Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Sorumluluklarınız Artıyor Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Kasım 2023, Pazar

Aşk 60%
Para 80%
Sağlık 80%

Aşk ve ilişki hayatınızda duygusal yönden karmaşıklık yaşanabilir. İlişkinize zarar verebilecek herhangi bir girişimde bulunmamaya özen gösterin. Hata yapmamanız gereken bir süreçtesiniz.

Mesleki olarak kendinizi toparlamaya çalışacaksınız. Sınırlar üzerinde etkinlik gösterebildiğiniz sürece her şey daha da iyiye gidebilir. Odaklanmanız gereken bir gündesiniz.

Maddi amaçlarınızın dışına çıkmaktan kaçınmalısınız. Dengeleri zorlayabilecek herhangi bir yaklaşımda bulunmaktan kaçının.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Ekonomik koşullara fazlaca kafa yorduğunuz için diğer konuları, insanları gözardı etmiş olabilirsiniz. Bugün bunun farkına varacağınız bazı haberler alabilirsiniz. Duyumlarınız karşısında olumsuz çıkışlar vermek, farklı düşüncelere dalmak yerine empati yapmaya ve size önerilenleri anlamaya çalışmanızda fayda var. Fırsatları tepmeyin.

12 Kasım 2023, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün ilişkiler ve ortaklıklar ön planda olacak. İletişim becerilerinizi kullanarak etkili bir şekilde başkalarıyla iletişim kurabilir ve işbirliği yapabilirsiniz. Ancak, dikkatli olun ve kendinizi başkalarının isteklerine fazla kaptırmayın. Önceliklerinizi belirleyin ve kendi ihtiyaçlarınızı gözeten kararlar alın. Ayrıca, bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Tarafsız ve adil bir şekilde durumu değerlendirin ve doğru bir çözüm bulmak için iletişimi sürdürün. İlişkilerinizde dengeyi korumak için çaba gösterin ve kararlarınızı verirken özenli olun.Umarım yardımcı olabilmişimdir. Başka bir konuda size nasıl yardımcı olabilirim?

12 Kasım 2023, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Kendinize güvendiğiniz konularda istediğiniz sonucu alamamak motivasyonunuzu düşürebilir. Her yere geç kaldığınız için arkadaşlarınız sizi uyarıyor. Bundan sonra daha dikkatli olmaya özen göstereceksiniz. Aile büyüklerinizden sağlık sorunları olanlardan dolayı sorumluluklarınız artabilir.

12 Kasım 2023, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Her ne kadar iyi amaçlarınız olsa da, bunları uygulayabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz alanları da önemsemelisiniz. Uyum sağlamak için zorlamak ve zamanınızı heba etmek yerine alternatifler araştırmalısınız. İlla bir onaya ihtiyacınız varsa, bugün bu onayı kendinizden alın ve yolunuza bakın.

12 Kasım 2023, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde Ay iyice küçülmekte. Parasal konular üzerinde düşünmeniz gereken bazı sorumluluklar söz konusu olabilir.

12 Kasım 2023, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Maddi yönden sıkıntıda kalmaktansa olumsuzu yaşamaktan korkmayabilirsiniz. Bu da çoğu alanda beklediğinizi almanıza yardımcı olarak size iyi hissettirebilir.

12 Kasım 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Her şeyi fazlaca yapmaya çalışıyor olabilir misin? En çok emek veren, en çok fedakarlık eden, en çok seven... Bunlar sana madalya kazandırmayabilir. En iyisi bugün kendi hayatını kendi akışına bırakmak olacak. Bir şeyler için kendini zorlamaman daha güzel sonuçlar verebilir.

12 Kasım 2023, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Durum ne olursa olsun, sizi tekrar hayatınızım sürücü koltuğuna oturtacak temel değişiklikler yakında gerçekleşecek; elbette bazı kişilerin katkılarına saygı duymanız gerekecek. En iyi sonuçları elde etmek için, şimdi ortaya çıkan gizli arzularınızı dinleyin ancak birdenbire ortaya çıkan dürtülere göre hareket etmemeye çalışın. Şimdi dikkatli ve saygılı bir şekilde hayatınızdaki çöpleri temizleyin, böylece aydınlatıcı, taze ve olumlu deneyimleri kendinize çekmeye başlayabilirsiniz.

12 Kasım 2023, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bilinçaltınızın pozitif enerji ile yoğunlaşmasından dolayı, yapacağınız geniş bir istek yelpazesi gündeme gelecek. Bugün duygusal bir güvene ihtiyaç duyuyorsunuz. Karşı tarafın temposunun ağır olması canınızı sıkıyor.

12 Kasım 2023, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İşyerinizdekiler size her zamankinden daha olumlu bir şekilde yaklaşıyor. Bu elverişli dönemi, ekibinizle birlikte zor işlere girişip başarmak için kullanın. Ekibinizde oluşacak dinamik sayesinde en çetrefilli işlerin bile kolayca üstesinden geleceksiniz.

12 Kasım 2023, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün para, kazançlarınızla ilgili ani kararlar alabilirsiniz ancak sakin kalmanızı tavsiye ediyorum. Harika bir gün geçirmenizi dilerim.

12 Kasım 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinize karşı birtakım endişeleriniz bugün su yüzüne çıkabilir. Ona karşı gerçek verilerle hareket edebilirseniz, duygularınızı çok daha iyi gösterebilir ve karşılığını da alırsınız. İş hayatınızla ilgili önemli kararlarınızda dikkatli davranın. Özellikle ayrıntılar üzerinde önemle durmanızda fayda var. Çünkü heyecanlı hareket etmeniz yüzünden bazı önemli detayları gözden kaçırabilir ve daha sonra bu yüzden büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol edecek birine ihtiyacınız var.

12 Kasım 2023, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 06' 31" R
Ay
Başak
04° 36' 25" R
Merkür
Oğlak
03° 16' 10" R
Venüs
Terazi
29° 43' 20" R
Mars
Yay
07° 14' 38" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 41"
Satürn
Balık
01° 18' 00"
Uranüs
Boğa
20° 13' 28"
Neptün
Balık
24° 53' 22"
Plüton
Oğlak
28° 35' 17"
Chiron
Koç
15° 41' 07"
Lilith
Başak
06° 54' 57"
True Node
Koç
23° 38' 23"
Son Güncelleme : 04/12/2023 16:10

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>