Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
İşinizi Değiştirmek İsteyebilirsiniz Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Kasım 2023, Pazar

Aşk 80%
Para 100%
Sağlık 70%

Ufak tefek sorunlar gündeme gelebilir. Elinizde olmayan nedenlere çok fazla takılı kalıyorsunuz. Dengeleri gereğinden fazla zorlamanın sandığınız kadar iyi bir şey olmayacağını da bilmelisiniz.

Enerjinizdeki yoğunluktan doğru anlamda yarar sağlamaya çalışmalısınız. Ayrıca, bu süreç içerisinde tutamayacağınız sözler vermekten de kaçınmanız gerekiyor. Olumlu gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz.

Fırsatları değerlendirme konusunda kendinizi çok daha şanslı hissetmeye başlıyorsunuz. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şey istediğiniz gibi şekillenebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Yaşama dört elle sarılmak isteyecek ve her konuya iyimserlik altında yaklaşacaksınız. Her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Sorunların ve sıkıntıların son bulması için biraz daha zamana ihtiyacınız olsa da üstesinden gelebileceğinizi iyi biliyorsunuz. Hata yapmamalı ve doğru olduğuna inandığınız adımları atmalısınız.

5 Kasım 2023, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Tabii, Oğlak burcunun günlük burç yorumunu sunabilirim. Oğlak burcu için bugün,ve kariyerle ilgili olumlu gelişmelere odaklanman gereken bir gün olabilir. Planlarını gerçekleştirmek ve ilerlemek için güçlü bir motivasyona sahip olacaksın. Kendine olan güvenin yüksek olacak ve daha fazla sorumluluk almak isteyeceksin. İş arkadaşlarından veya üstlerinden takdir ve destek alabilirsin. Ancak, aşırı stres altında kalma eğilimin olabilir, bu nedenle kendine zaman ayırıp rahatlama tekniklerini kullanman önemli olacak. Kişisel ilişkilerde de bazı zorluklar yaşayabilirsin. İlişkilerinde dengeyi sağlamak ve anlayışlı olmak için çaba göstermelisin. Aile ve yakın arkadaşlarının desteğine ihtiyaç duyabilirsin. Sağlık konusunda ise beslenmene dikkat etmeli ve egzersiz yapmalısın. Genel olarak, bugünodaklı olman gereken bir gün olacak ve kararlılık ve sabır ile hedeflerine ilerleyebilirsin.

5 Kasım 2023, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Pazar günü olmasına rağmen işten gelen telefonlar bir türlü susmuyor. Hayatınızın her saatinde işinizle içli dışlı olmak istemediğinizi fark edebilirsiniz. Çalışma saatleri daha düzenli olan farklı birarayışına girebilirsiniz. Çocuğu olan Oğlak burcuysanız, her anınızı çocuklarınıza ayırmanız çevreniz tarafından takdir ediliyor.

5 Kasım 2023, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Daha iyisini yapma isteğiniz ağır basabilir. Bunun için yeni stratejiler geliştirebilir, çevrenizden de destek alabilirsiniz. Duyumlarınız insanların niyetlerini görmenizi de sağlayabilir.

5 Kasım 2023, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Kritik kabul ettiğiniz ve sizi hassas kılan bir konuda daha gerçekçi olmalısınız. Ortaklı işler de sizi bağlıyor olabilir.

5 Kasım 2023, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Maddi konularda ekstra çaba göstermeniz gerekebilir. Yaşadığınız maddi darlıktan dolayı yaşadığınız stres hayatınızın diğer alanlarını da etkileyebilir.

5 Kasım 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Yeni ilgi alanları ile ilgili araştırmalar yapmak isteyeceksin. Senin için sıkıcı olan şeylerden uzaklaşmak için bahaneler yaratmak karşına yeni fırsatlar çıkaracak. Yeni etkinlikler ve hobiler için girişken olmakta fayda var.

5 Kasım 2023, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Farklı bir yaklaşım gibi şeyler bugün kesinlikle dikkatinizi çekecek ve aynı zamanda sizi düşünmeye de sevk edecekler. Olağandışı kombinasyonlar, beklenmedik yönler ve karşılaştığınız her türlü tuhaf davranış, bir şekilde size büyüleyici gelecektir. Zihniniz çözülecek bir bulmacaya aç ve gerçek bir ziyafet değerinde bilmecelerle karşılaşabilirsiniz. Sonuç olarak, çok yakında bazı cesur yeni fikirlerin aklınıza gelmesini bekleyebilirsiniz. Sosyal planlar sorumluluklar nedeniyle gecikebilir. Bu sizi durdurmayacak ama biraz yavaşlatabilir. Yakınınızdaki biri biraz üzgün hissedebilir ve anlayışlı bir kulak arayabilir. Bu kişinin endişelerini unutmasını ve durumu olduğu gibi görmesini sağlamaya çalışın.

5 Kasım 2023, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Hayatta birden fazla ruh eşi bulabiliriz. Bir yerlerde seni arayan ruh eşin için lütfen davetiye çıkar. Ayrıldığın ruh eşine de teşekkür et ve uğurla. Yeni ruh eşlerin evrende seni arıyor bunu unutma. Ruh eşinle sadakat, aşk, güven ve huzur dolu harika bir ilişki yaşayacaksın. Biraz çabalaman gerekiyor sadece.

5 Kasım 2023, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Doğal bir uyum içinde olduğunuzdan, grup ortamlarındayken taviz vermeniz gerekmeden ve serbestçe hareket edebileceksiniz. Bu gücü eğlenceli sosyal aktivitelerde kullanabilir veya işyerinizde başkalarıyla birlikte çalışarak verim sağlamak için kullanabilirsiniz.

5 Kasım 2023, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Kalıp yargıların sizi de belli kalıpların içinde tutacağını unutmayın. Bunun tam tersine, ilerlemek ve daha iyi koşullarda olmak istiyorsanız öncelikle düşüncelerinizi ve hayatla mücadele şeklinizi değiştirmelisiniz. Ek gelir getirecek işler yapmak, bunları araştırmak ödemelerinizi kontrol altında tutmanızda yardımcı olabilir.

5 Kasım 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Yeni bir ilişki için köşe bucak aramanız gerekmiyor. Çevrenize iyi bakın onu göreceksiniz! İlk adımı sizden bekliyor, çekingen haliniz ümitleri kıracak dereceye varmamalı. Bir girişimde bulunsanız, arkası umduğunuzdan kolay ve iyi gelecek! İş yaşamınızın geleceğinde birçok dengeyi değiştirebilecek gelişmeler söz konusu. Hobilerinize yaptığınız harcamalar fazla göze batmaya başladı! Fiziksel olarak zayıf düşebilir, grip gibi mevsimsel hastalıklara karşı dayanıksız olabilirsiniz.

5 Kasım 2023, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 06' 31" R
Ay
Başak
04° 36' 25" R
Merkür
Oğlak
03° 16' 10" R
Venüs
Terazi
29° 43' 20" R
Mars
Yay
07° 14' 38" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 41"
Satürn
Balık
01° 18' 00"
Uranüs
Boğa
20° 13' 28"
Neptün
Balık
24° 53' 22"
Plüton
Oğlak
28° 35' 17"
Chiron
Koç
15° 41' 07"
Lilith
Başak
06° 54' 57"
True Node
Koç
23° 38' 23"
Son Güncelleme : 04/12/2023 16:10

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>