Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Başarınız Dikkat Çekiyor Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Kasım 2023, Cuma

Aşk 100%
Para 90%
Sağlık 60%

Bugün, odaklanma açısından ufak tefek sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebileceksiniz. Amaçlarınızın dışına çıkmamalı ve atacak olduğunuz adımları da ona göre atmalısınız. Daha planlı hareket etmeniz gerekiyor.

Doğru ve dengeli adımlar atabildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Başarıya odaklanmanız gereken bir gündesiniz. Sizin için doğru olan ne ise, onu yerine getirmeye çalışın.

Maddiyatla ilgili ufak tefek sorunlar gündeme gelebilir. Ödemelerinizi zamanında yapmak için biraz daha zamana ihtiyaç duyabilisiniz. Karmaşaya izin vermediğiniz sürece her şey daha da iyiye gitmeye başlayacaktır.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Etrafınızda karşı pozitif yaklaşımlar ortaya koyacaksınız. İkili ilişkilerde yaşanabilecek ne kadar sorun varsa onun da üstesinden gelmeye çalışmalısınız. Sıkıntılı durumları tamamen çözüme kavuşturmalı ve elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Ayrıca, ikili ilişkilerde de eleştirel yaklaşımlar ortaya koymaktan kaçınmaya çalışın.

3 Kasım 2023, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Terazi burçları, bugün maddi konulara odaklanmanız gerekebilir. Finansal durumunuzu gözden geçirmeniz ve bütçenizi düzenlemeniz önemli olacak. Ayrıca,yerinde veyabirliklerinde para konularını daha dikkatli yönetmeniz gerekebilir.

3 Kasım 2023, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Evinize aldığınız mobilyaların renginin istediğiniz gibi gelmemesi canınızı sıkıyor. Müşteri hizmetleri ile uzun telefon konuşmaları yapabilirsiniz. Kamuda görev alan Terazi burcuysanız,yerinizdeki başarınız yöneticileriniz tarafından fark ediliyor. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için ek takviyeler almak isteyebilirsiniz.

3 Kasım 2023, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İnsanların size olan ilgisinden beslendiğiniz kadar siz de kendinize ilgi göstermelisiniz. Bunun ikileminde daha fazla kalmamak için bugün bir planlama yapın. Sakince düşünün, oturun ve çevrenizden, işinizden fırsat bulamadığınız için ilgilenemediğiniz konulara öncelik tanıyın.

3 Kasım 2023, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün gündeminizde olan konulara karşı farkındalık içinde olabilirsiniz. Bazı işlerinizi büyütebilmeniz için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Üstlerinizle iletişimizi sıkı tutmanız gereken bir gündesiniz. Göz önünde olmaktan keyif alacaksınız. İlerleyen zamanlarda daha kolay risk alabilirsiniz. Acele hareket etmekten kaçının.

3 Kasım 2023, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Duygusal açıdan kendinizi ifadelerinizle tamamlamanız önemli olsa da karşı taraftan her şeyi istememeli realitenin de bir miktar farkında olmalısınız.

3 Kasım 2023, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Duygularının kararlarını etkilemesine izin vermemelisin. Kararlarını mantıklı bir şekilde almaya çalışmak senin için zor olsa da en doğru olanı bu olacak. Ani tepkiler vermekten kaçınmaya devam etmelisin.

3 Kasım 2023, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Terazi, günün ilk yarısında içsel bir huzursuzluk yaşanabilir ve insanları fikirlerini çok fazla dikkate almak bu durumu daha da zorlaştırabilir. Gün, dikkatinizi hedeflerinize ve pratik önceliklerinize çekiyor. Son zamanlarda, rotanızdan biraz sapmışsanız yolunuza geri dönmek için iyi bir zaman olabilir. Şimdi bir plan kurmak ve ortalığı toplamak size her zamankinden daha fazla gerekli geliyor. Geleceğinizi güvence altına almak için çaba harcamak tatmin edici olabilir. Günlük rutininize, alışkanlıklarınıza ve işinize daha iyi işlev kazandıracak bir yöntem keşfedebilirsiniz.

3 Kasım 2023, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün inanılmaz bir enerjiye sahipsiniz. Düşündüğünüz her şeyi yapıcı bir şekilde yaşama geçirme savaşı içinde olacak ve hızlı iletişim zinciri kuracaksınız. Yapmak istediğiniz çok şey var ve sosyal ilişkilerinizde başarılısınız.

3 Kasım 2023, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Sosyal hayatınızda tam bir uçarı kelebek olduğunuzdan, son dönemde çevrenizdeki bazı kişileri ihmal ettiniz. Şimdi bu ilişkilerinizi yeniden yoluna koymanın ve onlarla görüşmenin tam zamanı. Aile içinde veya arkadaşlar arasındaki bir anlaşmazlığı kesin olarak tümüyle çözüme kavuşturma şansınız epey yüksek. Uzlaşma ve birliğin ön plana çıktığı önemli bir dönem yaşayacaksınız. İleride zor zamanlarda bunun insanlar üzerinde yumuşatıcı bir etkisi olabilir.

3 Kasım 2023, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün kariyer,hayatınız ön plana çıkabilir ve maddi konularda şanslarla karşılaşabilirsiniz. Harika bir gün geçirmenizi dilerim.

2 Kasım 2023, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Ayrıldığınız sevgilinize bir şans daha verdiniz. Yeniden beraberlik kararınızın memnuniyetini dostlarınız da paylaşıyor. Anlamsız büyütülen problemlerden gerekli dersleri çıkarmış görünüyorsunuz. İş yerinde yaptığınız hatanın farkına vardınız. Şimdiden gerekli tedbirleri almazsanız, sonradan işi düzeltmek zor olacak gibi görünüyor. Pek güven duymadığınız kişinin küçük oyunları yakında başınızaaçabilir. Bütçenize uygun harcamalar yapmalısınız. Rejimi ihmal etmek size kilo aldırıyor.

3 Kasım 2023, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
17° 00' 05" R
Ay
Akrep
02° 45' 16" R
Merkür
Oğlak
07° 15' 52" R
Venüs
Akrep
05° 24' 31" R
Mars
Yay
10° 43' 24"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 27"
Satürn
Balık
01° 33' 50"
Uranüs
Boğa
20° 02' 50"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 29"
Chiron
Koç
15° 35' 50"
Lilith
Başak
07° 27' 10"
True Node
Koç
23° 40' 30"
Son Güncelleme : 09/12/2023 11:50

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>