Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Rutinlerinize Geri Dönüyorsunuz Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Kasım 2023, Pazar

Aşk 60%
Para 70%
Sağlık 80%

Biraz daha sabırlı olmaya çalışın. Gereğinden fazla hızlı hareket etmenin size herhangi bir yarar sağlamayacağını da bilmeniz gerekiyor. İlişkinize vermiş olduğunuz değeri net olarak belli etmeniz gereken bir gün.

Daha dikkatli ve dengeli olmaya çalışmalısınız. Çabalarınızın karşılığını almak için biraz daha zamana ihtiyacınız var. İçinde bulunduğunuz durumlar ne kadar karmaşık olursa olsun, üstesinden gelebilirsiniz.

Maddi amaçlarınzın dışına çıkmamaya çalışın. Elinize geçen fırsatları net olarak değerlendirebildiğiniz sürece herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınızı da bilmeniz gerekiyor.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kendinizi yoğun tempo içerisinde bulabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz durumlara uygun adımlar atmanın her açıdan daha önemli olabileceğini de unutmamanız gerekiyor. Sınırlar üzerinde etkinlik göstermeyi başardığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız.

5 Kasım 2023, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Merhaba, Terazi burcu insanı bugün ilişkilerine odaklanabilir. Sevdikleriyle zaman geçirmek ve iletişimde bulunmak için fırsatlar yaratmak isteyebilirler. Ayrıca, adalet ve denge arayışı güçlenebilir ve sorunları çözmek için adil ve objektif bir yaklaşım benimseyebilirler. Yaratıcı projelerle uğraşmak, sanatsal faaliyetlere katılmak veya güzel bir şeye ilgi duymak da mümkün olabilir. Ancak, aşırı kararsızlık da yaşanabilir, bu yüzden önemli kararlar almadan önce iyi düşünmek ve mantıklı bir yaklaşım benimsemek önemlidir.

5 Kasım 2023, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugünü kendinize ayırıyorsunuz. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz kişisel bakım rutininize tekrar geri dönmek isteyeceksiniz. Akşam dışarıya çıktığınızda kafanızın rahat olması için işlerinizi erkenden halletmek istiyorsunuz. Planlı ve programlı hareket etmek sizi rahatlatıyor. Araba oyunlarıyla yakından ilgilenmeye başlayabilirsiniz.

5 Kasım 2023, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görebilirsiniz. Haklı çıkmanın gururuna değil getirdiği derslere odaklanın. Mantığınızı dinleyin ve hayatınızı kimlerle yaşayacağınıza dair kararlarınızı bu şekilde belirginleştirin.

5 Kasım 2023, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Arkadaşlar için de daha dengeli ve uzlaştırıcı olmaya çalışın. Düşüncelerinizle test edilebilirsiniz.

5 Kasım 2023, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk konusunda karşı cinsi seviyor ve kutsal bir insan olarak görüyorsunuz. Ancak yine de şüpheleriniz var ve tam olarak güvenemiyor olabilirsiniz.

5 Kasım 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün arkadaşlarla zaman geçirmek senin için daha önemli olacak. Uzun süredir görmediğin insanlarla birlikte olmak kendini daha iyi hissetmene yardımcı olacak. Eski günleri hatırlayıp konuşmak arkadaşlığınızı pekiştirebilir.

5 Kasım 2023, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Zekanıza hitap eden şeyler bugün sizi içine çekiyor. En zorlu kavramların birdenbire çok anlamlı hale geldiğini ve beyninizin kendi yetenekleri konusunda yeni bir farkındalığa sahip olduğunu fark edebilirsiniz. Bu, şu ana kadar mücadele edilen bir projeyi veya sorunu yeniden ele almak için mükemmel bir gün olduğu anlamına geliyor. Karmaşık fikirler şu anda o kadar da zor değil aksine, çözümler üretmek oldukça eğlenceli. Bugün herhangi bir şekilde test ediliyorsanız işlerin iyi gitmesini bekleyebilirsiniz.

5 Kasım 2023, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bir dilek dile ve sonra evrenden yedi gün içinde oluşacak mesajı bekle. Olağanüstü bir olay yani tekrar eden sayılar, rehber hayvanlar veya renkler gibi göstergeler aslında senin için bir mucizedir. Yaşadığın çevreye dikkat etmelisin. Böyle mucizevi olaylar görürsen eğer evren senden yana demektir. Evrenin doğal akışı içinde olaylar ve kişiler de otomatikman sana gelecektir.

5 Kasım 2023, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Başka insanların size herhangi bir engel çıkarma ihtimali düşük. Hızla ve kolayca yeni insanlarla tanışacaksınız. Bilinçli davranırsanız, tatmin edici arkadaşlıklar gelişebilir ve uzun süre devam edebilir. Bugün çözemeyeceğiniz hiçbir sorun yok gibi görünüyor. Keyfiniz ve iyimserliğiniz sayesinde geleceğe güvenle bakabileceksiniz. Tek yapmanız gereken, günlük hayatın stresini arkanızda bırakmak.

5 Kasım 2023, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Her ne kadar iyi amaçlarınız olsa da, bunları uygulayabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz alanları da önemsemelisiniz. Uyum sağlamak için zorlamak ve zamanınızı heba etmek yerine alternatifler araştırmalısınız. İlla bir onaya ihtiyacınız varsa, bugün bu onayı kendinizden alın ve yolunuza bakın.

5 Kasım 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Gereksiz kıskançlıklarla hayatı hem kendinize hem de sevgilinize zehir ediyorsunuz. Bu davranışların size yapılmasından hoşlanır mıydınız? Öyleyse siz de yapmayın. Bugün onun gönlünü almalısınız. İş dünyasında güvenilir ve dengeli adımlar atmanız gerekiyor. Yardım ettiğiniz insanların tutumunu gözden geçirin ve inceleyin. Bu konudaki kişisel tatmininiz daha sonra sizi incitebilir. Gereksiz harcamalarınız için sizi uyaranlara kulak vermeniz yerinde olur. Hiç beklemediğiniz anda bir sağlık sorunu yaşayabilirsiniz.

5 Kasım 2023, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 07' 21" R
Ay
Başak
04° 46' 17" R
Merkür
Oğlak
03° 17' 01" R
Venüs
Terazi
29° 44' 19" R
Mars
Yay
07° 15' 14" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 36"
Satürn
Balık
01° 18' 03"
Uranüs
Boğa
20° 13' 26"
Neptün
Balık
24° 53' 22"
Plüton
Oğlak
28° 35' 18"
Chiron
Koç
15° 41' 06"
Lilith
Başak
06° 55' 03"
True Node
Koç
23° 38' 22"
Son Güncelleme : 04/12/2023 16:30

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>