Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Yönlendirilmek İstemiyorsunuz Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ekim 2023, Cumartesi

Aşk 60%
Para 70%
Sağlık 70%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, dengeleri kurmakta zorlanabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda güven sorunları yaşanabilir. Tam olarak ne yapmanız gerektiğine karar veremeyeceksiniz. Hata yapmamanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

Zorluklarla mücadele etmeye çalışacak ve bütün sorunların üstesinden gelmek için elinizden geleni yapacaksınız. Amaçlarınızın dışına çıkmaktan kaçınmalı ve ona göre adımlar atmalısınız.

Finansal durumunuzla ilgili olarak bazı gelişmeler gündeme gelebilir. Etkin adımlar atmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Sahip olduğunuz değerleri koruma konusunda daha katı davranabilirsiniz. Etrafınızdaki hiçbir insanın sizi incitmesine müsaade etmeyeceksiniz. Yaklaşımlarınız konusunda daha kontrollü olmalı ve ona göre adımlar atmalısınız. Agresiflik ortaya koymaktan kaçınmanız gerekiyor. Aksi halde, her şeyin daha da karmaşık olma ihtimali var.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Terazi burçları, bugün ilişkiler ön planda olabilir. Sevdiklerinizle vakit geçirebilir, ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Yeni ilişkiler kurmak için adımlar atabilir, sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Çalışan bir Terazi burcuysanız, ideallerinizi daha keskin bir şekilde belirlemek isteyebilirsiniz. Boşanma sürecinde olan bir Terazi burcuysanız, yakın çevrenizin sürekli yönlendirme yapması sizi olumsuz bir ruh haline sürükleyebilir. Ailenizdeki bazı genç bireylerin şaşırtıcı olaylara karıştığını öğrenebilirsiniz. Yaptıklarınızı daha görünür kılmak adına daha konuşan bir yapıya dönebilirsiniz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bir hayatın, bir ailenin sorumluluğunu almak sizi düşündürebilir. Mutlu olma ve istediğiniz düzene yaşama imkanları karşınıza çıktığında aklınıza ilk gelen bu olmamalıdır. Hayatın yaşanılabilir taraflarına odaklandığınızda bu gibi içsel sorun ve çelişkileri de aşabilirsiniz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün gerçekleşen Ay tutulması eşinizin para durumu ya da ortaklıklar içinde önemli bir değerlendirme olduğunu göstermekte. Güven ve istikrar için daha fazla şey yapmak çabasındasınız.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Hayatınıza yeniliği davet etmeyi seçebilir ve daha güzel bir düzen kurmayi isteyebilirsiniz. Geçmişin dramatik olaylarından sıyrılıp güçlü kararlar almayı tercih edebilirsiniz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Günlük rutininde büyük değişiklikler yapmak isteyeceksin. Hayatının ilerleyişinde fark yaratacak değişiklikler yapmak için fırsatın olacak. Yeni hevesler ve yeni heyecanlarla karşılaşmak sana daha güçlü bir motivasyon sağlayabilir.

28 Ekim 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Terazi, finansal faaliyetler veya yakın ilişkiler, baskılar veya endişeler de dahil olmak üzere bugün karmaşık bir gün olabilir. Özellikle para ya da mülkiyet konusunda bir tartışma yaşanabilir. Ne kadar aceleci olursanız olun, gerekli adımları atlamamaya dikkat edin. Birveya bir ilişkideki saygı veya sahiplenme sorununu çözmenin zamanı olabilir. Paranıza ve mülklerinize yepyeni bir açıdan bakıyorsunuz ve nasıl daha fazla kazanacağınız veya halihazırda sahip olduklarınızı nasıl kullanacağınız konusunda yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Para konusunda daha fazla bağımsızlık arıyorsunuz. Yeni bir şey denemeye veya hayatınıza yeni ve benzersiz bir şekilde yaklaşmaya cesaret edersiniz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Gücünüzün farkındasınız. Bugün iletişim konusunda zorluk çekmeyecek, görüşmek istediğiniz kişilere bir şekilde ulaşacaksınız. Girişimciliğinizi hızlandırmak istiyorsunuz. Gelişmeleri olumlu bir şekilde takip ediyorsunuz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hem ruh hem vücut sağlığınız açısından zirvedesiniz. Başkaları da sizin bu ışıl ışıl parlayan, güven verici ve olumlu enerjinizin farkında. Yaydığınız enerji yakın çevrenizdekileri etkisi altına alarak, daha kısa bir süre öncesine kadar hayal bile edemediğiniz noktalara ulaşmanızı sağlayacak. Bu enerjiden yararlanın ve bu olumlu döneminizi ziyan etmeyin.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Evlilk, ortaklık veya finans, miras, vergi, ödemeler veya sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Bu dönemde tartışmalar artabilir. Harcamalarınız çok artabilir. Dengede kalmanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca çocuk, hobi, sanalatla ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Sağlık sorunlarınız olsa bile korunuyorsunuz. Son olarak gizli aşklar da gündeme gelebilir.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Özel hayatınızla ilgili kuşkularınız var. Ama ilişkinizi bir hata olarak ele almanız için henüz çok erken. İlişkiniz adına yapabileceğiniz çok şey var. Çıkış yolu aradığınız birprobleminiz var. Problemin içinde tek başınıza biraz çaresiz görünüyorsunuz. Bunu beraber çalıştığınız kişilerle paylaşmanız gerekecek. Elinizin altındaki fırsatı iyi değerlendirirseniz yeni imkânların peşinde koşmakla kendinizi harab etmezsiniz. Küçük bir para desteğine ihtiyacınız var. Küçük sağlık şikayetlerinizin nedenlerini öğrenin.

28 Ekim 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 05' 15" R
Ay
Başak
04° 21' 37" R
Merkür
Oğlak
03° 14' 53" R
Venüs
Terazi
29° 41' 52" R
Mars
Yay
07° 13' 44" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 47"
Satürn
Balık
01° 17' 56"
Uranüs
Boğa
20° 13' 30"
Neptün
Balık
24° 53' 22"
Plüton
Oğlak
28° 35' 15"
Chiron
Koç
15° 41' 08"
Lilith
Başak
06° 54' 49"
True Node
Koç
23° 38' 24"
Son Güncelleme : 04/12/2023 15:40

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>