İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Düşünceleriniz Netlik Kazanıyor Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Kasım 2023, Pazartesi

Aşk 100%
Para 70%
Sağlık 80%

Aşk ve ilişki biraz daha kontrollü olmalısınız. Kendinizi ifade ederken biraz daha sabırlı olun. İlişkinize vermiş olduğunuz değeri net olarak belli etmeniz gerekiyor.

Mesleki olarak daha sabırlı olmalısınız. Her şeyin hızlıca olmasını istiyorsunuz ancak bunun kolay olmayacağını da bilmeniz gerekiyor.

Parasal durumunuzu zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmalısınız. Fırsatları net olarak değerlendirmeye çalışmalısınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İşiniz ya da aldığınız eğitimle ilgili hazırlıklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Sınavlarınız, çalışma ve projelerinize hakkıyla hazırlanmak için herhangi birinden ya da bir yerden motivasyon beklememelisiniz. Bugün kendinize bir söz verin ve dış faktörlere olan bağımlılıklarınızı azaltmaya çalışın.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün iletişim becerilerinizi en üst düzeye çıkarmak için bir fırsatınız olabilir. Düşüncelerinizi açık ve net bir şekilde ifade edin ve diğer insanlarla etkili bir şekilde iletişim kurun. Ayrıca duygusal zekanızı kullanarak etrafınızdaki insanların ihtiyaçlarını anlamaya da çalışmalısınız. Böylece ilişkilerinizi daha sağlam temellere oturtabilirsiniz. Bugün genel olarak enerjik hissedebilirsiniz, bu yüzden projelerinize odaklanmak ve planlarınızı gerçekleştirmek için iyi bir gün olabilir. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim!

6 Kasım 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yurtdışına çıkma düşünceniz günden güne netlik kazanıyor. Farklı ülkede yaşayan tanıdıklarınızla bu konu üzerine uzun sohbetler ediyorsunuz. Evli İkizler burcuysanız, eşinizin alacağı manevi değeri yüksek bir hediye sizi çok mutlu edecek. Bir kere daha ne kadar doğru bir eş seçimi yaptığınızı düşünüyorsunuz.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Arkadaş çevrenizde tartışmalara şahit olabilirsiniz. Taraf tutmak yerine sadece izleyici yönünde duruş sergilemelisiniz. Olaylar karşısında düşüncenizi belirtirseniz yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir ve gereksiz diyaloglar içine girebilirsiniz. Böyle durumlarda sessiz kalmanız daha doğru olacaktır

6 Kasım 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün hareketli bir gündemiz olabilir. İletişimden kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kendinizi kontrol etmeye çalışın. Kulağınıza gelen dedikodulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Gün içinde harcamalarınızı abartmayın. Akşam saatlerinde yolculuklar organize edebilirsiniz.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Sağlıkla ilgili endişelerinizi bir kenara bırakmalı ve hayatınıza güzellikleri dahil etmelisiniz. Beslenme ve egzersiz hususunda bünyenizin isteklerini fark edebiliyorsunuz.

5 Kasım 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Sana söylenen şeyleri gereksiz yere ciddiye almamalısın. Her şeye de çabucak inanmaman gerekecek. Gerçekleri kendi gözünle görmek ve onaylamak sana büyük yarar sağlayacak. Araştırmacı olmakta yarar var.

6 Kasım 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili İkizler, bugün erken saatlerde endişeler veya güvensizlikler odak noktasında olsa da gün ilerledikçe fırsatları daha kolay fark edersiniz. Gün, kişisel yaşamınızı ve sevdiklerinizle olan ilişkilerinizi güçlendiriyor. Bağlantılarınız veya ev yaşamınızı iyileştirme arzunuz, olumlu değişiklikler yapma istediğinizi tetikleyebilir. Sevdiklerinizle etkileşim kurmanın yaratıcı yollarını keşfedebilirsiniz. Önceliklerinizi bilmek hayatınızdan nelerin gitmesi gerektiğini ve nelerin biraz geliştirilmeye ve beslenmeye ihtiyaç duyabileceğini belirlemenize yardımcı olur.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Zor bir durumun sonu geliyor ve işler yoluna giriyor. Seyahate çıkmak senin gündeminde olabilir bugün. Parlak yeni fikirler ve ilham var sana gelen. Artık bir durumdaki gerçeği görmelisin. Zorlu bir başlangıç yapabilirsin. Ama her şeyde olduğu gibi yine ferahlık ve aydınlığa kavuşuyorsun. Ayrıca yaratıcılığın üst seviyede olacak bugün. Beklediğin bir işinin onaylanması var hayatında.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Sadece tutumunuzu değiştirerek üstesinden gelebileceğiniz bazı durumlarla karşılaşacaksınız. Her zamanki bakış açınızı bir yana bırakıp yeni bir yaklaşım geliştirin. Başkalarını suçlama konusunda temkinli davranın – siz de pekâlâ bazı yanlışlar yapmış olabilirsiniz. Çevrenizde yeni şeylere açık olursanız, kendiniz hakkında da yeni şeyler öğrenebileceksiniz.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmaya çalışmalısınız. Hata yapmadığınız sürece her şeyin istediğiniz gibi olabileceğini de unutmamanız gerekiyor. Sorunların son bulması için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu da unutmayın.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Yeni bir aşka doğru yelken açıyorsunuz. Artık zamanı da gelmişti. İşinizle ilgili yeni atılımlar yapmak istemeniz son derece doğal. Çünkü bulunduğunuz şartlardan sıkıldınız ve daha fazlasını hak ettiğinizi düşünüyorsunuz. Beklentilerinize mola vermekte fayda var. Planlarınızı iyi yapın ve yatırımlarınızı kısa vadeli yapmaya çalışın. Bazı harcamalarınız nedeniyle acil ödemeler yapmanız gerekebilir. Fiziksel aktivitelere zaman ayırmanız sağlık ve kilo problemlerinizi çözmenize yardımcı olacak.

6 Kasım 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 37' 26" R
Ay
Yengeç
23° 08' 12" R
Merkür
Yay
29° 24' 35" R
Venüs
Terazi
25° 41' 53" R
Mars
Yay
04° 46' 27" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 39"
Satürn
Balık
01° 08' 02"
Uranüs
Boğa
20° 21' 21"
Neptün
Balık
24° 53' 48"
Plüton
Oğlak
28° 30' 25"
Chiron
Koç
15° 45' 35"
Lilith
Başak
06° 31' 58"
True Node
Koç
23° 53' 43"
Son Güncelleme : 01/12/2023 05:40

Astroloji Gündemi

666'nın Anlamı Nedir? 30 Kasım 2023, Perşembe 666'nın Anlamı Nedir? 666, dengeyi bulma ve özgürleşme ile ilişkilidir. Bu sayı sıklıkla “kötü” veya “şeytani” bir anlamla ilişkilendirilse de, ger... Devamını Oku >>