Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Yalnız Kalmak İstiyorsunuz Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Kasım 2023, Cumartesi

Aşk 100%
Para 70%
Sağlık 80%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygularınızı ifade ederken yanlış anlaşılma ihtimaliniz var. Problemler üzerinde etkinlik gösterebildiğiniz takdirde her şey istediğiniz gibi olabilir. Tersliklerin önüne geçmeniz gereken bir gündesiniz.

Amaçlarınızın dışına çıkmaktan kaçınmalısınız. Arzu ettiğiniz her ne ise ona odaklanmaya çalışın. Bilinçli olmanız gereken bir gündesiniz. Hata yapmamanız gerekiyor.

Maddiyatla ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Dengeleri zorlamadığınız takdirde her şeyin daha iyiye gidebileceğini de unutmamalısınız. Gelir ve gider arasındaki olumsuzlukları tamamen çözüme kavuşturmanız gerekmekte.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İçinizde yüksek bir enerji akışı hissedebilirsiniz ancak bundan rahatsızlık duymamalısınız. Rekabet ve hırs duyguları kontrollü kullanıldığında rakiplerinize karşı fark atmanız için size yardımcı olacaktır. Bir şeyleri cebinizde tutup günü geldiğinde çıkarmayı beklemek yüktür; size kazanç getirecek birikimler yapmalısınız.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün enerjiniz yüksek olacak ve hedeflerinize ulaşmak için kararlı bir şekilde ilerleyeceksiniz. İş hayatında yeni projelere atılabilir ve liderlik vasıflarınızla dikkat çekebilirsiniz. Kendinizi daha özgür hissedeceğiniz bir gün olacak ve yeni fırsatları değerlendirebilirsiniz. Aşk hayatında da tutkulu ve heyecan verici gelişmeler yaşanabilir. Ancak aceleci tavırlardan kaçınmanızda fayda var. Genel olarak kendinizi iyi hissedeceğiniz bir gün geçireceksiniz.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Cumartesi gününe uzun bir uykuyla başlıyorsunuz. Tüm haftanın yorgunluğunu bugün atmak istiyorsunuz. Şehir gürültüsünden uzaklaşarak kendinizle baş başa almak isteyebilirsiniz. Uzun zamandır ertelediğiniz kitaba bugün başlayabilirsiniz. Çocuğu olan Koç burcuysanız, güzel bir cumartesi geçirmek için çocuğunuzun ödevlerini erkenden bitirmesini istiyorsunuz.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bazı düğümlerin çözülmez olduğunu düşünüp kendi kendinizi doldurmamalısınız. Çevrenizdeki insanların geri dönüşleri ya da fikirlerini, atacağınız adımları her yönüyle değerlendirmek için kullanın. Bugün her zaman yaptığınız gibi yapın, adım atın ve sorumluluğunu hissettiğiniz duygu ya dane olursa olsun onun peşinden gidin.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Günün ilk yarısında sizi daha sorumlu kılan koşullar olabilir. Akşam saatlerinde arkadaşlıklar ve sosyal alanda hareketli olabilirsiniz.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aile içi ilişkilerde tartışmadan uzak kalmaya çalışmalısınız. Sakin kalmalı ve sizi rahatsız eden ortamlardan tartışma çıkarmadan uzaklaşmayı tercih etmelisiniz.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün gezmek ve hareket etmek seni çok iyi hissettirebilir. Beklenmedik ve ani planlar yapman gerekebilir. Her şekilde hareket etmek zihnini açacak ve sana çok iyi bir enerji katacak. Buna kendini hazırlamalısın!

18 Kasım 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Koç, bugün gerginlikleri serbest bırakmak ve iç dünyanıza dair iç görü kazanmaya odaklanmak doğaldır. Hayal gücünüzü ve gizem tutkunuzu besleyen aktiviteler iyileştirici olabilir. İlham, birisiyle yaşadığınız özel bir andan gelebilir veya bir duruma olan inancınız gelişirken kendi içinizden gelebilir. Gün ilerledikçe baskı arttığından, bir ilişki meselesini zorlamak pek akıllıca olmayacaktır. Gizli herhangi bir şeyi araştırma, tespit etme veya açığa çıkarma arzunuz artık çok yüksek; bu nedenle, günü sorunları karıştırmak yerine araştırma ve analiz gibi iyilik için kullanmayı hedefleyin. Sorun yaratmak yerine çözmeye çalışın!

18 Kasım 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Zevkleriniz için para harcamaya bayılıyorsunuz. Kendinizi iyi hissetmenize neden olabilecek bu durum, sizi fazla sıkmamalı. Yakında istediğiniz parasal güvenceye kavuşacaksınız. Yatırım konusuna yoğunlaşmalısınız.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün olayların gidişatı sizi fazla hayal kırıklığına uğratmasın. Planlarınıza rağmen pek ilerleme kaydedemeyebilirsiniz. İşler istediğiniz gibi gitmeyince suçu başkalarına atma kolaylığına kaçmayın. Gerçekçi olmayan beklentileriniz yüzünden hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yine de vazgeçmeyin ve halen elinizde olan fırsatlardan faydalanın. Her şeyi zorlayarak oldurmak yerine, biraz daha mütevazı davranın.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Harcamalarınız artabilir. Harika bir gün dilerim!

18 Kasım 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Duygularınızdan çok mantığınızı kullanmanız gereken bir gün. Sevgilinizden farklı şeyler bekleyebilir, onun sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. İşlerinizdeki yoğunluğu fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak ve yardımcı olacak. Onların kıymetini bilin. Siz de onlara jest yapmaya çalışın. Bir para beklentiniz kötü sonuçlanacak ve hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Bir yakınınızın hastalığını dert etmeyin çünkü çok kısa sürede iyileşip tekrar sağlıklı günlere dönecek.

18 Kasım 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
13° 14' 60" R
Ay
Başak
17° 54' 53" R
Merkür
Oğlak
04° 22' 49" R
Venüs
Akrep
01° 02' 42" R
Mars
Yay
08° 03' 16"
Jüpiter
Boğa
06° 40' 54"
Satürn
Balık
01° 21' 30"
Uranüs
Boğa
20° 10' 56"
Neptün
Balık
24° 53' 18"
Plüton
Oğlak
28° 36' 55"
Chiron
Koç
15° 39' 46"
Lilith
Başak
07° 02' 28"
True Node
Koç
23° 38' 07"
Son Güncelleme : 05/12/2023 19:10

Astroloji Gündemi

00:00 Saat Anlamı 5 Aralık 2023, Salı 00:00 Saat Anlamı Sizi Düşlerinde Görüyor 00:00 saati, iş hayatınızda karşınıza çıkan ve üstesinden gelemeyeceğini düşündüğünüz zorlukların... Devamını Oku >>