Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Özel Hayatınızı İhmal Etmemelisiniz Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Kasım 2023, Perşembe

Aşk 60%
Para 70%
Sağlık 80%

Bugün, tavırlarınız konusunda biraz daha net ve anlaşılabilir olmaya çalışmalısınız. Davranışlarınız sürekli olarak değişim gösteriyor ve bu da birlikte olduğunuz kişiye karşı anlaşılmaz olmanıza neden olabilir.

Daha sakin adımlar atmaya çalışmalısınız. Başarı aslında çok da uzağınızda değil ancak temkinli olmadığınız takdirde her şeyin daha da karmaşık olabileceğini unutmamalısınız. Temkinli olmanız gereken bir gün.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda belirsizlikler yaşanabilir. İçinden çıkmakta zorlanabileceğiniz sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebileceksiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Ev ve aile hayatınızdaki anlaşmazlıkların önüne geçmeye çalışmalısınız. Hoşunuza gitmeyecek bazı sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebileceksiniz. Belirsizliklerin önüne geçebildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmayın. Daha dengeli olmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

2 Kasım 2023, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Oğlak burçları, bugün arkadaşlarınızla vakit geçirmek ve sosyal çevrenizde aktif olmak isteyebilirsiniz. Grup aktivitelerine katılabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Ancak aşırı mükemmeliyetçi bir tavır sergilememeye dikkat etmelisiniz.

2 Kasım 2023, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Maddi kaynaklarınızı doğru yöneterek daha fazla kazanç elde etmek isteyebilirsiniz. Ekonomik anlam da önünüzü görmeden adım atmak yerine yatırım konusunda bilgili kişilerle iletişime geçeceksiniz. İlişkisi olan Oğlak burcuysanız,yoğunluğunuzdan partnerinize vakit ayırmadığınızı fark ediyorsunuz. Alacağınız hediyeyle sevgilinizi mutlu etmeye çalışacaksınız.

2 Kasım 2023, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Sınırlarınızdan neyi içeriye alacağınızı siz belirliyorsunuz. Evinize, aile meclisinize size gölge düşürecek durumlar sokmamak için bazı insanlarla aranıza mesafe koyabilirsiniz. Evlilik ve yer değişikliği gerektirecek işler gündeminizde olabilir.

2 Kasım 2023, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Açık düşmanlara karşı tedbirli olmanız gereken bir gündesiniz. Sabah saatlerinde uğraştığınız işlerde başarılı olmak için kendinizi doğru ifade etmeniz gerekebilir. İlerleyen zamanlarda olaylara daha sezgisel yaklaşabilirsiniz. Akşama doğru ise arkadaşlarınızla sohbet edeceğiniz yerlerde olmayı tercih edebilirsiniz.

2 Kasım 2023, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde aşk hayatınızda ayaklarınızın yere bastığı bir dönemden geçmektesiniz. İlişki sorumluluğunu alabilmek sizin için önemli olacak.

2 Kasım 2023, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün çok fazla koşuşturmak sana iyi gelmeyebilir. Fiziksel enerjini dikkatlice kullanman gerekecek. Enerjini doğru kullanıp gün içerisinde yorgunluğa dikkat edersen kendini biraz daha iyi hissedebilir ve bağışıklık sistemini üst seviyelerde tutabilirsin.

2 Kasım 2023, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bir süredir yaratıcılığınızın tıkandığını hissediyorsanız ruh halinizi, havanızı ve enerjinizi değiştirmenin zamanı geldi. Doğaya çıkmanın ve hayatın başına gelmesine izin vermenin zamanı geldi. Mutluluğunuzun peşinden gitmenin ve bilinçli olarak ruhunuzun şarkısını uyandıran şeyin peşinden gitmenin zamanı geldi. Geriye kalan her şey eninde sonunda yerine oturacaktır. Yeni bir işe yatırım yapmayı veya elinizdeki altın bir fırsata evet demeyi planlıyorsanız, teklifi dikkatlice okuyun ve kendinize 'bunun benim için ne faydası var?' diye sorun. Dikkatli olmak iyi bir fikir. Ne olursa olsun ruhunuzun şarkısını uyandıran şeyin peşinden gidin.

2 Kasım 2023, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Mesleki anlamda değişen şartlardan rahatsız olabilirsiniz. Farklı olmayı sevdiğiniz halde, bazı alışkanlıklarınızın elinizin altından kaymasına tahammül edemiyorsunuz. Bugün, birçok fikir çatışması söz konusu olabilir.

2 Kasım 2023, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün sizin gününüz! İşyerinde sizden bazı yeni sorunları ve planları hesaba katmanız istenecek. Bunlara biraz ilgi gösterirseniz, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Özel hayatınızda da insanlar size yaklaşacak. Olumlu tepkiler verirseniz yepyeni ve çok zevkli ilişkiler kurabilirsiniz. Coşkunuzu ve heyecanınızı açığa çıkarmaktan sakın kaçınmayın. Bugünü kutlayın! Dans etmeye ne dersiniz? Hareket size iyi gelecek, hem kurtlarınızı da dökebileceksiniz.

2 Kasım 2023, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün partner, ortaklık, evlilik konuları ön plana çıkabilir ve sosyal çevrenizle zaman geçirebilirsiniz. İyi bir gün geçirmenizi dilerim.

2 Kasım 2023, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İlişkiniz zorlu bir dönemeçten geçiyor. Kendinize zaman tanımaya çalışın. Kendi amaçlarınızdan ödün vermemek şartıyla, tartışmadan uzak durun. Eğer partneriniz sizinle bir tartışmaya girerse, sakin, fakat kararlı olun. Mesleki eğitiminiz için bir fırsat çıkabilir. Becerilerinize biraz daha bilgi eklemek gerektiğinin farkındasınız. Bugünlerde bir yatırım yapmayı düşünüyorsunuz. Bu konuda eski bir dostunuz yardımcı olacak. Kendinizi zorlayacak sporlardan ve beslenme şekillerinden bir süreliğine uzak durun.

2 Kasım 2023, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 09' 03" R
Ay
Başak
05° 06' 00" R
Merkür
Oğlak
03° 18' 44" R
Venüs
Terazi
29° 46' 16" R
Mars
Yay
07° 16' 26" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 28"
Satürn
Balık
01° 18' 08"
Uranüs
Boğa
20° 13' 22"
Neptün
Balık
24° 53' 21"
Plüton
Oğlak
28° 35' 20"
Chiron
Koç
15° 41' 04"
Lilith
Başak
06° 55' 14"
True Node
Koç
23° 38' 20"
Son Güncelleme : 04/12/2023 17:10

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>