Finansal olarak biraz daha temkinli olmanız gereken bir gündesiniz. Harcamalar konusunda abartıya kaçmaya müsaitsiniz. Tercihleriniz konusunda daha temkinli olmanız gerekiyor.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İki arada bir derede kalmış gibi hissedebilirsiniz. Kendinize ve hislerinize zaman tanıyın, sizi tetikleyen noktayı bu sayede bulabilirsiniz. Aile üyelerinizle yapacağınız konuşmalarda restleşme, inatlaşma, dikte etme gibi zorlayıcı tutumlardan uzak durmalısınız.

13 Mayıs 2024, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Merhaba! Bugün, Boğa burcundaki insanlar için keyifli ve huzurlu bir gün olabilir. Sevdiklerinizle vakit geçirmek, hobilerinizle ilgilenmek ve kendinize zaman ayırmak sizi bugün mutlu edebilir. İş hayatınızda ise sabırlı ve kararlı adımlar atmanız gerekebilir. Maddi konularda dengeli harcamalar yapmaya özen göstermelisiniz. Sağlığınıza da dikkat etmek ve beslenmenize özen göstermek bugün önem taşıyor. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim!

13 Mayıs 2024, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yakın bir arkadaşınla ilgili duyacakların seni oldukça şaşırtabilir. Tepkini belli etmek istemeyeceksin. Arkadaşınla iletişime geçebilirsin. Çalışan bir Boğa burcuysan, işlerini yetiştirmekte zorlanabilirsin. Akşam saatlerinde evindeki eksiklikleri gidermek adına alışverişe çıkabilirsin.

13 Mayıs 2024, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bazı insanlar hakkında yanılabilirsiniz. Size yaşatılan ya da dayatılan durumlar kadar olaylar yaşanana dek olan tepkilerinizi de önemsemenizde fayda var. Zamanında sesinizi çıkarıp tepkinizi ortaya koymadığınız hiçbir şey için savunmanız ya da haklılığınız kalmayacaktır. Kendinize saygı duyun ki çevreniz de bunu kopyalasın.

13 Mayıs 2024, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün yaşayacağınız zihinsel süreçler yeni başlangıçlar yaratabilir. Ticari konular gündeme gelebilir. Görünür olabilirsiniz. Yakın çevrenizde size ihtiyacı olan kişiler olabilir. Öğreneceğiniz yeni haberler sizi şaşırtabilir. Aldığınız sorumlulukları ilerletmek için mücadele edebilirsiniz. İlişkilerinizden fayda sağlayabilirsiniz.

13 Mayıs 2024, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde elinize aşk hayatınızla alakalı fırsatların geçeceği bugünlerde aşkla alakalı atılımlarınızı gerçekleştirmek için çok şanslısınız.

13 Mayıs 2024, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün hayatındaki gerginlikleri bir kenara bırakman gereken bir gün olabilir. Daha keyif aldığın konulara odaklanmak ve maddi kaygıları bir kenara bırakmak güzel bir gün geçirmeni sağlayacak.

13 Mayıs 2024, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Boğa, bugün sizi büyümekten alıkoyan şeylerden kurtulmaya çalışırken sınırlamalara ve kısıtlamalara katlanmak çok daha zordur. Özellikle kurallar ve dayatmalar konusunda sabırsız olabilirsiniz. Şu anda kendinizi asi hissedebilseniz de yalnızca başkalarının yaptıklarına tepki vermek yerine kendinizi de değiştirirsiniz en iyisini yaparsanız. Bireyselliğiniz, benzersizliğiniz ve özgür ruhunuz bugün ön planda. Şu anda ortaya çıkan sürprizler aynı zamanda ev dünyanızla veya uzun vadeli hedeflerinizle de ilgili olabilir. Kestirmeye kullanmak yerine dolambaçlı yoldan gidiyorsunuz ve bu size oldukça çok şey kazandırıyor.

13 Mayıs 2024, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Mantığınızın sizi yanıltmasına izin vermek istemiyorsunuz, hislerinizle hareket etmek bazen olumlu sonuç vermeyebilir. Çok derin düşünen kişiler de hata yapabilir. Bugün araştırmaya yönelik çalışmalarla doğru yolu bulmalısınız.

13 Mayıs 2024, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bir süredir aklınıza koymuş olduğunuz hedefler, en sonunda yakalayabileceğiniz kadar yakınınıza geliyor. Son birkaç adımı atmak için gereken enerjiyi içinizde hissediyor, farklı çevrelerden destek de görüyorsunuz. Ayağınızı yere sağlam basın ve sebatla çalışın; istediğiniz sonucu alacaksınız.

13 Mayıs 2024, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Boğa; bugün ev, aile konuları ön planda olabilir ancak fevri tutumlarınıza dikkat. Gününüz şahane geçsin.

13 Mayıs 2024, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Takıldığınız konularda ısrarcı davrandığınız zaman, çevrenizdekilerin sizden uzaklaşmasına neden olabilirsiniz. Güçlü egonuz yüzünden, olaylara karşı alıngan bir tutumla yaklaşıyorsunuz. Anıları düşünmek yerine, yaratıcılığınız konusunda yoğunlaşmaya çalışmalısınız.

13 Mayıs 2024, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 58' 06" R
Ay
Akrep
16° 45' 52" R
Merkür
Aslan
20° 00' 29" R
Venüs
Aslan
05° 18' 32" R
Mars
Boğa
26° 36' 49"
Jüpiter
İkizler
11° 21' 21"
Satürn
Balık
19° 12' 41"
Uranüs
Boğa
26° 20' 22"
Neptün
Balık
29° 52' 56"
Plüton
Kova
01° 02' 28"
Chiron
Koç
23° 29' 07"
Lilith
Terazi
01° 50' 25"
True Node
Koç
09° 57' 33"
Son Güncelleme : 16/07/2024 03:00

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>