Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Sosyalsiniz! Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Kasım 2023, Pazartesi

Aşk 90%
Para 70%
Sağlık 70%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki yaklaşımlarınızı biraz olsun değiştirmeye çalışın. Hisleriniz ve düşünceleriniz birbirinden farklı olabilir. Hata yapmamaya çalışın.

Mesleki olarak daha tutarlı olmaya çalışmalısınız. Beklentilerinizin karşılık bulma ihtimali var ancak aceleci davranmamanız gerekiyor.

Beklentileriniz doğrultusunda hareket ederken daha sabırlı olmaya çalışın. Hata yapmamanız gerekmekte.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Çevrenize karşı daha duyarlı ve hassas olabilirsiniz. Arkadaş seçimlerinizden edindiğiniz tecrübeleri bir önyargıya ya da gurura dönüştürmeden hareket etmelisiniz. Keyif alacağınız işler ve ortamlar kurmak için yeni hedefler belirleyebilirsiniz.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün kendinizi daha rahat hissedeceğiniz bir gün olabilir. İş hayatında başarılar elde etmek için önemli adımlar atabilirsiniz. Fikirlerinizi net bir şekilde ifade etmek size avantaj sağlayabilir. Yaratıcılığınızı kullanarak çözüm odaklı düşünebilir, sorunlara farklı bir perspektiften yaklaşabilirsiniz. İlişkiler alanında ise, duygusal anlamda istikrarlı bir dönem geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle daha derin ve anlamlı bağlar kurma fırsatı bulabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek ve duygularınızı paylaşmak için uygun bir gün olabilir. Ayrıca sağlık konusuna da dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Dengeli beslenme ve düzenli egzersiz yapmak size enerji verebilir. Kendinizi dinç hissetmek için ihtiyaç duyduğunuz uyku ve dinlenme süresini ihmal etmemelisiniz. Umuyorum ki bu bilgiler size yardımcı olur. Herhangi başka bir sorunuz varsa lütfen bana bildirin!

13 Kasım 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün su burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Arkadaşlarınızla sosyalleşmek için harekete geçiyorsunuz. Bugün eve girmek isteyemeyeceksiniz. Arkadaşlarınızla vakit geçirdikçe aranızdaki bağın güçlendiğini hissedeceksiniz. Telefonunuzun izinsiz kullanılmasından hoşlanmıyorsunuz. Ailenize sert bir dille uyarıyorsunuz.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Unutulmuş ya da gecikmiş ödemeler, borçlanmalar sizi rahatsız edebilir. Ancak bunların hayatın akışında her zaman herkesin karşılaşabileceği durumlar olduğunu unutmamalısınız. Kendinizi belli bir kuralın ve sistemin içinde görmek, yaşamın diğer yanlarını, rahat ve keyifli taraflarını görmenizi engelleyecektir.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün sorumlu olduğunuz işlerinize daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Gelecek planlarınızla ilgili yeni gelişmeler söz konusu. Otorite olarak gördüğünüz kişilerden yardım alabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişiler size yeni vizyonlar katabilir. Sosyal konularla ilgilenmek sizi rahatlatabilir. Arkadaşlarınıza zaman ayırmalısınız.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde isteklerinizi gerçekleştirecek azimi kendinizde bulabilirsiniz. Sosyal açıdan desteklendiğinizi görmek, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Kariyer anlamında kendini daha da iyi bir noktaya koyabileceksin bugün. Yeni kararlar alarak hareket etme konusunda seni engelleyen hiçbir şey olmayacak. Hedeflerine ne kadar yaklaştığını görmek seni çok daha iyi bir ruh haline sürükleyebilir.

13 Kasım 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Oğlak, bugünün enerjileri düşünmek, hedef ve kararları formüle etmek için güçlü. Gün içerisinde olup bitenler, kişisel değişikliklerin ve yeni başlangıçların önünü açmaya yardımcı oluyor. Size yeni bakış açıları, tempo değişikliği ve günlük yaşamınızda heyecan verici bir çeşitlilik sunan insanlara ihtiyaç duymaya kendinizi açmayı hedefleyebilirsiniz. Bugün, tamamen yeni çabalarla kendinizi ileriye itmek yerine, düşünmek ve işlemek için iyi bir gün. Benzer hedefleri ve vizyonları paylaşan diğer kişilerle bağ kurma konusunda iyi durumdasınız.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Duygusal ilişkilerinizde çok fazla derin düşünen birisiniz. Ama olayları istemediğiniz boyutlara taşıyor, sonra da zor dönüşler yaşıyorsunuz. Bugün, kendinizi savunmanız gereken bir noktada pasif kalabilirsiniz. Dikkatli olun.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün nihayet kendinizi iyi hissedeceksiniz. Davranışlarınız sayesinde başkaları da bunun farkına varacak. İşyerinde arkadaşlarınız danışmak için size gelecek. Özel hayatınızda da durum farklı değil. Ancak aldıklarınızla verdikleriniz arasında denge olmasına özen gösterin, çünkü ancak bu sayede arkadaşlıklarınızdan siz de fayda görebileceksiniz. Bu dengeyi tutturabilmek için biraz kendinize dönük olmalısınız. Meditasyon faydalı olabilir.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Kişisel sorunlarınızı tamamen çözüme kavuşturmaya çalışın. Olumsuzlukları gözünüzde çok fazla büyütme eğiliminiz var. Hata yapmadığınız sürece her şeyin genel olarak istediğiniz gibi olabileceğini de unutmamanız gerekmekte.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Geçmişe bir sünger çektiniz ve gelecekten beklediklerinizi de adım adım gerçekleştireceksiniz. Şimdilik hayatınızın rayına oturmasını bekleyin. İş alanınızı sevmenize rağmen, aynı ortamdaki insan ilişkileri sizi yıpratıyor. Birtakım şeylere takılmadan çalışamıyorsunuz. Bu nedenle yeni arayışlar içindesiniz. Masraf yapmak hoşunuza gidebilir ama harcamalarınızda hesabınızı aşmayın. Aileden birine maddi yardımda bulunabilirsiniz. Kişisel bakımınızı uzun süredir ihmal ediyorsunuz

13 Kasım 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 57' 07" R
Ay
Akrep
02° 08' 30" R
Merkür
Oğlak
07° 14' 09" R
Venüs
Akrep
05° 21' 03" R
Mars
Yay
10° 41' 17"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 39"
Satürn
Balık
01° 33' 40"
Uranüs
Boğa
20° 02' 57"
Neptün
Balık
24° 53' 25"
Plüton
Oğlak
28° 42' 25"
Chiron
Koç
15° 35' 52"
Lilith
Başak
07° 26' 50"
True Node
Koç
23° 40' 34"
Son Güncelleme : 09/12/2023 10:40

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>