İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Kendinizi Geliştirmek İstiyorsunuz Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Kasım 2023, Perşembe

Aşk 70%
Para 70%
Sağlık 100%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, amaçlarınızın dışına çıkmamalı ve birlikteliğinize zarar verebilecek her ne varsa ondan da uzak durmalısınız. Olumlu gelişmeler için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu da unutmayın.

Mesleki olarak kendinizi toparlamaya çalışmalısınız. İçinde buludnuğunuz durumlar karmaşıklık gösterecek olsa da başarıya odaklanmanız gereken bir süreçtesiniz. Sorumluluklarınızın farkında olmalısınız.

Finansal durumunuzu zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmalısınız. Gelir ve gider arasındaki dengeyi korumayı başaramadığınız sürece her şey daha zorlayıcı olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Hayatın gerçek ve ciddi yanları sizi bazen korkutabilir. Bir şeylerin üzerinde fazlaca durmamak kısa vadede iyi hissetmenizi sağlasa da, uzun vadede yetersizlik ve kaygı hissi doğurabilir. Bugün bir başlangıç yapın ve görmezden gelme davranışınızı törpüleyin, hayatınızın kontrolünü elinize alın.

16 Kasım 2023, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün enerjik ve hareketli bir gün sizi bekliyor olabilir. İletişim yetenekleriniz ve sosyal becerileriniz bugün oldukça ön planda olabilir. İnsanlarla kolaylıkla iletişim kurabilir, yeni insanlarla tanışabilir ve bu sayede ağınızı genişletebilirsiniz. Bunun yanı sıra, merakınız ve öğrenme isteğiniz de artabilir. Farklı konulara ilgi duyabilir ve yeni bilgiler edinebilirsiniz. Ancak, hareketli bir gün geçirdiğiniz için dikkat dağınıklığı yaşayabilirsiniz. Önceliklerinizi belirlemek ve odaklanmak önemli olacaktır. Ayrıca, enerjinizi doğru yönlendirmek ve stresi kontrol altında tutmak için spor veya meditasyon gibi aktivitelere vakit ayırabilirsiniz.

16 Kasım 2023, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İlişkisi olan İkizler burcuysanız, partnerinizle aranızdaki uyumun arttığını hissedeceksiniz. Hem tensel olarak hem de ruhsal olarak birbirinizi tamamlıyorsunuz. Ailesiyle yaşayan İkizler burcuysanız, ailenizle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kendi evinize çıkmak için araştırmalar yapmak isteyeceksiniz. Yeni çıkan trendleri takip ederek işinizde kendinizi geliştirmek istiyorsunuz.

16 Kasım 2023, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İstediğiniz mutluluğu ve iç rahatlığını yaşamak için ilişkilerden ve hayattan beklentilerinizi revize etmelisiniz. Duygularınızı saklamak, hissettiklerinizi paylaşmak konusunda daha önce düştüğünüz hataları terk etmelisiniz. Yazılı işler ve planları devreye koymak, çalışmalar yapmak için iyi bir gün olabilir.

16 Kasım 2023, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün endişe duyduğunuz konularda daha fazla mücadele verebilirsiniz. Finansal konularda yenilenme içine girebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları hızlandırmak isteyebilirsiniz. Kafanızda olan konuları somutlaştırmak sizin için önemli olabilir. Sorumluluklarınız değişime uğrayabilir. İkili ilişkileriniz size kriz yaratabilir.

16 Kasım 2023, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Kusurlarınızın çözümü noktasında istikrarlı gittiğiniz taktirde kendinizin en iyi versiyonu olabilirsiniz. Bugünlerde kendinizde disiplin eksikliği hissedebilirsiniz.

16 Kasım 2023, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Aşka öncelik vermen güzel olabilir bugün. Eğer hayatında birisi varsa ona bazı sürprizler hazırlayabilirsin. Birlikte geçireceğiniz kaliteli zaman zihnen ve bedenen size çok daha iyi gelebilir. Bu tür şeylere öncelik vermenin zamanı olabilir.

16 Kasım 2023, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün bazı kararsızlıklar yaşanabilir ancak bir sonuca varmayı ertelemek lehinize olabilir. Son zamanlarda içerisinde bulunduğunuz tempo sizi daha çok çalışmaya teşvik etti ve şimdi bir molanın eksikliğini çekiyor olabilirsiniz. Çoğu zaman, hayatınızı sorunsuz bir şekilde yönetebilir ve dengeleyebilirsiniz ancak hayatınızın bu iki yönü artık çatışıyor ve kendinizi biraz gergin hissetmenize neden oluyor. Neyse ki bu hoşnutsuzluk sizi yaratıcı çözümler bulmaya motive edebilir. Yine de aklınızla kalbiniz arasındaki savaşı görmezden gelmeyin, aksi takdirde ağzınızdan çıkanlar planladığınız gibi olmayabilir.

16 Kasım 2023, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Düşüncelerinizi gerçekleştirme konusunda aceleci davranmaktan korkmuyorsunuz. Bugün hiçbir engel sizi yıldırmayacak ve sadece, özel duygularınızın yönlendireceği bir gün yaşayacaksınız. Çevrenize taviz vermek zorundasınız.

16 Kasım 2023, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün işyerindeki çalışmalarınız bir sınamadan geçecek. Kapasitenizi gösterebildiğiniz sürece endişelenmenize gerek yok. Özel hayatınızda da test ediliyorsunuz ve bu sefer kendi bakış açınızı savunmanız gerekecek. Bazı kararların verilmesi zor olsa da, gerçekte ulaşmak istediğinizin ne olduğunu asla aklınızdan çıkarmayın. Her türlü sağlık sorununuzla dinlenerek başa çıkabilirsiniz. Hayat bir yarış değil – kazanmak için hep bu kadar sıkı savaşmanıza gerek yok.

16 Kasım 2023, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün finans, özel hayat veya sağlık konularında ani gelişmeler gerçekleşebilir. Size harika bir gün dilerim.

16 Kasım 2023, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Son günlerde duygusal yaşantınızla ilgili karışık düşünceler birbirini kovalıyor, huzur bulamıyorsunuz. Biraz da olayları akışına bırakın, hayatta her şey olabilir. İş hayatınızı, size beklediğinizden daha çok destek veren bir arkadaşınızın desteğiyle hızla yoluna koyuyorsunuz. Bir yatırım yapma konusunda karar vermekte zorlanabilirsiniz. Risk almaktan kaçının. Sürekli işi ve maddi problemleri düşünmek sizi strese sokabilir. Açık havada yürüyüş yapabilir, sakinleşebilirsiniz.

16 Kasım 2023, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 08' 37" R
Ay
Başak
05° 01' 04" R
Merkür
Oğlak
03° 18' 18" R
Venüs
Terazi
29° 45' 47" R
Mars
Yay
07° 16' 08" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 30"
Satürn
Balık
01° 18' 07"
Uranüs
Boğa
20° 13' 23"
Neptün
Balık
24° 53' 21"
Plüton
Oğlak
28° 35' 20"
Chiron
Koç
15° 41' 04"
Lilith
Başak
06° 55' 11"
True Node
Koç
23° 38' 21"
Son Güncelleme : 04/12/2023 17:00

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>