İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Yaşamınızı Düzenliyorsunuz Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Kasım 2023, Perşembe

Aşk 100%
Para 100%
Sağlık 70%

Bugün, zorlanacak olsanız da üstesinden geleceğiniz sorunlar karşınıza çıkabilir. Dengeleri gereğinden fazla zorlamadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamanız gerekmekte. İlişkinize yönelik adımlar atmaya çalışmalısınız.

Mesleğinizle ilgili konularda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Tavırlarınızın belirleyici olabileceği bir süreçtesiniz. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var.

Maddiyatla ilgili bazı sorunlar gündeme gelebilir. Olumsuzlukların son bulması için ne gerekiyorsa onu yapmaya çalışın. Hata yapmamanız gereken bir gündesiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Gözlem gücünüzden dilediğiniz gibi yarar sağlama şansınız var. Her türlü detayı yakından takip edebileceğiniz bu süreçte güzel gelişmeler de sizi bekleyecek. Çevresel koşulların değişim gösterebileceği bir gündesiniz. Doğru olduğuna inandığınız adımları atabildiğiniz takdirde her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamanız gerekiyor. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmaya çalışın.

2 Kasım 2023, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili İkizler burçları, bugün ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili konulara daha fazla odaklanabilirsiniz. İletişiminizin güçlü olduğu bir gün olabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Ancak duygusal anlamda biraz daha dengeli olmanız gerekebilir.

2 Kasım 2023, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Evli İkizler burcuysanız, eşinizle beraber hayatınıza yeni düzenlemeler getiriyorsunuz. İlişkinizi olumsuz etkileyen kişileri hayatınızdan çıkartmak isteyebilirsiniz. Hatta onlardan daha uzak bir lokasyona taşınma fikrini bile düşünebilirsiniz. Gün içerisinde işlerinizi aksatmanız akşam mesaiye kalmanıza yol açabilir.

2 Kasım 2023, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Hayattan beklenti içinde olmak sizi mutlu ediyorsa doğru yoldasınız demektir. Ne zaman ki bu beklentiler öfke bozukluğuna yol açtı, o zaman kendinize dönüp bakmalısınız. Neyden esinlendiğiniz kadar kendinizi nasıl bir kıyasa koyduğunuzu da görmenizde fayda var.

2 Kasım 2023, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Parasal konularla ilgili dalgalanmalar gündeminizi etkileyebilir. Uğraştığınız konularda engelleri aşabilirsiniz. Sorumluklarınızın artması söz konusu olabilir. Öğlen saatlerinde kendinizi daha hayalperest hissedebilirsiniz. Karar almak için uygun zamanlar olmayabilir. Akşam saatlerinde organizasyonlar yapmak isteyebilirsiniz.

2 Kasım 2023, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Yaptıklarınızın ve bazı önemli eylemlerinizin sebep-sonuç ilişkilerini fark etmeye ve şifalandırmaya çalışın. Kendinizi fark ettiğiniz bir gün yaratın.

2 Kasım 2023, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün evindeki eşyaların doğru çalıştığına emin olman gerekebilir. Ufak tefek ev gereçleri arızalanmaları görmen olası zira. Evinde her şeyin yolunda gittiğinden emin olmak tamamen sana düşebilir. Temkinli olmakta fayda var.

2 Kasım 2023, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Her şeyi kendi başınıza yapmanız gerektiğini düşünüyorsunuz ancak bu yanlış kontrol duygusu bir tuzaktır Sevgili İkizler. Bu, sizi en yaratıcı hayatınızı yaşamaktan ve kendinizin en parlak ve en cesur versiyonu olarak ortaya çıkmaktan alıkoyar. Sadece bir hatırlatma: Hayatınızın yaratıcısı olduğunuzu anlayarak, ipleri yeniden ele alabilirsiniz. Bugün yeni bir dünyaya adım atmaktan korkmanıza gerek yok. Enerjiniz sizi hayal kırıklığına uğratmayacak aksine yeni ve zorlu olayları deneyimleme arzunuz daha da güçlenecek. Bu özgüven duygusunu elde etmek için konfor alanınızın dışına çıkıp yeni bir görev veya hobi denemekten daha iyi bir yolu yoktur. Derin bir nefes alın ve işe koyulun. Daha ne bekliyorsunuz?

2 Kasım 2023, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Maddi konularda istediğiniz sonuçları almanız, uzun zaman alabilir. İsteklerinizde acele etmemeli ve yatırımlarınızı kendi çapınızda irdelemeden sonuca gitmemelisiniz. Bugün, partnerinizin kesin tavırlarından etkileneceksiniz.

2 Kasım 2023, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Yeni zorluklarla karşılaşmaya hazır olun, özellikle de ilk başlarda pek ilerleme kaydedemediğiniz işyerinizde. Bu sizi yıldırmasın. Bu tür dönemler gelir geçer. Özel hayatınızda da taze bir enerjiye ihtiyaç duyuyorsunuz. Çevrenizdekilerle ilişkilerinizin tükenmeye başladığını hissediyorsunuz. Günlük kalıpların dışına çıkın ve sıra dışı bir şey yapın.

2 Kasım 2023, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün çalışma hayatınız, ürettiklerinizle ilgili güzel ticari fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Günün para konularında şanslısı sizsiniz. Size harika bir gün dilerim.

2 Kasım 2023, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Basit sorunların büyümesini ve ilişkinizi etkilemesini istemiyorsanız onları küçükken çözmeye çalışmalısınız. İlişkinize eğlence ve tat getirmeye çalışın. İşinizle ilgili uzun zamandır ertelediğiniz planlarınızı harekete geçirebileceğiniz bir gün. Olaylar karşısında rahat davranmalı ve sorunları büyütmemelisiniz. Akşam üstü alacağınız bir davette hem eğlenecek, hem de eğlendireceksiniz. Neşeniz her zaman çevrenizde cazibenizi arttırıyor. Hesapta olmayan ödemeler keyfinizi kaçırabilir.

2 Kasım 2023, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 39' 58" R
Ay
Yengeç
23° 39' 14" R
Merkür
Yay
29° 27' 36" R
Venüs
Terazi
25° 44' 48" R
Mars
Yay
04° 48' 14" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 25"
Satürn
Balık
01° 08' 09"
Uranüs
Boğa
20° 21' 15"
Neptün
Balık
24° 53' 47"
Plüton
Oğlak
28° 30' 28"
Chiron
Koç
15° 45' 31"
Lilith
Başak
06° 32' 15"
True Node
Koç
23° 53' 25"
Son Güncelleme : 01/12/2023 06:40

Astroloji Gündemi

777'nin Anlamı Nedir? 1 Aralık 2023, Cuma 777'nin Anlamı Nedir? 777, ilahi bilgelik ve yol gösterme anlamına gelir. Bu sayı size, içsel bilgeliğe ve spiritüel yolculuğunuza daha fazla odakl... Devamını Oku >>