Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Aceleci Değilsin! Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2024, Cumartesi

Aşk 60%
Para 80%
Sağlık 60%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygusal olarak kendinizi toparlamanız gerekmekte. Şartlara uygun hareket edebildiğiniz sürece pek sorun yaşamayacaksınız. İlişkinizdeki sorunlara çok fazla takılı kalmamaya çalışın.

Kendinizi zaman zaman köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Beklentilerinizin karşılık bulabileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Hata yapmadığınız takdirde pek sorun yaşanmayacak.

Gelir ve gider arasındaki problemleri ortadan kaldırmaya çalışmalısınız. Hata yapmadığınız sürece genel olarak sorun yaşamayacaksınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Araç kullanımı, hızlı hareket etmek, pratik ve kolay seçenekler üzerinde durmakla ilgili tereddütlerinizi aşmalısınız. Hayatın gerekliliklerinin bir korkuya hapsolmasına müsaade etmemelisiniz. Bir şeylere mecbur kalmakla bunları olgunlukla karşılayıp uygulamak, alacağınız etkinin boyutunu ve niteliğini de belirleyecektir.

27 Nisan 2024, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Merhaba! Bugün huzurlu ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. İşlerinizdeki yoğunluğu biraz kenara bırakarak kendinize vakit ayırmak size iyi gelebilir. Sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilir, hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde ise romantik ve anlayışlı bir tutum sergilemek ilişkinizi olumlu yönde etkileyebilir. Ufak tefek sorunlarla karşılaşsanız bile sakin ve sabırlı olmayı unutmayın. Enerjinizi doğru yönlendirdiğiniz sürece bugünü verimli ve mutlu bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

27 Nisan 2024, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İş arayan Boğa burcuysan, uzun zaman yakından takip ettiğin bir şirketten görüşmeye çağırabilirsin. Görüşmeye gitmeden önce bilgilerini tazelemek isteyeceksin. İlişkisi olmayan Boğa burcuysan, aynı ortamı paylaştığın bir kişinin sana ilgisi olduğunu fark ediyorsun. Bu konuda aceleci davranmak isteyemeyeceksin.

27 Nisan 2024, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Rahat olduğunuzu düşünerek bazı eksikleri ya da sorunları görmezden gelebilirsiniz. Kendinize bunu neden yaptığınızı sorun ve cevaplarken dürüst olmaya çalışın. Sınır koymayı, düşünceleri ifade etmeyi ve sorunları ortadan kaldırmayı unutmamanız gereken bir gündesiniz.

27 Nisan 2024, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün sizi duygusal açıdan bağlayan ya da etkileyen konularla karşılaşabilirsiniz. Düşüncelerinizde daha pozitif olmaya çalışmalısınız.

27 Nisan 2024, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Maddi konularda evrenden destek göreceğiniz bugünlerde kendiniz için bir tatil planı oluşturabilirsiniz son 6 ayın sizler için en huzurlu dönemine giriyorsunuz.

27 Nisan 2024, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün bazı şeyler hızlıca gelişebilir. Yaşananlara yetişemeyebilirsin hatta. Ancak bu durumun kafa karışıklığı yapmaması için kendine dikkat etmen gerekecek. Bir şeyi anladığından emin olana kadar başka bir şeyle ilgilenmemeye çalışmalısın.

27 Nisan 2024, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Boğa, içinizdeki öğretmen bugün ortaya çıkıyor. Paylaşacak muazzam bir deneyime sahipsiniz. Kendi yaşadıklarınız size çok şey öğretti ve şimdi benzer sorunları olan insanlara yardım etmek istiyorsunuz. Sizin için neyin ve kimin en değerli olduğunu daha iyi anlama şansınız var. Bu, kendinizle ve özel biriyle olan ilişkilerinizin yanı sıra finansal veya pratik dünyalarınıza da fayda sağlayabilir. Duygusal düzeyde, gözlem yapmaya ve sonuçlara varmadan önce zaman ayırmaya meyillisiniz. Muhtemelen duygularınızla ilgili biraz araştırma yapıyorsunuz ve iyileşmek için güçlü bir arzunuz var.

27 Nisan 2024, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün sağlık sorunları veya ekonomik sorunlar gündemde olabilir sevgili boğalar. Temkinli olmanız gereken zamanlardan geçiyorsunuz. Tam olarak güvenemediğiniz şaibeli konulardan uzak durun. Aksi takdirde başınıza beklenmedik sorunlar açabilirsiniz.

27 Nisan 2024, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Gerek mesleki gerek kişisel projeleriniz, hayatınızdaki önemli kişilerin ilgisini çekiyor. Bu etkiden yararlanın ve kendinize güvenerek harekete geçin. Fikirlerinizi inanç ve heyecanla savunun, ama bunu yaparken abartmayın – ukalalığın kimseye faydası olmaz. Sonuca giden yolda siz de üzerinize düşeni yapın.

27 Nisan 2024, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Boğa; bugün finans, özel hayat veya sağlık konularıyla ilgilenebilirsiniz. Gününüz şahane geçsin.

27 Nisan 2024, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bugün sezgilerinize güvenin. İkili ilişkilerinizde dikkat çekici yakınlaşmalar söz konusu. İşinizle ilgili kafanızdaki bir fikri hayata geçirecek enerjiye sahip olmanıza rağmen, sizi engellemek isteyen kişiler olabilir. İş hayatında çeşitli zararlara karşı dikkatli olmanızda ve fikirlerinizi sessizce hayata geçirmeye çalışmanızda fayda var. Kendinizi uzun vadede güvende hissedebileceğiniz yatırımlar yapabilirsiniz. Bacaklarınızdaki ağrılar için düzenli yürüyüş yapın

27 Nisan 2024, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 43' 23" R
Ay
Akrep
13° 36' 23" R
Merkür
Aslan
19° 41' 25" R
Venüs
Aslan
04° 59' 36" R
Mars
Boğa
26° 26' 02"
Jüpiter
İkizler
11° 18' 15"
Satürn
Balık
19° 13' 05"
Uranüs
Boğa
26° 19' 48"
Neptün
Balık
29° 53' 02"
Plüton
Kova
01° 02' 49"
Chiron
Koç
23° 28' 58"
Lilith
Terazi
01° 48' 43"
True Node
Koç
09° 58' 16"
Son Güncelleme : 15/07/2024 20:50

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>