Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Mantığınız Ön Plana Çıkıyor Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Kasım 2023, Çarşamba

Aşk 70%
Para 100%
Sağlık 90%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki sorunları tamamen çözüme kavuşturmaya çalışmalısınız. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmayın. Enerjinizdeki yoğunluktan doğru anlamda yararlanmalısınız.

Zorlanacak olsanız da başarıya ulaşabileceksiniz. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamanız gerekmekte. Çabalarınızın karşılığını alabileceğiniz bir süreçtesiniz.

Finansal durumunuzla ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Sınırları çok fazla zorlamadığınız sürece herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Vizyonunuzun geniş olması farklı görüş ve konuları çabuk kavramanızı, değerlendirmenizi sağlayabilir. Bunu kullanabileceğiniz platformlara dahil olabilir, yurtdışı kaynaklı ya da danışmanlık tabanlı işleri araştırabilirsiniz. Hakkınızı savunmanız gereken konularda hukuki yollara ve bilirkişilere danışmanız önemli olabilir.

9 Kasım 2023, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün için sabırlı olmanız gereken bir gün olabilir. İş veya özel hayatınızda karşılaşabileceğiniz bazı zorluklar sizin tepkilerinizi test edebilir. Ancak, sakin kalmaya ve sorunların üstesinden gelmek için analitik bir yaklaşım benimsemeye çalışın. İş arkadaşlarınızla iyi iletişim kurarak işbirliği yapabilirsiniz. Kişisel ilişkilerinizde ise empatik olmaya ve anlayışlı davranmaya özen gösterin. Yakın çevrenizdeki insanların ihtiyaçlarına duyarlılığınız sizi harika bir dost yapacaktır. Aynı zamanda, kendi ihtiyaçlarınızı da ihmal etmemeye özen gösterin. Bugünü kendinize ayırmak için zaman yaratmaktan çekinmeyin.

9 Kasım 2023, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Kararlarınızı alırken duygusallığınız mantığınızın önüne geçiyor. Duygusal yönünüzü en alt seviyede tutmak isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayan Kova burcuysanız, sosyal medya aracılığıyla yeni biriyle tanışıyorsunuz. Birbirinizi daha yakından tanımak için buluşma organize etmek isteyebilirsiniz. Birbirinizi yakından tanımak kafanızdaki soru işaretlerini giderebilir.

9 Kasım 2023, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Yorgun ve hasta hissedebilirsiniz. Fiziksel yorgunluğun veya hava değişiminin sizi etkilediğini düşünerek bazı sorunları bastırmadığınızdan emin olmalısınız. Bugünbölümü ve yaşam alanlarınızdaki düzenlemeler konusunda destekler almanız rahatlamanıza yardım edebilir, yardım istemekten çekinmeyin.

9 Kasım 2023, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yeni ufuklara açılmak, yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda bütünü daha rahat görüp, rahatça ilerleyeceğiniz zamanlar var. Gün içinde düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla programlar yapabilirsiniz. Ailevi konularla ilgilenmeniz gereken durumlar olabilir.

9 Kasım 2023, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

İşinizde kendinizi tedirgin ve güvensiz hissetmeniz mümkün. İş ilişkilerinizi tekrar gözden geçirip rasyonel bir şekilde yapılması gerekeni yapabilmeniz gerekmekte.

9 Kasım 2023, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

İçine kapanmak, bir şeyleri ertelemek sana iyi gelmeyecek bugün. Daha dışa dönük ve sosyal bir davranış sergileyebilirsin. Ancak bu tavrı kime sergilediğin konusunda daha seçici olmak seni çok daha mutlu edebilir. Bunu es geçmemelisin.

9 Kasım 2023, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Kova, bugün zihninizi bir durumla ilgili yeni bir seviyeye açarak, iyi seçimler yapmanıza ve doğru sonuçlar çıkarmanıza yardımcı olur. Bugün başa çıkmanız gereken bazı küçük sorunlar veya kararsızlıklar olabilir ancak bu, size fayda sağlayacak daha fazla bilgi edinmek için büyük ölçüde güçlü bir gün. Nitekim tüm düşüncelerinizi açığa vurmanın pek bir anlamı yok. Şimdi en iyi sonuçları elde etmek için işleri stratejik olarak ilerletmeyi hedefleyin. Mesleki veya işle ilgili konuları güvenilir bir kişiyle tartışmanın faydası olabilir. Ayrıca sağlam fikirler de üretebilirsiniz ve perde arkasından bir destek devreye girebilir.

9 Kasım 2023, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Baskıcı düşüncelerden nefret etmenize rağmen, ortak çalışma içinde olduğunuz kişilere, siz de aynı tavrı gösteriyorsunuz. Görüştüğünüz insanların size sağlayacağı avantajları önemsemelisiniz. Bugün, işinizde hızlanmalısınız.

9 Kasım 2023, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün sizi her zamankinden daha fazla baskı altına alacak zorluklarla karşılaşacaksınız. Her şeyin sorumluluğunu üstlenmek yerine, biraz ortalıktan çekilmeniz iyi olabilir. Bu size, her şeyden önce işinizde gerçekten önemli şeyler için enerji toplamanızda yardımcı olacak. Sağlığınızı da düşünün. Enerjinizi tamamen tüketmek yerine saklamanız çok daha yararlı.

9 Kasım 2023, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün yurt dışı, eğitim, seyahatlerden yana şans sizinle olacak. Harika bir gün geçirin.

9 Kasım 2023, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşkınızdaki ufak tefek problemleri aşmanız mümkün. Umudunuzu beslemeyi sürdürmelisiniz. Biraz daha alçakgönüllü yaklaşımlar, birtakım hayal kırıklıklarının önüne geçebilir. Yakında sevinçli haberleriniz var. İşle ilgili konularda aldığınız bazı kararlar olumlu sonuç vermeyebilir. Bu nedenle dikkatli ve düşünerek davranmanızda fayda var. Evinizde yapmak istediğiniz değişimler için parasal kaynaklara ihtiyacınız olabilir. Bir yakınınızın sağlık sorunuyla ilgili iyi haber almak keyfinizi yerine getirecek.

9 Kasım 2023, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 58' 49" R
Ay
Akrep
02° 29' 30" R
Merkür
Oğlak
07° 15' 08" R
Venüs
Akrep
05° 23' 02" R
Mars
Yay
10° 42' 30"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 32"
Satürn
Balık
01° 33' 46"
Uranüs
Boğa
20° 02' 53"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 28"
Chiron
Koç
15° 35' 51"
Lilith
Başak
07° 27' 01"
True Node
Koç
23° 40' 32"
Son Güncelleme : 09/12/2023 11:20

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>