Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Harcamalarınızı Minimuma İndiriyorsunuz Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

10 Kasım 2023, Cuma

Aşk 90%
Para 60%
Sağlık 90%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygularınızı ifade etme noktasında zorlanacak olsanız da üstesinden gelebileceksiniz. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan da uzak durmaya çalışın. Kontrolün genel olarak sizde olabileceği bir gündesiniz.

Daha sabırlı ve kontrollü olmanız gerekiyor. Şartlar üzerinde etkinlik gösterebildiğiniz sürece her şeyin istediğiniz gibi olabileceğini de unutmamalısınız. Hata yapmamanız gereken bir gün.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda ufak tefek aksaklıklar yaşanabilir. Tam olarak istediklerinize ulaşamayacaksınız ancak zorlukların da üstesinden gelebileceksiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İş gereği bir yolculuk yapabilir ya da bulunduğunuz konumdan uzak bir yerde çalışmanız gerekebilir. Yeni farkındalıklar kazanmak, hayatınıza yeni bir pencere açmak adına bu uzaklığa karşı iyimser olmalısınız. Sakin bir gün geçirmek size bunları daha iyi düşünme fırsatı verebilir.

10 Kasım 2023, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün, hedeflerinize odaklanmak için harika bir gün olabilir. Dürüstlük ve disiplinle hareket etmek sizin için önemli olacaktır. Çalışmalarınızda istikrarlı ve sabırlı olun, çünkü buna değecektir. Kararlılık ve azim ile hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz. Ancak, aceleci davranmaktan kaçının ve her adımı dikkatlice düşünün. İlişkilerinizde de dürüst ve sabırlı olmak önemlidir. Partnerinizin duygusal ihtiyaçlarına özen göstermek size fayda sağlayabilir. Enerjinizi doğru yönetmeye çalışın ve sakinlikle hareket edin. Bugün kendinizi motive etmek için içsel gücünüzden yararlanabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

10 Kasım 2023, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Evlilik hazırlığında olan Oğlak burcuysanız, maddi açıdan zorlanmamak için alacaklarınızı en minimal düzeyde tutuyorsunuz. Maddi değeri olanlardan daha çok aranızdaki sevgi ve saygıya önem veriyorsunuz. Uzun zamandır emek verdiğiniz bir işiniz varsa kendinizi çalıştığınız kuruma ait hissedemiyor olabilirsiniz.

10 Kasım 2023, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İşbirlikçileriniz, çalışma ortaklarınızla görüşebilirsiniz. Bugün parasal konular veplanları üzerinde bir revizeye gitmek, öngörüleri fark etmek alacağınız sonuçları olumlu yönde etkileyebilir. Duygusal ilişkilere zaman ayırmak, dingin bir zihinle haftayı kapatmanıza yardımcı olabilir.

10 Kasım 2023, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

İş hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde yoğun bir gündeminiz olabilir. İletişimin hızlı aktığı zamanlar var. Gün içinde hedeflerinize ulaşmak için uygun koşullar oluşacak. Sağlam temeller atmak isteyeceksiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla plan yapmak isteyebilirsiniz.

10 Kasım 2023, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir gündesiniz. İkili ilişkinizde neşeniz, yüksek enerjiniz ve pozitif tutumunuz partnerinize de ilham kaynağı olacaktır.

10 Kasım 2023, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Dinlenmek, güzel bir kitap okumak, tek başına yürüyüşlere gitmek... Bütün bunların sende çok iyi etkisi olabilir bugün. Kendine zaman ayırmak için başkalarından icazet almaman gerektiğini kendine hatırlatabilir, daha rahat olabilirsin bugün.

10 Kasım 2023, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Oğlak, özellikle profesyonel veya kamusal düzeyde olumlu ilgi veya hoş durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni hedefler belirlemekten veya sorumluluklarınızı yerine getirmekten keyif alabilirsiniz. Kişisel düzeyde istediğiniz şeyleri, insanları ve koşulları kendinize çekmek için biraz daha fazla çalışmanız gerekebilir. Nitekim itibarınız veya kariyeriniz konusunda işler özellikle sorunsuz ilerliyor. Öğretmenler, ebeveynler veya patronlar gibi otorite sahibi kişiler fikirlerinizi kabul eder. Fırsatlardan, promosyonlardan veya ilerlemelerden yararlanabilirsiniz.

10 Kasım 2023, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Güçlü ve kariyerli kişiler dikkatinizi çekerken, duygusal yönlerinizin de, tatmin olmasını isteyeceksiniz. Günlük yaşantınızı planlayarak hareket etmeniz size başarı getiriyor. Bugün doğallığınız işinizi kolaylaştırıyor.

10 Kasım 2023, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Sizin hedeflerinizle çevrenizdekilerin hedefleri örtüştüğünden, bu dönemde yapacağınız her türlü işbirliği verimli olacak. Fiziksel enerjinizi ve zekânızı özellikle takım çalışmalarına yönlendirin. İkili ilişkileriniz de bu dönemde uyumlu ve verimli bir şekilde ilerleyecek.

10 Kasım 2023, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Ciddi yaklaşımlar ortaya koymak isterken ufak tefek sorunlar yaşanabilir. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan da uzak durmanız gerekiyor. Biraz olsun kendinizi düşünerek hareket etmeye çalışın. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız.

10 Kasım 2023, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İlişkinizde sürekli olarak yaptığınız gereksiz tartışmalar, zaman zaman ilişkinin tadını kaçırıyor. Onu kırmaktan çekiniyorsunuz ama bugün sabrınız taşabilir. Sonradan pişman olacağınız davranışlarda bulunmaktan kaçının. İşinizde bir yeniliğin eşiğindesiniz. Kafanızda tartıp duruyorsunuz ama bir karara varamıyorsunuz. Her şey sizin adım atıp atmamanıza bağlı. Küçük maddi birikiminizi daha gerekli durumlara saklamalısınız. Stresten arınmak için varsa hobilerinize ve eğlencenize zaman ayırın

10 Kasım 2023, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 04' 24" R
Ay
Başak
04° 11' 45" R
Merkür
Oğlak
03° 14' 02" R
Venüs
Terazi
29° 40' 53" R
Mars
Yay
07° 13' 08" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 52"
Satürn
Balık
01° 17' 54"
Uranüs
Boğa
20° 13' 32"
Neptün
Balık
24° 53' 22"
Plüton
Oğlak
28° 35' 14"
Chiron
Koç
15° 41' 09"
Lilith
Başak
06° 54' 43"
True Node
Koç
23° 38' 25"
Son Güncelleme : 04/12/2023 15:20

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>