Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Arkadaşlarınızın Desteğe İhtiyacı Var Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Kasım 2023, Salı

Aşk 90%
Para 70%
Sağlık 90%

Aşk ve ilişki hayatınızda daha kontrollü olmaya çalışmalısınız. Huzuru ve mutluluğu elinizde bulundurma şansınız da var.

Zorlanacak olsanız da üstesinden gelebileceksiniz. Güzel gelişmelerle karşı karşıya kalabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz.

Maddi koşullara uygun adımlar atmaya çalışmalısınız. Gelişmeler üzerinde etkinlik göstermek isterken hata da yapmaktan kaçınmanız gerekiyor.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Mücadeleci bir yönünüzün olması hayatta pek başarı ve mutluluğu size getirebilir. Amacınız bunları yakalamak mı yoksa bu mücadeleyi verebildiğinizi gösterebilmek mi? Bugün bu sorunun cevabını düşünebilir, kararlarınızı ve tutumlarınızı yeniden şekillendirebilirsiniz. “Aldım Kabul Ettim” der misin?

7 Kasım 2023, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün kendinizi aydınlanmış hissedeceksiniz. Yaratıcı projeleriniz için yeni ve yenilikçi fikirler bulacak ve daha önce denemediğiniz şeylere cesaret edeceksiniz. İnsanlarla iletişim kurarken, fikirlerinizi açık ve net bir şekilde ifade edin ve enerjinizi etrafınızdakilere aktarın. Sevdiklerinizle daha yakın bir ilişki kurabilir ve paylaştığınız deneyimlerle bağınızı güçlendirebilirsiniz. Ancak, hırslarınızın sizi aşırıya götürmesine izin vermemek önemlidir. Dengeli bir şekilde ilerlemek ve isteklerinizi gerçekçi bir şekilde değerlendirmek size fayda sağlayacaktır. Hayatınızdaki zorlukları üstesinden gelmek için içsel gücünüzü kullanın. Kendinize olan inancınızı kaybetmeyin ve hedeflerinize odaklanmaktan vazgeçmeyin.Umarım bu burç yorumu size yardımcı olur!

7 Kasım 2023, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İlişkisi olan Kova burcuysanız, iyi giden birlikteliğiniz arkadaş çevrenizde ön plana çıkmanızı sağlıyor. Yakın bir arkadaşınız ilişkisindeki problemleri çözmek için sizden yardım isteyebilir. Arkadaşınız fikirlerinize çok değer veriyor. Bugün uzun zamandır ertelediğiniz alışverişe çıkıyorsunuz. Aldıklarınızı kombinlemek için sabırsızlanıyorsunuz.

7 Kasım 2023, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Geçmişte bir arada olduğunuz kişilerden haberler alabilirsiniz. Hangi niyetle gelmiş olursa olsun, mesajlara vereceğiniz cevaplarda sınırınızı korumalısınız. Geçmişe değil geleceğe odaklanmalısınız.

7 Kasım 2023, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Endişe duyduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Bu durum sizi duygusal yönden bağlayıcı olabilir. Ortaklı para konularıyla ilgilenebilirsiniz. Uğraştığınız konular hakkında yeterince bilgi edindiğinizden emin olun. Kriz yaratma olasılığı olan konulara dikkatli yaklaşmanızda fayda var. Parasal konularla uğraşabilirsiniz.

7 Kasım 2023, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Emniyetli olmak için göstereceğiniz çabayı bugünlerde sağlıklı beslenebilmek için de göstermenizde hatta mümkünse hareket etmenizde fayda var.

7 Kasım 2023, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Yakın çevrenden gelecek bir haber sayesinde birkonusunda büyük adımlar atma ihtimalin olabilir. Kendini geliştirmek için bu ihtimali gerçekleştirmeye çalışmaya devam etmelisin. Arkadaşlarınla iletişimi korumak önüne daha çok fırsatın çıkmasını sağlayacak.

7 Kasım 2023, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Kova, işbirliği bugün oldukça çok ödül getiriyor. Gizli bilgilere sahip olabilirsiniz veya harika fikirlere ilham veren bir sohbetten faydalanabilirsiniz. Endişenizi ve başkalarına gösterdiğiniz ilgiyi paylaşmak, güçlü bir şekilde anlaşılabilir ve ödüllendirici olabilir. İtibarınız veya profesyonel statünüz, daha fazla hayal gücü, nezaket, ilgi ve cömertlikle artar. Bugün, ayrıntılardan, gerçeklerden ve rakamlardan çok, önseziler ve ilhamla ilgili. Finansal veya ticari uğraşlar söz konusu olduğunda, mümkünse sezgilerin yolunu izleyin, çünkü artık çok yaratıcı planlar yapabilirsiniz.

7 Kasım 2023, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün içinde büyük bir ilerleme arzusu var. Anlamlı bir olay arayışı içine giriyorsun. Ruhsal ve duygusal büyümen çok güzel. Fakat bugün enerjiler bazen kontrolsüz olabilir. Kıskançlık, dedikodu, hırs, gerginlik, kavga ve ağız dalaşı gibi kontrolsüz enerjilerden bazılarıyla sınanabilirsin. Lütfen sevgide kalarak bu duygularını yönet ve soğuk ortamlardan hemen uzaklaş.

7 Kasım 2023, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bazen işyerinde başarısızlıklarla uğraşmanız gerekebilir. Cesur olun ve bu aksilikleri kendinizi iyileştirmek için fırsat olarak görün. Eğer bunu başarabilirseniz, bu dönemden eskisinden daha güçlü çıkacaksınız. Özel hayatınızda da içinizden geleni söyleyebilirsiniz. Elbette ne olursa olsun fikirlerinizi savunun, ama etrafınızdakilerin söylediklerine de kulak vermeyi unutmayın. Zor koşullar fiziksel olarak da ortaya çıkabilir. Daha sakin ve sessiz bir ortamın tadını çıkarabilmek için, kendinize mümkün olduğunca zaman ayırın.

7 Kasım 2023, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün finans, özel hayat, sağlıkla ilgili ani gelişmeler gerçekleşebilir. Ancak finans ve aşk konularında güçlü gelişmeler gerçekleşebilir. Harika bir gün geçirin.

7 Kasım 2023, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizle aranızdaki sorunlar, yeterince açık konuşmamanızdan kaynaklanıyor. Onu kırmaktan çekiniyorsunuz, ama biraz daha açık konuşmak bazı sorunları büyümeden çözebilir. İşteki başarısızlıklarınızdan ders çıkarmayı biliyorsunuz. Planlarınızın yavaş geliştiğini düşünüyor olsanız bile, yine de kararlılığınızdan vazgeçmeyin. Bugünlerde biraz karışık bir para meselesinin içinde olacaksınız. Vakitsizliğinizi bahane edip spor yapmaktan kaçmayın! Kilo almaya başladınız.

7 Kasım 2023, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 05' 40" R
Ay
Başak
04° 26' 33" R
Merkür
Oğlak
03° 15' 19" R
Venüs
Terazi
29° 42' 21" R
Mars
Yay
07° 14' 02" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 45"
Satürn
Balık
01° 17' 58"
Uranüs
Boğa
20° 13' 29"
Neptün
Balık
24° 53' 22"
Plüton
Oğlak
28° 35' 15"
Chiron
Koç
15° 41' 08"
Lilith
Başak
06° 54' 51"
True Node
Koç
23° 38' 24"
Son Güncelleme : 04/12/2023 15:50

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>