Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Potansiyelinizi Ortaya Çıkartmak İstiyorsunuz Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Kasım 2023, Perşembe

Aşk 100%
Para 80%
Sağlık 70%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, aldığınız ve alacak olduğunuz kararları uygulama konusunda daha sabırlı olmaya çalışın. Hislerinize uygun adımlar atabildiğiniz sürece pek sorun yaşamayacaksınız. Daha dengeli ve kontrollü olmanız gerekmekte.

İç dünyanızdaki sorunları tamamen çözüme kavuşturmaya çalışacaksınız. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şey daha da iyiye gidebilir. Olumsuzlukları tamamen çözüme kavuşturmaya çalışmalısınız.

Maddi kaynakların yönetimi konusunda ufak tefek belirsizlikler gündeme gelebilir. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmanız gerekiyor.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Resmi işlemlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle hukuksal konular ve bunların maddi geri dönüşleri üzerinizdeki yükü hafifletebilir. Her şey kuralına göre olduğunda sorun yaşamazsınız, kurallardan ve bunlara uygun davrandığınızdan emin olmalısınız.

16 Kasım 2023, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün finansal konulara odaklanman gereken bir gün olabilir. Harcamalarını gözden geçirip tasarruf etmek için fırsatlar arayabilirsin. Aynı zamanda, gelecekteki mali hedeflerine odaklanmak için bir plan yapmak da faydalı olabilir. İş hayatında sabır ve kararlılık göstermek, başarıya ulaşman için önemlidir. Özel yaşamında ise, sizin için değerli olan insanlarla zaman geçirmek ve ilişkilerinizi güçlendirmek için çaba harcaman gerekebilir. Sevdiklerinin değerini bilmek, ilişkilerini iyileştirmene yardımcı olabilir.

16 Kasım 2023, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün işlerinizi erkenden bitirip eve gidip dinlenmek istiyorsunuz. İlişkisi olmayan Boğa burcuysanız, yeni tanışacağınız kişiyle ailelerinizin birbirine uyumlu olmaması sizi olumsuz düşüncelere itebilir. Yeteneklerinizin ön plana çıkacağı projeleri kaçırmak istemeyeceksiniz. Çalışma sürenizi arttırarak en iyisini yapmak isteyeceksiniz.

16 Kasım 2023, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ne için ve kim için kendi hayatınızdan feragat ettiğinizi düşünebilirsiniz. Değip değmeme konusu hikayenize göre değişse de, değişmeyen tek şey hayatta hiçbir zaman kendinizi geri plana düşürmemek gerektiğidir. Fiziksel ve ruhsal iyilik halinizi korumak için, ilk adımı siz atmalı, alışkanlıklarınızı değiştirme yönünde çaba göstermelisiniz.

16 Kasım 2023, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Uğraştığınız işlerinize yön vermek size iyi gelecektir. Sevdiklerinizle birlikte yolculuklar planlayabilirsiniz. Ruhsal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Düşüncelerinizi çevrenizdeki kişilerle paylaşmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda dönüşümler yaşanabilir.

16 Kasım 2023, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk konusunda kendinize şans tanımalısınız. Mesleki konularda ağır ve temkinli ilerlemeniz sizi istediğiniz başarıya beklediğinizden hızlı götürebilir.

16 Kasım 2023, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Çevrendeki insanlar hayattaki hızlarını artırırken sen biraz yavaşlamak isteyebilirsin. İnsanlarla ilişkine de yansıyabilir bu. Eğer hayatında birisi varsa bu kişiyle uyumlu bir biçimde beklentilere girdiğinize emin olman gerekebilir.

16 Kasım 2023, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Boğa, bugün çalışmak ve eğlenmek arasında sıkışıp kaldığınız zamanlar olabilir. Dikkatiniz bölünmüş durumda; ya ilişkileriniz dikkatinizi işinizden uzaklaştırıyor ya da işinizi düşündüğünüz için ilişkilerinize tam olarak kendinizi vermiyorsunuz. Bugünlerde yaşamın her iki alanına yönelik hisler de güçlü ve her ikisini iyi bir şekilde yapmak için gereken her şeye sahipsiniz. Bir sorunu geçici olarak ortadan kaldırmak için verdiğiniz tavizlere dikkat edin. Yarın geldiğinde pişman olmak istemezsiniz! En güvenli seçeneğiniz, eğer mümkünse beklemek ve özellikle finansal veya ilişkilerle ilgili kararları ertelemektir.

16 Kasım 2023, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Düşüncelerinizi gerçekleştirme konusunda aceleci davranmaktan korkmuyorsunuz. Bugün hiçbir engel sizi yıldırmayacak ve sadece, özel duygularınızın yönlendireceği bir gün yaşayacaksınız. Zevklere düşkünlükte artış olabilir.

16 Kasım 2023, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hiçbir şey yolunda gitmiyor ve sık sık saldırganca tepkiler veriyorsunuz. İşyerinde yardım teklif edilirse kabul edin, bu uyum sağlamanıza vearkadaşlarınıza karşı daha diplomatik görünmenize yardımcı olacaktır. Özel hayatınızda başkaları işlerin sizin açınızdan nasıl göründüğünü bilemediğinden, iletişime odaklanmalısınız. Açık açık söyleyin! Ayrıca, diyetinize de dikkat edin ve yeterli düzeyde istirahat edin, aksi takdirde uzun dönemde sorun yaşarsınız.

16 Kasım 2023, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün yurt dışı, eğitim, seyahat, hukukla ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Gününüz şahane geçsin.

16 Kasım 2023, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinize karşı çelişkili duygular içerisindesiniz ve ona karşı sabrınız tükendi. Her şeyi zamana bırakmayın ve duygularınızı karşı tarafı incitmeden dile getirin. Aksi halde tartışma yaşamanız mümkün. İşinizle ilgili bazı şeyleri çok kuruntu yapıyorsunuz. Kafanız hep bu kuruntularla dolu oluyor, başka şeylere odaklanamıyorsunuz. Her darda kaldığınızda ailenizin destek olması müsrif harcamalar yapmanıza yol açıyor. Dikkat, bu destek kesilebilir! Açılan iştahınız nedeniyle kilo problemine dikkat edin

16 Kasım 2023, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 06' 56" R
Ay
Başak
04° 41' 21" R
Merkür
Oğlak
03° 16' 36" R
Venüs
Terazi
29° 43' 49" R
Mars
Yay
07° 14' 56" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 39"
Satürn
Balık
01° 18' 01"
Uranüs
Boğa
20° 13' 27"
Neptün
Balık
24° 53' 22"
Plüton
Oğlak
28° 35' 17"
Chiron
Koç
15° 41' 06"
Lilith
Başak
06° 54' 60"
True Node
Koç
23° 38' 23"
Son Güncelleme : 04/12/2023 16:20

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>