Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Kıskanılıyorsunuz Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2023, Pazartesi

Aşk 90%
Para 100%
Sağlık 100%

Beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Amaçlarınız doğrultusunda hareket ederken biraz daha dengeli olmaya çalışın. Birlikteliğinize vermiş olduğunuz değeri net olarak belli edin.

Beklenmedik sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebileceksiniz. Olumsuzlukların son bulması için ne gerekiyorsa onu yapmaya çalışın. Güzel gelişmelere hazırlıklı olun.

Maddi amaçlarınızın dışına çıkmaktan kaçınmalı ve çabalarınızın karşılığını almak için beklemede kalmalısınız. Hata yapmamaya odaklanmanız gerekiyor.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Değer verdiğiniz insanlarla aranızdaki uyum üst seviyelere çıkacak. Her türlü olumsuzluğun son bulmasını sağlayabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Dengeler ne kadar karmaşık olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Kendiniz için doğru olduğuna inandığınız adımları atmaya çalışın.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Terazi burçları, bugün, maddi konular ve finansal planlama üzerine odaklanabilirsiniz. Harcamalarınızı gözden geçirin ve tasarruf stratejileri oluşturun. Maddi istikrarı güçlendirmek için adımlar atın.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Ergenlik döneminde olan bir çocuğunuz varsa, duygu ve düşünce anlamında karışıklıklar söz konusu olabilir. Profesyonel bir yardım almayı düşünebilirsiniz. Yeni ilişkiye başlayan bir Terazi burcuysanız, birtakım konularda kafanız karışabilir, yanlış bir karar verdiğinizi düşünebilirsiniz. Yakın zamanda işe başlamış bir Terazi burcuysanız, fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Ancak bu durumda haz etmeyen kişiler olabilir.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kendinize zaman ayırabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kazandıklarınızı kullanabilmek de önemlidir. Bir tasarrufa gitmek istediğinizde, bunu gereklilikleri tamamladıktan sonra yapmanız daha iyi ve rahatlatıcı olabilir.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Gün içinde yaşayacağınız kriz yaratan durumlara karşı dikkatli olmanızda büyük fayda var. Duygusal yönden bağlayıcı ve gerginlik yaratıcı koşullar oluşabilir. Finansal konularla ilgili karar alırken dikkat etmeniz gerekebilir. Gün içinde işlerinizde yenilenmeye gidebilirsiniz. Kendinizi aşmak ve yön vermek isteyeceğiniz koşullar oluşabilir. Bu durumda kişisel yeteneklerinizi kullanabilirsiniz.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Odak noktası olmak, sevmek ve sevilmek gibi her türlü alanda iyi gelişmeler yaşayabilir, bugün kendinizi gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün etrafında gelişecek olaylara duygusal tepkiler vermemek senin yararına olacak. Mantıklı kalmaya çalışmak sana yarar sağlayabilir. Durumu iyice değerlendirmeden bir karara varmaktan, peşin hükümlü olmaktan kaçınmalısın.

30 Ekim 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Terazi, bugün durumunuzu belirtmek veya bir şeyi ileri taşımak için can atıyor olabilirsiniz. Fikirleriniz ilgi görmüyorsa savunmada olabilirsiniz ancak kendinizi sakinleştirebilirsiniz, tüm bu zihinsel enerjiyi önemli bir projeye kanalize edebilirsiniz. Finansal ve ticari konular ön plandadır. Bir yandan iş, para ve pratik meselelerle ilgili heyecan verici fikirler için iyi bir gün olabilir. Öte yandan sabırsızlık da söz konusu olabilir ve gerekli adımların atlanması sorunlara yol açabilir. Zihniniz keskindir ve çok üretken olabilirsiniz ancak bugün sizi fikirleri harekete geçirmeye motive eden aynı etki, dikkatli olmazsanız tartışmanıza da yol açabilir.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Maddi konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz. İş yaşantınızda belirgin bir canlılık mevcut. Düşüncelerinizi gizleme ve planlarınızı saklama gereği duyacaksınız. Karşılıklı görüşmelerin yapılacağı bir gün. Yine de ikilem yaşıyorsunuz.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Ruh ve beden sağlığınız bundan daha iyi olamazdı. Bu anı ziyan etmeyin; fikirlerinizi ele alın ve hayata geçirmeye başlayın. Aynı hedefleri paylaşan ve takım olarak ilerleyebilecek olan destekçiler kazanacaksınız. Bu sayede bugün özellikle verimli çalışabilecek ve hedeflerinize nihayet yaklaşmanızı sağlayacak büyük adımlar atabileceksiniz.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün finans, sağlık veya özel hayatınızla ilgili şans sizinle olacak. Ev, aile konularında güçlü gelişmeler gerçekleşebilir. Harika bir gün geçirmenizi dilerim.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizin yadırgadığınız bazı davranışlarından daha az etkilenebilmeniz için, aranızdaki mesafeyi biraz daha aralamanız gerekebilir. Uzak bir olasılık diye değerlendirdiğiniz birgörüşmesi, yakın sürede sizi masaya oturtabilir. Kaçırmak istemediğiniz bu fırsatın takipçisi olun. Bu konuda umudunuzu canlı tutmanız, sizi hedefe yaklaştıran temel neden olacak. Paraya önem vermediğiniz için harcamalarda aşırıya kaçabiliyorsunuz. Gerilimli duygularınız mide rahatsızlıklarına neden olabilir.

30 Ekim 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
27° 57' 46" R
Ay
Oğlak
11° 37' 28" R
Merkür
Aslan
24° 47' 23" R
Venüs
Aslan
10° 27' 14" R
Mars
Boğa
29° 31' 54"
Jüpiter
İkizler
12° 11' 11"
Satürn
Balık
19° 05' 14"
Uranüs
Boğa
26° 29' 17"
Neptün
Balık
29° 50' 50"
Plüton
Kova
00° 56' 33"
Chiron
Koç
23° 30' 59"
Lilith
Terazi
02° 18' 16"
True Node
Koç
09° 25' 29"
Son Güncelleme : 20/07/2024 07:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>