Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Tepkilerinizi Kontrol Ediyorsunuz Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Kasım 2023, Pazar

Aşk 70%
Para 90%
Sağlık 100%

Mesleki olarak kendinizi toparlamaya çalışmalısınız. Enerjinizdeki yoğunluktan doğru anlamda yarar sağlama şansınız da var. Güzel gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz.

Maddi amaçlarınızın dışına çıkmamalı ve kontrolü elinizde bulundurmalısınız. Güzel gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kendinizi bazı konularda yetersiz hissedebilirsiniz. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan da uzak durmaya çalışmalısınız. Sorunlarla mutlaka daha yakından ilgilenmeye çalışın. Harekete geçmek için doğru zamanı beklemenizin de oldukça iyi olabileceğini unutmayın. Her şey daha iyiye gidebilir.

5 Kasım 2023, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün enerjiniz oldukça yüksek olacak ve yeni projelerde veya çalışmalarda aktif rol almak isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak ve çevrenizdeki insanları etkileyebilirsiniz. Ancak, aceleci davranmak yerine planlı ve organize şekilde ilerlemeniz önemlidir. Ayrıca, duygusal anlamda da biraz hassas olabilirsiniz, bu nedenle kendinize zaman ayırarak rahatlamanız önemlidir. İletişim becerilerinizi de kullanarak ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Dikkatli olmanız gereken nokta ise, kendi hedefleriniz üzerinde odaklanırken başkalarının ihtiyaçlarını göz ardı etmemenizdir. Her zaman olduğu gibi, dengeyi sağlayarak hareket etmek önemlidir. İyi bir gün geçirmenizi dilerim!

5 Kasım 2023, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Sabit fikirli olmaktansa çevrenizden gelen tavsiyelere kulak vermeye başlıyorsunuz. Olaylara farklı pencereden bakmanın hayatınızı kolaylaştırdığını anlayacaksınız. İlişkisi olan Kova burcuysanız, partnerinizin yakın çevresinden rahatsızlık duyabilirsiniz. Ani tepkiler vermek yerine daha doğru bir zamanı bekleyeceksiniz.

5 Kasım 2023, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Yazılı işleriniz önem kazanabilir. İşlerin yoluna girmesiyle davranışlarınızı da iyileştirebilirsiniz. Bu sayede bıraktığınız etkinin iyi yönde olmasına da olanak tanıyacaksınız.

5 Kasım 2023, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Eşinizle ilgili bir konu ya da genel bir ilişki içinde olayları daha iyi yönetmeye gayret etmelisiniz. İkili ilişkilerinizi önemsiyorsunuz.

5 Kasım 2023, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Baş ağrılarınız artabilir. Bunun sebebi ise fevri davranışlarınızı dizginlerken aslında samimi olmadığınız bir hal içerisine girmeniz ve bundan rahatsızlık duymanız.

5 Kasım 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

İletişim ile ilgili kendini kısıtlamamalısın. İnsanlarla konuşmaya çalışmak sana büyük fayda sağlayacak. Sırlarını herkese anlatmadığın sürece insanlarla iletişim içinde olmak sana iyi gelecek. İnsanları dinlemeye önem vermelisin.

5 Kasım 2023, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Coşku ve yaratıcılık seviyeniz göz önüne alındığında bugün her şey mümkündür. Bu, eski şeyleri yapmanın yeni yollarını bulmak için harika bir zaman. Eşyalarınızı düzenlemenin, işe gitmenin, birini daha iyi tanımanın veya en sevdiğiniz yemeği pişirmenin yeni bir yolunu bulabilirsiniz. Her şey deneme ve yanılma ile ilgilidir. Hatalardan başarılardan daha fazlasını öğrendiğinizi unutmayın; bu nedenle, ilk başta başarılı olamazsanız kendinizi çok fazla üzmeyin. Bu, geleceğinize güzel bir birikim bırakmak için çalıştığınız günlerden biri. Sonuçları hemen beklemediğiniz sürece oldukça mutlu olabilirsiniz.

5 Kasım 2023, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Yoğun ve hareketli bir döneme giriyorsun. Kararlı ve iradeli olman gerekli bu dönemde. Başarı için çaba gerekiyor ve çaba evrende asla karşılıksız kalmaz bunu sende çok iyi biliyorsun. Zaman zaman çabalayıp hayal kırıklığı yaşayabilirsin. Yine de sakın pes etme, ertelemeleri bir kenara bırakarak gerçekten ne istiyorsan onun için çabala ve kararını ver. Evrenden beklediğin ödüller bugün sana gelebilir.

5 Kasım 2023, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Her zamanki davranış şekliniz bu sefer işe yaramadığı gibi, sizi de epey tatsız bir duruma soktu. Alışık olduğunuz sorun çözme yöntemleriniz ne kadar uğraşırsanız uğraşın işe yaramıyor. Bu seferlik bildiğiniz yoldan çıkıp yeni yollar denemeye çalışın. Tam da bunun gibi çetrefilli meselelerde, aradığınız farklı çıkış yolunu bu sayede bulabilirsiniz.

5 Kasım 2023, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

İlişkilerinize dair düşüncelerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. İnsanları kaybetmemek pahasına sustuğunuz, tek başınıza mücadele ettiğiniz durumlara artık bir son vermelisiniz. Cesur olmak, bazı şeyleri göze alabilmek size kayıp gibi görünse de önemli kazançlar getirecektir.

5 Kasım 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Karşı konulmaz bir aşka doğru adım, adım yaklaşıyorsunuz. Karışık bir duygu yumağı içinde olmak sizi yorabilir. Dostlarınızın yaptığı uyarıları dikkate almanızda fayda var. Sizinle ortakyapmak isteyen biri var, fakat siz gönüllü değilsiniz. Bu konuda daha ödünsüz tavırlar içine girmeniz gerekiyor. Önümüzdeki günlerde yapacağınız bir ödeme daha şimdiden uykularınızı kaçırmaya başladı. Sağlığınızı son zamanlarda iyice ihmal ettiniz ve vücudunuz bunun sinyallerini vermeye başladı.

5 Kasım 2023, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 36' 10" R
Ay
Yengeç
22° 52' 40" R
Merkür
Yay
29° 23' 05" R
Venüs
Terazi
25° 40' 26" R
Mars
Yay
04° 45' 33" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 46"
Satürn
Balık
01° 07' 59"
Uranüs
Boğa
20° 21' 24"
Neptün
Balık
24° 53' 48"
Plüton
Oğlak
28° 30' 23"
Chiron
Koç
15° 45' 37"
Lilith
Başak
06° 31' 50"
True Node
Koç
23° 53' 52"
Son Güncelleme : 01/12/2023 05:10

Astroloji Gündemi

666'nın Anlamı Nedir? 30 Kasım 2023, Perşembe 666'nın Anlamı Nedir? 666, dengeyi bulma ve özgürleşme ile ilişkilidir. Bu sayı sıklıkla “kötü” veya “şeytani” bir anlamla ilişkilendirilse de, ger... Devamını Oku >>