İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Yeni Sorunlar Gündemde! Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Haziran 2024, Perşembe

Aşk 100%
Para 90%
Sağlık 70%

Bugün, düşünmeden adımlar atmaktan kaçınmalısınız. İlişkinize zarar verebilecek herhangi bir adım atmadığınız sürece sorun da yaşamayacaksınız. Detayların her açıdan önemli olabileceği bir süreçten geçiyorsunuz.

Mesleki olarak daha temkinli olmanız gerekmekte. Doğru olanları yerine getirmek için uygun zamandasınız. İstediklerinize ulaşmanız çok da zor olmayacaktır.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda biraz daha temkinli olmaya çalışın. İstediğiniz sonuçları alabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kendi yaşam stilinize uymayan parçalar ya da konularla ilgilenebilirsiniz. İş ve ev düzeninize dair değişimler konusunda destek bulamamak motivasyonunuzu düşürebilir. Bu düşüklüğe takılmak yerine kendinize yapmak istediklerinizi hatırlatmak, bunlar için zemin oluşturmaya kafa yormak daha akıllıca olacaktır.

13 Haziran 2024, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Merhaba! Bugün, İkizler burcu için iletişim ve sosyal ilişkiler ön planda olabilir. Enerjinizi paylaşmak için harika bir gün olabilir ve etrafınızdaki insanlarla keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Aynı zamanda, kısa seyahatler veya yeni bilgiler edinmek de bugün önem kazanabilir. Ancak, acele etmeden ve dikkatli düşünerek kararlar almaya özen göstermelisiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim!

13 Haziran 2024, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Kendi işinin sahibi İkizler burcuysan, çözdüğünü düşündüğün bir sorun tekrar gündeme gelebilir. Bu sefer sorunu kökten çözmek isteyeceksin. Arkadaşından gelen bir telefonla dışarıyı çıkman gerekebilir. Arkadaşlarının her zor anında yardımlarına koşuyorsun.

13 Haziran 2024, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Sağlık ve imajınız için yatırım yapmanız gerekebilir, ancak uzman rehberliğinde olmalısınız. Enerjiniz yüksek olabilir ancak dikkatli olmalı, hareketli aktivitelere ilgi göstermeli ve kazalara karşı temkinli olmalısınız. İlişkilerde dürüstlük ve yeni başlangıçlar önemlidir.

13 Haziran 2024, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün evinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Evde teknik sıkıntılar çıkabilir. Güvenlik konularıyla uğraşabilirsiniz. Toprak veya emlak işlerinizi netleştirmek isteyebilirsiniz. Gün içinde geçmişe ait konular gündeme gelebilir. Kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle program yapmak size iyi gelebilir. Kendi içinize dönebilirsiniz.

13 Haziran 2024, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk hayatınızda bugünlerde her şey istediğiniz gibi gitmeyebilir. Bazı etkileri iyi analiz etmek ve karar vermek için uzak kalmanızda fayda var.

13 Haziran 2024, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün hem iyi görüneceksin hem de kendini iyi hissedeceksin. Özellikle insan ilişkilerinde parlayacaksın. Kendini daha rahat ifade edebilecek ve ilgisini çekmek istediğin insanlarla daha rahat iletişim kurabileceksin.

13 Haziran 2024, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün erken saatlerde gecikmeler veya kopukluklar işleri yavaşlatabilir ve sizi hayal kırıklığına uğratabilir. İnsanlar hassas olabilir veya bazı şeyleri sizin kadar çabuk kavrayamayabilirler. İşlerin sorunsuz ilerlemesi önce ortadan kaldırılması gereken bazı engeller olabilir. Stresli düşüncelerle çok fazla zaman harcamaktan kaçının ve hataları adım adım düzeltmeye çalışın. İnşa edilmesi veya onarılması gereken bir ilişki varsa bu, köprüler kurmak için iyi bir zamandır. Arkadaşlarınız size her zamankinden daha fazla güveniyor ve bu harika bir duygu.

13 Haziran 2024, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Güçlü ve kariyerli kişiler dikkatinizi çekerken, duygusal yönlerinizin de, tatmin olmasını isteyeceksiniz. İçgüdülerinizin güçlü olması sizi tutkulu ve ödün vermeyen bir kişilik haline getirecek. Duygularınızı gizleyeceksiniz

13 Haziran 2024, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hayatınızda artık daha fazla ertelemek istemediğiniz bir değişim gerçekleştirmek niyetindesiniz. Kendinize güven ve heyecan dolu yaklaşımınızla planınızı hayata geçirebileceksiniz. Bu dönemdeki enerjiden yararlanarak ilk adımlarınızı atın. Ailenize ve arkadaşlarınıza da planınızdan bahsedin. Arkanızda olacak ve sizi kuvvetle destekleyecekler.

13 Haziran 2024, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili İkizler; bugün ev, aile ve gayrimenkul konularında gizli destekler ve yenilenmeler olabilir. Gününüz harika geçsin.

13 Haziran 2024, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İkili ilişkilerinizde ketum davrandığınız bir gün. Bugün, sosyal çalışmalarınıza belli bir kariyer kazandırma çabası içindesiniz. Çekici kişiliğinizin size kazandıracağı prestij konusunda kendinizden emin gibi görünseniz bile, içsel olarak, güven arayışı içindesiniz.

13 Haziran 2024, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 42' 12" R
Ay
Akrep
13° 21' 04" R
Merkür
Aslan
19° 39' 52" R
Venüs
Aslan
04° 58' 04" R
Mars
Boğa
26° 25' 09"
Jüpiter
İkizler
11° 17' 60"
Satürn
Balık
19° 13' 07"
Uranüs
Boğa
26° 19' 45"
Neptün
Balık
29° 53' 03"
Plüton
Kova
01° 02' 51"
Chiron
Koç
23° 28' 58"
Lilith
Terazi
01° 48' 35"
True Node
Koç
09° 58' 19"
Son Güncelleme : 15/07/2024 20:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>