Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Öğünlerinizi Düzenliyorsunuz Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2023, Çarşamba

Aşk 70%
Para 80%
Sağlık 90%

Beklenmedik bazı sorunlar yaşanabilir. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları ortadan kaldırmak adına ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. Biraz tutarlı olmak, etkileyici olabilir.

Mesleki olarak daha kontrollü olmaya çalışın. İçinde bulunduğunuz durumlar sizi bunaltacak olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Her türlü sıkıntının üstesinden gelme şansınız var.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda belirsizlikler yaşanabilir. Gelir ve gider arasındaki sorunları ortadan kaldırmak için ne gerekiyorsa onu yapmaya çalışmalısınız. Kontrolün siz de olmasını sağlayın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kişisel olarak kendinizi çok daha güçlü ifade etme şansınız var. Motivasyonunuz da bir hayli yüksek ve bu da karşınıza çıkabilecek tüm sorunlarla mücadele etmeye hazır olduğunuz anlamına geliyor. Her türlü sorunun ve sıkıntının yavaş yavaş geride kalabileceği bir süreçtesiniz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Kova burçları, bugün sakin bir şekilde dinlenmeniz ve kendi ihtiyaçlarınıza odaklanmanız gerekebilir. Kendinize zaman ayırarak stresinizi azaltabilirsiniz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İlişkisi olmayan Kova burcuysanız, arkadaşlarınızın aracılığıyla yeni biriyle tanışabilirsiniz. İlk başlarda bu kişinin sohbeti iyi gelse de zaman geçtikçe birbirinize uymadığınızı anlayacaksınız. İş yerinizde yediğiniz yağlı yemekler midenizi rahatsız edebilir. Daha hafif beslenmeye özen göstereceksiniz. Yakın bir akrabanız akşam kapınızı çalabilir.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Çaba göstermediğiniz insanların sizi unuttuğunu düşünebilirsiniz. Bir şeyler sadece sizin emeğinizle mümkün oluyorsa bu bir süre sonra daha kırıcı hale gelebilir. Gerçekten emek ve değer verecek olanların size ulaşması için durup beklemeniz gerekebilir.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönlenmek isteyebilirsiniz. Kendinizi rahatça ifade edebileceğiniz ortamlar oluşabilir. İşlerinizle ilgili planlarınızda değişiklik yapmak zorunda kalabilirsiniz. Zevk aldığınız şeyler için para harcamak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerin üzerine gidip, sağlamlaştırmak için çaba sarf edebilirsiniz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Günün öğlen saatlerine kadarki sürecinde duygularınızı tazeleyecek haberler alabilirsiniz. Özellikle manevi konularda girişimleriniz sonuç verebilir.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Eskiden var olan ama şimdilerde her nedense unutulan güzel bir olay vardı, belki hatırlarsın. O da hoşlandığın kişiye çıkma teklifi etmek... Belki bu geleneği tekrar başlatmak sana düşer, ne dersin?

1 Kasım 2023, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün çok hızlı konuşmamalı veya çok hızlı hareket etmemelisiniz çünkü dinlemesi yavaş ve yargılaması hızlı olan insanların yanında olacaksınız. Sözlerinizi yanlış yorumlamakla kalmayıp, doğru olmayan haber veya dedikodu yayabilirler. Ayrıca özgüveniniz sağlıklı ve iyi yönetilmiş olsa da dikkatli olmazsanız kibir olarak ortaya çıkabilir. Hedef kitlenizi tanıyın ve daha sonra pişman olacağınız şeyleri söylemekten kaçının. Sizi bekleyen büyük bir fırsat varmış gibi hissedebilirsiniz ancak kafanız bundan yararlanamayacak kadar karışıktır. Belki de bu teklifi şimdi kabul ederseniz daha sonra daha iyi bir teklifi kaçıracağınızdan korkuyorsunuz. Unutmayın ki değişim ilerlemedir. Gözünüze çarpan ve sizi çeken şeylerin peşinden gidin. Bu fırsatlar sonsuza kadar sürmeyecek. Hayal kurmayı bırakın ve yaşamaya başlayın.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Her şeyi detaylarıyla düşünüyor ve görüştüğünüz kişilerin tepkisini iyi takip ediyorsunuz. İlişkilerinizde küçük hataları bile sorun yapmaktan kaçamıyorsunuz. Takıntılarınızdan sıyrılmalısınız. Bireysel olacağınız bir gün.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Görünürde hiçbir neden yokken işleriniz durmaya başladı. Her ne kadar planlarınızın değişmesinden hoşlanmasanız ve programa sadık kalmak isteseniz de, önünüzdeki engelin etrafından dolaşarak ilerlemeye çalışmalısınız, yoksa tüm enerjiniz engeli imha etme çabalarıyla ziyan olacak. Hedefinizi ulaşmanız biraz daha uzun sürebilir, ama bunu yaparken çok daha değerli deneyimler kazanacaksınız.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün aşk, çocuk, hobi veya tatil konuları gündeme gelebilir. Harcamalarınız artabilir. Harika bir gün geçirin.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Kendinize de sevgilinize de çok eziyet ediyorsunuz. Hiç olmayacak şeylere öfkelenmeniz ve sinirlerinize hakim olamamanız, ilişkinizi bozuyor. İş yaşamınızda şartlanmalardan, önyargılardan arınmanız yararlı olacak. Önceden kendinizi kurmadan gideceğiniz görüşme umduğunuzdan çok daha iyi geçebilir. Para konusundaki sorunları bu kadar çok önemsemeniz için aslında hiçbir neden yok. Bu konuda planlarınıza ve kendinize güvenmelisiniz. Sağlık konularında geçici üzüntüler söz konusu.

1 Kasım 2023, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
17° 00' 05" R
Ay
Akrep
02° 45' 16" R
Merkür
Oğlak
07° 15' 52" R
Venüs
Akrep
05° 24' 31" R
Mars
Yay
10° 43' 24"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 27"
Satürn
Balık
01° 33' 50"
Uranüs
Boğa
20° 02' 50"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 29"
Chiron
Koç
15° 35' 50"
Lilith
Başak
07° 27' 10"
True Node
Koç
23° 40' 30"
Son Güncelleme : 09/12/2023 11:50

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>