Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Alacağınız Kararlara Dikkat! Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Kasım 2023, Çarşamba

Aşk 80%
Para 100%
Sağlık 90%

Aşk ve ilişki hayatınızda daha kontrollü olmalısınız. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları tamamen çözüme kavuşturmanız gerekiyor. Dengeli olduğunuz sürece her şey daha güzel olabilir.

Mesleğinizle ilgili konuları gözünüzde çok fazla büyütmekten kaçınmanız gerekiyor. Hedeflediklerinize ulaşma şansınız bir hayli fazla ancak bunun için biraz daha sabırlı olun. Zorluklarla mücadele etmeniz gereken bir dönemdesiniz.

Maddiyatla ilgili bazı sorunlar gündeme gelebilir. Sınırlar üzerinde etkinlik göstermeye çalışın. Harcamalarınızı sınırlamanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İyi hissedin ve bunun devamlı hale gelmesi için uğraşın. Sizde bu hissi uyandıran işleri, uğraşları, insanları hayatınızda tutmaya çalışmak yaşadığınız mutsuz zamanları sonlandıracaktır. Bir başlangıcın eşiğinde olduğunuzu unutmadan hareket etmelisiniz.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün duygusal denge ve ilişkilerinizle ilgili konular ön planda olacak. Partnerinizle olan iletişiminizi iyileştirmek ve çatışmaları çözmek için zaman ayırmanız gerekebilir. Aynı zamanda kendinizi ifade etmek ve duygularınızı açık bir şekilde dile getirmek için de fırsatlar bulabilirsiniz. İçsel dengeyi sağlamak ve ruh halinizi iyileştirmek için kendinizi şımartmanız da önemlidir. Enerjinizi olumlu ve yapıcı şekilde kullanmaya özen gösterin.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İş yerinizde sadece işinize odaklanmak isteseniz de çevrenizde dönen oyunları merak etmekten kendinizi alıkoyamayacaksınız. İçten pazarlıklı olanların kendi planlarının ayaklarına dolandıklarına şahitlik ediyorsunuz. İlişkisi olan Terazi burcuysanız, ilişki içinde alacağınız yanlış karar ilerleyen günlerde pişman olmanıza neden olabilir.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

"Rutin" adını verdiğiniz için sıkı sıkıya tutunduğunuz durumlar sizi geri planda bırakıyor olabilir. Fikirleriniz, bilginiz ve deneyimleriniz değişip arttıkça "rutinlerinizin" de değişebileceğini, hatta değişmesi gerektiğini unutmamalısınız. Yeni kurallar ve kararlar almak için bugünü değerlendirin.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün keyfinizi kaçıran olaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sizi hapseden kontrol dışı olaylar meydana gelebilir. Bazı durumları kabullenmek zorunda kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerden feragat edebilirsiniz. Sabırlı olmanız gereken bir gündesiniz. Gündelik rutininizden çıkmamaya çalışın. İletişimde olduğunuz insanlara dikkat edin.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk hayatınızda disiplin arayacağınız bir dönemde olduğunuz için partnerinizden netlik bekleyebilirsiniz. Ani karar almayın ve iyi düşündüğünüzden emin olun.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün aşk konusunda çok kısmetli olmayı beklememen en iyisi. Eğer aşk konusunda çok büyük beklentilerin varsa bu beklentiler seni yarı yolda bırakabilir. Aşkı kendi haline ve kendi akışına bırakman şu an için en iyisi. Bu konularda kendini beklentiler içine sokmamalısın.

8 Kasım 2023, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Terazi, duygusal düzeyde düşünmek ve meditasyon yapmak için daha fazla zamana ihtiyaç duymanız doğaldır. Neyse ki sezgileriniz sizin için güçlü bir şekilde çalışıyor; siz de uyum sağlıyorsunuz. Duygularınız ve perde arkasında olup bitenler konusunda hızla rahatlayabilirsiniz. Para ve pratik şeylerle ilgili fikirler özellikle sağlam ve parlaktır. Yalnız çalışmak veya derin düşünmek ve işlemek için harcanan zaman özellikle verimli olabilir. Zihniniz keskin, konuşmalar destekleyici ve yaratıcıdır. Bugünün ilerleyen saatlerinde, bir ilişki konusunda kararsızlık veya geçici şüphe yaşayabilirsiniz. Bir kararın alınmasını ne kadar isteseniz de acele etmemeye çalışın, özellikle de mali konularla ilgiliyse.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Araştıracağınız konuların, size sağlayacağı kazançlar konusunda dikkatli düşünmelisiniz. Sezgilerinizin yüksek olmasından dolayı karşı tarafı zor durumda bırakıyorsunuz. Bugün, mesleki anlamda oldukça yaralı geçecek.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hem kendi içinizde hem de yaptığınız işlerde büyük bir rahatlık içindesiniz. Başkaları da bunun farkına varacak ve bu rahatlığınız yakınınızdaki kişilere de bulaşacak. Sizinle aynı kafa yapısındaki kişilerle bağlantı kurmak için bu fırsattan yararlanın. Planlarınızı başkalarının fikirlerini de katarak zenginleştirin ve bu odaklanmış enerjinizle harekete geçin. Eskiden ulaşılmaz sandığınız hedefler artık çok yakınınızda olacak.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün ay tutulması günü ve sen içsel bir yolculuğa çıkmalısın. Gergin ve sinirli olsan bile kendine ve çevrendekilere iyi davran. Başkalarına soru sormak kolay, aynı soruları kendine sor ve cevaplarını yaz. En uzun yolculuk, içsel yolculuktur. İçinden gelen ilk cevaplar da en doğru cevaplardır, bunu unutma. Zafer kazanıyorsun, iyi haberler çoktan yola çıkmış.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinize karşı tepkili yaklaşmanız onun kalbini kırmanıza neden olabilir. Eğer yalnızsanız bugün sizi oldukça etkileyebilecek biriyle tanışmanız mümkün. İş ortamında bazı konularda haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Adalet duygunuz ön plana çıkacak. Bazı yanlış anlaşmalar yüzünden yatırımlarınızın yönünü değiştirebilir, bambaşka sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Zinde olmaya ve güç toplamaya ihtiyacınız var. Açık havada yapacağınız yürüyüşler size iyi gelecek

8 Kasım 2023, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
17° 00' 05" R
Ay
Akrep
02° 45' 16" R
Merkür
Oğlak
07° 15' 52" R
Venüs
Akrep
05° 24' 31" R
Mars
Yay
10° 43' 24"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 27"
Satürn
Balık
01° 33' 50"
Uranüs
Boğa
20° 02' 50"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 29"
Chiron
Koç
15° 35' 50"
Lilith
Başak
07° 27' 10"
True Node
Koç
23° 40' 30"
Son Güncelleme : 09/12/2023 11:50

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>