Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Kullandığınız Ürünlere Dikkat! Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Kasım 2023, Perşembe

Aşk 70%
Para 80%
Sağlık 100%

Bugün, her türlü sorunun ve sıkıntının üstesinden gelmek için harekete geçmelisiniz. Hata yapmadığınız sürece mutluluğa ulaşmanızın daha kolay olabileceğini de unutmamalısınız. Güzel gelişmeler gündeme gelebilir.

Çabalarınızın karşılığını almaya başlayacaksınız ancak bunun için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu da unutmamalısınız. İhmalkar davranmadığınız sürece her şey daha da iyiye gidebilir.

Maddiyatla ilgili konularda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Belirsizliklerin sizi zorlayabileceği bir süreçte olduğunuzu da unutmamalısınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Değer verdiğiniz kişilerle aranızdaki sorunları tamamen çözüme kavuşturmaya çalışmalısınız. Düşündüklerinizi uygulama konusunda ufak tefek sorunlar yaşanabilir. Kendiniz için doğru olduğuna inandığınız adımları atmaya çalışın. İçinde bulunduğunuz durumların her açıdan belirleyici olabileceğini de unutmamalısınız.

2 Kasım 2023, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Kova burçları, bugün kariyer vehayatıyla ilgili konulara daha fazla odaklanabilirsiniz. Projelerinizi tamamlamak, hedeflerinize odaklanmak veyailişkilerinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Ancak aşırı rekabetçi bir tavır sergilemekten kaçınmanız önemli olacaktır.

2 Kasım 2023, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Satın aldığınız kozmetik ürünleri cildinizde olumsuz bir etki yaratabilir. Yeni ürünler almadan önce daha detaylı araştırma yapmanız gerektiğini fark edeceksiniz. Eskiden her konudaki fikrinizi dile getirirken hiç çekinmiyordunuz. Fakat şimdi aile içinde sizi ilgilendirmeyen olaylarda bile geri planda kalmayı tercih edeceksiniz.

2 Kasım 2023, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İnsanları nasıl dinlediğiniz ve kabul ettiğiniz önemli olacaktır. Aynı kulvarda olmadığınız için onları eleştirmek yerine farklı konuların ve fikirlerin size neler katabileceğine odaklanın. Geniş bir çevre geniş bir etki alanı oluşturur.

2 Kasım 2023, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Çalışma hayatınızdaki karşılaştığınız engeller gündeminizi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz konuları ilerletebileceksiniz. Öğlenden sonra hayallere kapılacağınız zamanlar olabilir. Dikkati aksatmamaya özen göstermelisiniz. İlerleyen saatlerde zevk aldığınız işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz.

2 Kasım 2023, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bu işinizi de sevgi ile yapmanıza vesile olabilir. Duygusal açıdan kendinizi güçlü hissetmek, kendinizi iyi daha verimli görmek açısından önemli.

2 Kasım 2023, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Enerjin artsa da ve bir şeylere heveslensen de gereken şartlar oluşmayabilir. İstediğin şeylere zaman ayırmakta zorlanabilirsin. Bu tür konularda kendini bir şeyler için zorlamaman daha iyi olabilir. Sağlığına odaklanmalısın bugün.

2 Kasım 2023, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Hayata bir çok açıdan daha yeni başlıyorsunuz! Yapılacak, keşfedilecek çok şey var. Kaderin size uçmanız için alan yarattığına güvenerek, hayallerinizde sınır tanımayan bir politika benimseyin! Evet bu, mükemmellik fikrinden kopmak ve sizi engelleyen birçok sosyal kısıtlamadan kurtulmak anlamına geliyor. Gerçek şu ki, neler yapabileceğinizi zaten biliyorsunuz. İç ya da dış hiçbir gücün sizi tuhaf ve harika fikirlerinize hayat vermekten ve en iyi yaşamınızı ortaya koymaktan alıkoymasına izin vermeyin!

2 Kasım 2023, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Doğal yapınız ve konuşmalarınızla çevreniz üzerinde hayranlık duygusu yaratıyorsunuz. Karşı cinsle aranızda önleyemeyeceğiniz bir çekim gücü gelişebilir. Davranış biçimleriniz, aile içinde bir takım yanlış anlamalara neden olabilir.

2 Kasım 2023, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Üstesinden gelinemeyecek sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Umutsuzluğa kapılmayın! Bakış açınızı değiştirin, çözüm hızla kendini belli edecektir. Başkalarından tavsiye istemekten çekinmeyin! Özel hayatınız şu sıralar dengesiz sayılır. Beklenmedik değişiklikleri sakince ele almalısınız. Daha fazla dinlenmeniz, sorumluluklarınızdan biraz uzaklaşarak kendinize zaman ayırmanız gerekiyor. Güzel bir kitap okuyarak veya küvette uzun bir banyo keyfi yaparak rahatlayın.

2 Kasım 2023, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün çalışma hayatı, gündelik rutinler, evcil hayvanlarla ilgili konularda ani kararlar alabilirsiniz. Harika bir gün geçirin.

2 Kasım 2023, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İlişkinizde büyük sorunlar yaratan, ve yaşam boyu size engel olan geçmiş alışkanlıklarınızı artık bir kenara bırakın. Geçmişteki romantik bir ilişki tekrar hayatınıza girecek. Çalışma koşullarınızı zorlayarak bazı teklifleri değerlendirirseniz, kendinize yenialanları yaratabilirsiniz. Paranızı nasıl kullanacağınızı çok iyi biliyorsunuz, fakat bugünlerde risk almaktan kaçının. Abur cubur yemeye son derece meraklısınız. Sizin için tehlike çanları çalıyor.

2 Kasım 2023, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
17° 00' 56" R
Ay
Akrep
02° 55' 46" R
Merkür
Oğlak
07° 16' 21" R
Venüs
Akrep
05° 25' 30" R
Mars
Yay
10° 44' 00"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 23"
Satürn
Balık
01° 33' 53"
Uranüs
Boğa
20° 02' 49"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 31"
Chiron
Koç
15° 35' 49"
Lilith
Başak
07° 27' 15"
True Node
Koç
23° 40' 29"
Son Güncelleme : 09/12/2023 12:10

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>