İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Duvar Örüyorsunuz Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2023, Pazartesi

Aşk 100%
Para 70%
Sağlık 80%

Ufak tefek belirsizlikler yaşanabilir. Duygularınızı net olarak ifade etme şansınız var. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları tamamen çözüme kavuşturmaya çalışmalısınız.

Zorlanacak olsanız da üstesinden gelebileceksiniz. Başarıya ulaşma arzunuz bir hayli fazla. Önünüze çıkan engelleri teker teker aşabileceksiniz.

Parasal durumunuzu yakından ilgilendiren belirsizliklerin önüne geçmeye çalışmalısınız. Etkin adımlar atmak için biraz daha zamana ihtiyacınız var. Maddi olarak toparlanmanın yollarını aramanız gerekiyor.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Değer verdiğiniz kişilere karşı fazlasıyla duyarlı davranabilirsiniz. Sizinle aynı düşüncede olan kişilerle ortak nokta üzerinde buluşmayı başaracak olmanız da önemli. Karmaşıklığa müsaade etmediğiniz sürece aslında her şeyin daha iyiye gitmesini sağlayabilirsiniz. Enerjinizin bilincinde olmanız gerekiyor.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili İkizler burçları, bugün, sosyal etkileşimlerin tadını çıkarın ve arkadaşlarınızla keyifli anlar yaşayın. Toplumsal etkinliklere katılın, grup projeleri üzerinde çalışın ve yeni bağlantılar kurun. Arkadaşlarınızla keyifli anılar biriktirin.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Çevrenizde söz verdiği halde aynı hataları yapan kişiler varsa, bu kişileri hayatınızdan çıkarmaya net bir şekilde karar vereceksiniz. Hoşlandığınız kişinin dengesiz tavırları ondan soğumanıza neden olabilir. Hukuk alanında çalışan bir İkizler burcuysanız, kişilerin memnuniyetsizliklerine ve kaprislerine duvar öreceksiniz. Bu aralar yeterli uyku alamıyor olabilirsiniz. Uyku saatlerinizi düzenlemenizde fayda var.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bilginizin zekatını vereceğiniz bir gün olabilir. Çeşitli platformlarda yer alabilir, paylaşımlar yapabilir ve insanlara ilham olabilirsiniz. Çekincelerinizi aşmak için kendinize fırsat tanıdığınızda, hayatın da size aynı fırsatı verdiğini görebilirsiniz.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün gizli kalmış konular gündeminizi meşgul edebilir. Sonuçlandırmakta zorlandığınız konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerle kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. Enerjinizi doğru yönlendirmeniz gereken bir gündesiniz. Öğlen saatlerinde kendinizi çok daha güvende hissedebilirsiniz. Kişisel harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Geleceğinizle ilgili planlar yapmak isteseniz de anda kalmayı ve dengede olmayı unutmamalısınız. Durup dinlenmeye ihtiyacınız var. Mutlu ve huzurlu olun.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Ev ile ilgili işleri ertelemekten vazgeçmelisin. Sorunları görmezden gelmek onların daha da büyümesine sebep olabilir. En kısa sürede çözüm için uğraşmaya çalışmak sana büyük yarar sağlayacak.

30 Ekim 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bu, bir sağlıklı yaşam veyaprojesine başlamak için sabırsız da olsa iyi bir zaman olabilir sevgili İkizler. Sadece bir şeyleri düşünmekten yoruldunuz; harekete geçmek istiyorsunuz. Hız artık çevredeki işleri veya günlük rutinleri hızlandırıyor. Küçük sorunları çözme, kusurları giderme ve israfı veya fazlalığı ortadan kaldırma dürtüsü güçlüdür, bu nedenle bu ekstra enerji artışını günlük yaşamınızdaki dağınıklığı temizlemek için kullanın. Şu anda hedeflerinize yatırdığınız enerji, size geri dönecek ve yaptığınız işe karşı daha fazla coşku ve tutku yaratacaktır.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Gün içinde fazla hareketli davranarak, çevrenizde sinirli ve huzursuz bir hava estiriyorsunuz. Sizin değişen duygularınızdan haberi olmayan çevrenizdekilerle, aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. Akşam saatlerinde rahatlayacaksınız.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bir süredir her şey yolunda gidiyordu ama şimdi önünüzde bir şey veya bir kişi engel olarak duruyor. Bu engellerin üzerinden atlamak için ne kadar güce ihtiyacınız olacağını hesaplayın veya bunlardan kaçınmanın daha kolay olup olmayacağını dikkate alın. Gücünüzü akıllıca kullanmanız gerekiyor. Küçük olayların sizi oyalamasına veya dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Enerjinizi ve kapasitenizi tek bir yöne odaklayın.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün enerjik, atak olacaksınız. Kendinizi rahat ifade edebilirsiniz. Finansal konularda destekleneceksiniz. Size harika bir gün dilerim.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Son günlerde çok duygusal davranıyorsunuz. Daha çabuk ve mantıklı kararlar vermelisiniz. Bu durumhayatınızda zorluklarla karşılaşmanıza yol açıyor. Sevdiğinizden alacağınız sevindirici bir haber sizi rahatlatacak ve işlerinize dört elle sarılacaksınız. Sakın kendinizi yeni birine kaptırmayın. Zira sevdiğinizi incitebilirsiniz. Harcamalarınıza kesinlikle dikkat edin. Bu günlerde maddi bir yardım almanız söz konusu. Bu maddi yardımı dikkatli kullanın. Kafeinli içeceklere teslim olmayın.

30 Ekim 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 39' 58" R
Ay
Yengeç
23° 39' 14" R
Merkür
Yay
29° 27' 36" R
Venüs
Terazi
25° 44' 48" R
Mars
Yay
04° 48' 14" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 25"
Satürn
Balık
01° 08' 09"
Uranüs
Boğa
20° 21' 15"
Neptün
Balık
24° 53' 47"
Plüton
Oğlak
28° 30' 28"
Chiron
Koç
15° 45' 31"
Lilith
Başak
06° 32' 15"
True Node
Koç
23° 53' 25"
Son Güncelleme : 01/12/2023 06:40

Astroloji Gündemi

777'nin Anlamı Nedir? 1 Aralık 2023, Cuma 777'nin Anlamı Nedir? 777, ilahi bilgelik ve yol gösterme anlamına gelir. Bu sayı size, içsel bilgeliğe ve spiritüel yolculuğunuza daha fazla odakl... Devamını Oku >>