Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Duygularınızla Yüzleşiyorsunuz Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Kasım 2023, Pazartesi

Aşk 90%
Para 80%
Sağlık 100%

Beklenmedik sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebilirsiniz. Güzel gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir süreçtesiniz.

Sorumluluklarınızın üstesinden gelmeye çalışacaksınız. Her türlü sorunun ve sıkıntının yavaş yavaş son bulma ihtimali de bulunuyor.

Dışarıdan elde ettiğiniz gelirler konusunda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şey daha iyiye gidebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Unutulmuş ya da gecikmiş ödemeler, borçlanmalar sizi rahatsız edebilir. Ancak bunların hayatın akışında her zaman herkesin karşılaşabileceği durumlar olduğunu unutmamalısınız. Kendinizi belli bir kuralın ve sistemin içinde görmek, yaşamın diğer yanlarını, rahat ve keyifli taraflarını görmenizi engelleyecektir.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Merhaba Oğlak burcu kişisi. Bugün, daha fazla sosyal etkinlik ve iletişim kurma isteği hissedebilirsin. Özellikleveya kariyer alanında yeni bağlantılar kurmak için fırsatlarla karşılaşabilirsin. Kendine güvenin artacak ve kendini ifade etmek konusunda daha cesaretli olacaksın. Bunun yanı sıra, işlerin hızlanabileceği bir gün olabilir, bu nedenle yapman gereken işleri planlayarak ve önceliklendirerek başarıya ulaşabilirsin. Kendine zaman ayırmayı unutma ve stresi yönetmek için sağlıklı bir denge bul. Sevdiklerinle keyifli bir akşam geçirerek günü pozitif bir şekilde tamamlayabilirsin.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İlişkisi yeni bitmiş Oğlak burcuysanız, eski sevgilinizden alacağınız mesaj afallamanızı yol açıyor. Eski sevgilinize karşı duygularınızın tam olarak bitmediğini anlamanız uzun sürmüyor. Arkadaşlarınız yemeğe davet ettiğiniz için hazırlıklara erkenden başlıyorsunuz. Her şeyin kusursuz olmasını istiyorsunuz.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ailenizden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Kendinizi yalnız hissetmeniz birlikte vakit geçirmenize yeterli olmayacaktır. Aslında hissettiğiniz yalnızlığın sizin içinizde büyüttüğünüz bir şey olduğunun farkına varın. Bu duyguyu aşmak için gerekli uzmanlardan destek almaktan çekinmeyin.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün endişe duyduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Ortaklı para konularıyla uğraşabilirsiniz. Parasal konularda yenilenmeye gitmek sizin için iyi olabilir. Banka işleri sizi yıpratabilir. Gün içinde dışadönük olacağınız zamanlarda var. Hafta sonu için sevdiklerinizle birlikte plan yapmak isteyebilirsiniz.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Maddi konularda ekstra çaba göstermeniz gerekebilir. Yaşadığınız maddi darlıktan dolayı yaşadığınız stres hayatınızın diğer alanlarını da etkileyebilir.

5 Kasım 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Karşılaşacağın olaylar kafa karışıklığı yaşamana sebep verebilir. Sakin kalmaya çalışmak, doğru karar vermek için önemli olacak. Soğuk kanlı kaldıkça olayların kontrolünü daha iyi şekilde elinde tutabildiğini görmek sana güç verecek.

6 Kasım 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Oğlak, kusurlar veya sorunlu alanlar bugün daha erken ortaya çıkma eğiliminde ancak gün ilerledikçe dikkatinizi daha önemli şeylere çevirmek daha kolay hale geliyor. Ayrıca kişisel çekiciliğiniz de güçlüdür. Tutkulu bir arayış dönüştürücü ve ödüllendirici olabilir, belki de sizi işlerinizi toparlamaya motive eder. Başkalarını ikna etmek ve onlarla anlamlı, faydalı yollarla bağlantı kurmak için iyi bir formdasınız. Her zamanki sınırlarınızın ötesine ulaşmak ve farklı bakış açılarının tadını çıkarmak cazip geliyor. Aslında farklı fikirlere ve insanlara duyulan hayranlık artık güçlü bir şekilde ortaya çıkabilir. İletişim kurmak veya kendinizi ifade etmek için yeni bir kanal açılabilir. İyi bir tavsiye verebilir veya alabilirsiniz ya da duyduğunuz bir şey dikkatinizi olumlu yönde yönlendirebilir.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Dileklerin gerçekleşiyor ve endişelerin yok oluyor bugün. Hayat ve yaşam sevgisi adeta içine doluyor. Kararlarını her zaman dikkatlice vermeye özen göster. İstediğin gibi yakın ilişkiler kuruyorsun insanlarla. Bu durum sana aynı zamanda diğer varlıklarla da iletişim kurman gerektiğini hatırlatıyor. Mesela hayvanlarla yakın ilişki kurmak sana çok güzel enerjiler getirecektir. Para, zaman ve çabaların hediyelere boğuluyor.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hem ruh hem vücut sağlığınız açısından zirvedesiniz. Başkaları da sizin bu ışıl ışıl parlayan, güven verici ve olumlu enerjinizin farkında. Yaydığınız enerji yakın çevrenizdekileri etkisi altına alarak, daha kısa bir süre öncesine kadar hayal bile edemediğiniz noktalara ulaşmanızı sağlayacak. Bu enerjiden yararlanın ve bu olumlu döneminizi ziyan etmeyin.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Arkadaşlarınızla olan iletişiminizden dilediğiniz gibi yarar sağlama şansınız var. Kendinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz bir süreçtesiniz. Dengeleri zorlamadığınız sürece her şey daha da iyiye gidebilir.

6 Kasım 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Partneriniz sorun yokmuş gibi davranıyor fakat ilişkinizin sonu geliyor gibi. İlginizin epeyce azaldığını fark etmelisiniz. Gerginliklerden uzakortamınız,yaşamınızda artık şansı yakaladığınızı gösteriyor. Bazıilişkilerinizdeki mesafeyi biraz daha aralamanız gerekebilir. Böylece yadırgadığınız davranışlardan daha az etkilenebilirsiniz. Ekonomik durumunuz gittikçe iyileşiyor, siz yine de tedbiri elden bırakmayın. Fiziksel aktivitelere zaman ayırmanız sağlık ve kilo problemlerinizi çözmenize yardımcı olacak.

6 Kasım 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 06' 56" R
Ay
Başak
04° 41' 21" R
Merkür
Oğlak
03° 16' 36" R
Venüs
Terazi
29° 43' 49" R
Mars
Yay
07° 14' 56" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 39"
Satürn
Balık
01° 18' 01"
Uranüs
Boğa
20° 13' 27"
Neptün
Balık
24° 53' 22"
Plüton
Oğlak
28° 35' 17"
Chiron
Koç
15° 41' 06"
Lilith
Başak
06° 54' 60"
True Node
Koç
23° 38' 23"
Son Güncelleme : 04/12/2023 16:20

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>