Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Birikimlerinizi Değerlendiriyorsunuz Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

15 Kasım 2023, Çarşamba

Aşk 70%
Para 100%
Sağlık 70%

Aşk ve ilişki hayatınıza vermiş olduğunuz değeri net olarak belli etmeye çalışın. Şartlar değişim gösterecek olsa da ayak uydurmayı unutmayın. İstediklerinize ulaşabileceğiniz bu süreçte daha mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz.

Yapmak istediklerinizi gerçekleştirme noktasında ufak tefek sorunlar yaşanabilir. Tam olarak istediklerinize ulaşacaksınız ancak bunun için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu da aklınızda bulundurun.

Maddi amaçlarınızın dışına çıkmaktan kaçınmanız gerekiyor. Kontrolü genel olarak elinizde bulundurmanız gereken bir gündesiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Hiçbir duygunun ve halin kalıcı olmadığını unutmayın. Etki edemediğiniz, değişimine katkı sağlayamadığınız konularla ilgilenmek yerine zamanınızı, enerjinizi daha farklı alanlara taşımalısınız. Eğitimini aldığınız, geliştirdiğiniz, fikir sahibi olduğunuz konulardan başlamak yönünüzü belirlemenize yardımcı olacaktır.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün enerjiniz yüksek olacak ve yeni projelere girişmek için mükemmel bir zaman olabilir. Kendinizi ifade etmek için cesur adımlar atabilir ve çevrenizdeki insanları etkileyebilirsiniz. Ancak, aşırı rekabetçi veya sabırsız olmaktan kaçınmanız önemlidir. Ayrıca, iletişimde bazı tartışmalardan kaçınmak için sakinliğinizi koruyun. Daha spontane ve maceracı olmak için fırsat kollayın. Kendinize zaman ayırarak da stresi azaltabilirsiniz.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Eğitim hayatı devam eden Koç burcuysanız, geleceğinize yatırım yapmak için yurtdışı eğitim programlarına yakından ilgileniyorsunuz. Yurtdışında eğitim almanın sizin hayatınızı olumlu etkileyeceğini düşünebilirsiniz. Uzun yıllardır yaptığınız birikiminizle ev almak isteyebilirsiniz. Size en uygun evi almak için uzun araştırmalar yapıyorsunuz.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Hiçbir duygunun ve halin kalıcı olmadığını unutmayın. Etki edemediğiniz, değişimine katkı sağlayamadığınız konularla ilgilenmek yerine zamanınızı, enerjinizi daha farklı alanlara taşımalısınız. Eğitimini aldığınız, geliştirdiğiniz, fikir sahibi olduğunuz konulardan başlamak yönünüzü belirlemenize yardımcı olacaktır.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün yeni ufuklara açılmak isteyebilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek için istekli olabilirsiniz. Farklı konulardaki işlere yönelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde eksiklikleri tamamlamak için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Yabancılarla ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde önemli konularda kararsız davranabilirsiniz.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde çevrenizle olan ilişkilerinizin yeni çevreler doğurması ve beraberinde daha iyi fırsatların ortaya çıkması mümkün olacaktır.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün aklını işe vermekte zorlanabilirsin. Bir şeyleri yoluna koymak gözünde giderek büyüyebilir. Güne erken başlamak bu konuda daha fazla yol kat etmene vesile olsa da çok zorlandığın zaman bir şeyleri başka bir güne ertelemeyi es geçmemelisin.

15 Kasım 2023, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün iyi haberler veya ödüllendirici konuşmalar olabilir. Canlı iletişimlerin tadını çıkarabilirsiniz. Özellikle romantik ve birebir düzeyde bağlantı kurmak iyi duygular getirebilir. İyi iletişim becerileri, pozitifliği yaşamın diğer alanlarına da yansıtabilir. Biriyle bağ kurmak hoş ve ödüllendirici olabilir ya da bir ilişkide samimiyet artabilir. Günlük hayatın problemlerinin ötesinde, daha sakin bir yerde bulunuyorsunuz. Yeni fikirlere, yerlere ve insanlara daha fazla ilgi duyarsınız. Şimdi yaşama biraz renk katmak, adeta bir zorunluluk olabilir.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Çevrenize karşı iyi niyetiniz çoğu kez yanlış anlaşılıyor. Başkalarına fikir verirken daha temkinli olmalısınız. Siz sağlıklı düşünüyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte ortak üreteceğiniz projelerde, onların duygularınıza değer vermelisiniz.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hedefiniz, değişen koşullar nedeniyle bir kez daha ellerinizden kayıp gidiyor. Bunun moralinizi bozmasına izin vermeyin ve oturup durumunuzu enine boyuna düşünün. Belki de her şey ilk bakışta göründüğü gibi değildir ve bazı tedbirler alarak hasarı azaltmanız mümkün olacaktır. Olmasa bile şöyle düşünün: varılacak yerden ziyade yolculuktur önemli olan.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Yüzeysel düşüncelerden biraz olsun uzaklaşmaya çalışmalısınız. İçinde bulunduğunuz durumlar sizi çok fazla bunaltıyor olabilir ancak bunun da üstesinden gelme şansınız var. Sorunların ve sıkıntıların son bulması için elinizden gelenin en iyisine ihtiyaç duyacaksınız. Daha sabırlı ve kontrollü olmanız gerekiyor.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizle yaşayacağınız daha çok şey var. Bu nedenle iyice düşünmeden karar vermemeye çalışın. Bu günler hatalara, pişmanlıklara çok uygun gibi görünüyor. İşinizle ilgili uzun zamandır ertelediğiniz planlarınızı harekete geçirebileceğiniz bir gün. Olaylar karşısında rahat davranmalı ve sorunları büyütmemelisiniz. Akşamüstü alacağınız bir davette hem eğlenecek, hem de eğlendireceksiniz. Neşeniz her zaman çevrenizde cazibenizi arttırıyor. Hesapta olmayan ödemeler canınızı sıkabilir.

15 Kasım 2023, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
13° 13' 18" R
Ay
Başak
17° 35' 09" R
Merkür
Oğlak
04° 21' 14" R
Venüs
Akrep
01° 00' 45" R
Mars
Yay
08° 02' 04"
Jüpiter
Boğa
06° 41' 02"
Satürn
Balık
01° 21' 25"
Uranüs
Boğa
20° 10' 60"
Neptün
Balık
24° 53' 18"
Plüton
Oğlak
28° 36' 53"
Chiron
Koç
15° 39' 48"
Lilith
Başak
07° 02' 17"
True Node
Koç
23° 38' 06"
Son Güncelleme : 05/12/2023 18:30

Astroloji Gündemi

00:00 Saat Anlamı 5 Aralık 2023, Salı 00:00 Saat Anlamı Sizi Düşlerinde Görüyor 00:00 saati, iş hayatınızda karşınıza çıkan ve üstesinden gelemeyeceğini düşündüğünüz zorlukların... Devamını Oku >>