Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Karakterinizden Ödün Vermiyorsunuz Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

11 Kasım 2023, Cumartesi

Aşk 100%
Para 60%
Sağlık 100%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, doğru olduğuna inandığınız adımlar atmalı ve alacak olduğunuz kararları da ona göre almaya çalışmalısınız. Genel olarak istediklerinize ulaşma şansınız da var. Karmaşadan uzak durmanız gerekiyor.

Daha karmaşık etkiler alabilirsiniz. Çabalarınızın karşılığını alacak olsanız da bunun için zamana ihtiyacınız olduğunu da unutmayın. Belirsizliklere çok fazla takılı kalmadan ilerlemeye çalışın.

Maddi durumunuzu zorlayabilecek her ne varsa ondan olabildiğince uzak durmalısınız. Amaçlarınızın dışına çıkmamanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Adım adım ilerlemeye çalışmanız gereken bir gün.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Hayat herkese eşit şartlar sunmadığında, elinizde şartların elverdiği kadar ilerleyebilirsiniz. Bunu zorlamak ya da olduğu gibi bırakmak sizin tercihinizdir. Ortaklı işlerle ilgili konularda, istediğiniz sonuçları göremiyorsanız bu konuda sizin neler yaptığınızı düşünmenizde, şapkayı çıkarıp önünüze koymanızda fayda var.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Tabii, Oğlak burcu için günlük yönelik burç yorumunu size aktarayım. Bugünhayatında güçlü ve kararlı olmanız gereken bir gün olacak. Hedeflerinize odaklanmalı ve disiplinli bir şekilde çalışmalısınız. Finansal konularda dikkatli olmanız gerekebilir, tasarruf etmek ve harcamalarınızı kontrol etmek önemli olacak. Ayrıca, sağlığınıza özen göstermeli, stresi yönetmek için rahatlama ve rötuş alma zamanı ayırmalısınız. İlişkilerinizi güçlendirmek ve sevdiklerinizle zaman geçirmek için fırsatlar bulabilirsiniz. Önemli olan dengeyi korumak ve kendinizi motive etmek olacak. Başarılar dilerim!

11 Kasım 2023, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Başka kişilerin beklentilerini karşılamak için kendinizden asla ödün vermiyorsunuz. Sonuç odaklı düşünmeniz işlerinizi hızlı halletmenizi sağlayacak. Ailenizde yaşanan sorunları çözmek için harekete geçiyorsunuz. Orta yolu bulmak için önemli konuşmalara imza atacaksınız. Hiç beklemediğiniz bir anda gündeminiz değişiyor.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İnsanlar size fikirlerini sorduğunda bunu nasıl karşıladığınızı, onları nasıl yönlendirdiğinizi düşünmelisiniz. Hayatın herkes için aynı koşullarda olmadığını unutmayın. Duyguları göstermenin değil, bunu bir sınır dahilinde yapamamanın sorun oluşturabileceğini bilirseniz daha dengeli ilişkiler yaşayabilirsiniz.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Ay bugün yanan yolda ilerlemekte. Kendinizi sorumlu hissettiğiniz ailevi konular yüzünden bazı gerginlikler yaşanabilir.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk konusunda beklediğiniz ilgiyi görememeniz kafa karışıklığına sebep olsa da partnerinizin size olan sevgisinin yoğun ve geçerli olduğunu bilmelisiniz.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Duygusal tarafınla barışmak bir zayıflık değildir. Hislerini görmek ve ona göre hareket etmek seni diğerlerinden geri düşürmez. Bu tür konularda kendine zulmetmemeli ve kalbinin sesini dinlemelisin.

11 Kasım 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Oğlak, bugün sizi içe çekme eğilimindedir ve içsel bilgeliğinize ulaşmak için mükemmel bir zaman olabilir. Hayatınızı farklı bir perspektiften değerlendiriyorsunuz, her durumun farklı katmanlarını görüyorsunuz. Artık genel olarak konuşmalarınızda daha hassassınız ancak aynı zamanda psişik olarak da oldukça alıcısınız. Yalnız başınıza daha fazla zaman geçirebilir, düşüncelerinizde hızla kaybolabilir veya göreceli yalnızlık içinde çalışabilirsiniz. Bu dönemde pek açık sözlü değilsiniz ve birçok proje, plan ve karar genellikle gebelik aşamasındadır. Gerçekten mecbur kalmadığınız sürece endişe içinde karar vermemek muhtemelen daha iyidir.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün sıra dışı konular ilginizi çekecek fakat sınırlarınızı öyle güzel çizeceksiniz ki, hiç kimsenin size zarar vermesine izin vermeyeceksiniz. Duygularınız atakta fakat sakinsiniz. Elinizden istemediğiniz bir para çıkabilir.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Arkadaş çevrenizdeki ilişkiler gittikçe derinleşecek ve size ömür boyu unutmayacağınız bazı deneyimler yaşatacak. Özellikle yakın arkadaş çevrenizde oluşacak olumlu bir grup dinamiği sizi hedefinize öyle hızlı ulaştıracak ki buna kendiniz de şaşıracaksınız. Herkesi olduğu gibi kabul edin ve enerjiyi serbestçe akışına bırakın.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Alacak olduğunuz karmaşık enerjilerden tam anlamıyla yarar sağlamakta zorlanabilirsiniz. Önceliklerinizi doğru anlamda belirlemeyi başardığınız sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacağınızı da unutmamanız gerekiyor. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmaya çalışmalısınız. Hata yapmamanız gereken bir gün.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşkta heyecan kadar sevgiye de önem veriyorsunuz. Bunu yeterince dile getiremediğiniz için istemeden kırılıyorsunuz. O sizin sevgi isteğinizin farkında, kendince sevgi gösteriyor. İşinizle ilgili beklentilerinizi yüksek tutmak bazen mütevazı gelişmelerin de önünü kapatıyor. Neyse ki, bugünlerde beklentilerinize uygun gelişmeler söz konusu. Gelecekle ilgili mükemmel haberler alabilirsiniz. Çok kolay kazandığınız bir ek gelirin kesilmesi bütçenizi sarsabilir. Rahatsızlığınızın tedavisini yarıda bırakmayın.

11 Kasım 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 04' 24" R
Ay
Başak
04° 11' 45" R
Merkür
Oğlak
03° 14' 02" R
Venüs
Terazi
29° 40' 53" R
Mars
Yay
07° 13' 08" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 52"
Satürn
Balık
01° 17' 54"
Uranüs
Boğa
20° 13' 32"
Neptün
Balık
24° 53' 22"
Plüton
Oğlak
28° 35' 14"
Chiron
Koç
15° 41' 09"
Lilith
Başak
06° 54' 43"
True Node
Koç
23° 38' 25"
Son Güncelleme : 04/12/2023 15:20

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>