Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Sorunlarınızı Çözüyorsunuz Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Kasım 2023, Perşembe

Aşk 60%
Para 70%
Sağlık 70%

Bugün, genel olarak her şeyi rayına koyma şansınız var. İçinde bulunduğunuz durumlar ne kadar karmaşık olsa da üstesinden gelebilirsiniz. Olumsuzluklara çok fazla takılı kalmamanız gereken bir gün.

Ufak tefek sorunlar yaşanabilir. İçinde bulunduğunuz durumlara uygun adımlar atmanın her açıdan daha iyiye gidebileceğini de unutmamalısınız. Sınırların yeniden belirlenebileceği bir gündesiniz.

Finansal durumunuzla ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Gelir ve gider arasındaki sorunları tamamen çözüme kavuşturmak için harekete geçmelisiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İkili ilişkilerle ilgili konularda kendinizi çok daha enerjik hissetmeye başlıyorsunuz. Kendinizi en doğru şekilde ifade edebileceğiniz bir süreçtesiniz. Hatalarınızdan ders çıkartmalı ve tekrar etmemek adına ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. Genel olarak istediklerinize ulaşabileceğiniz bir süreçtesiniz.

2 Kasım 2023, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Terazi burçları, bugün iletişim becerilerinizi kullanmak ve sosyal çevrenizde aktif olmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla buluşabilir, toplumsal sorumluluk projelerine katılabilirsiniz. Ancak, dedikodulara veya ikili ilişkilere fazla takılı kalmamaya özen göstermeniz gerekebilir.

2 Kasım 2023, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün güne geç başlıyorsunuz. Güzel bir uyku almanız dinlenmenizi sağlıyor. İlişkisi olan Terazi burcuysanız, partnerinizle yaşadığınız sorunları çözmek istiyorsunuz. Sevgilinizle yapacağınız uzun konuşmalar ilişkinizi olumlu etkileyecek. Dolabınızda kışlık kıyafetlerinize yer açmak için giymediğiniz kıyafetlerinizi ihtiyacı olan birine vermek isteyebilirsiniz.

2 Kasım 2023, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İnsanlarla bir arada olmanın, keyifli zaman geçirmenin ve iyi işler yapmanın sizi beslediğini düşünebilirsiniz. Bunu sürdürülebilir hale getirmelisiniz. Bu sayede insanların olumsuz geri dönüşleri sizin sadece bir öneri niteliğinde kalır ve daha az üzülürsünüz.

2 Kasım 2023, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

İş hayatınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Hedeflere ulaşmak için sorumlu olduğunuz konularda ilerleme sağlamalısınız. Öğle saatlerinde kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. Sezgilerinize göre hareket etmek isteyebilirsiniz. Gün içinde bürokratik konular gündeme gelebilir. Yükleriniz artabilir.

2 Kasım 2023, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Partnerinizle olan ilişkinizin size huzur getirdiğini görmek ilişkinizi devam ettirmek noktasında sizi heveslendirebilir. Duygusal açıdan verimli hissedebileceksiniz.

2 Kasım 2023, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün aklına yatmayan birden fazla şey olabilir. Kendini bir şeyleri halletmek zorunda hissetmemen en iyisi o yüzden. Eğer değişmesi gereken bir şey varsa bırak kendi yolunu bulsun. Bugün bir şeyleri çok zorlamaman gerekecek.

2 Kasım 2023, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Kadere güvendiğinizde, her şeyin tam olması gerektiği anda gerçekleştiğine güvenirsiniz. Ne bir dakika önce, ne bir dakika sonra. O halde, hepsi için şükrederken, etrafınızı saran neşenin, güzelliğin ve zarafetin kıymetini bilin. Alma yeteneğiniz, rahatlama yeteneğinizle doğru orantılıdır. Aşk söz konusu olduğunda ise imkansıza inanın. Hayatınızdaki bir talip gerçek duygularını ortaya çıkarabilir, arzuladığınız ve hak ettiğiniz türden bir birlikteliğe yer açabilir. Aşık olmak için ne muhteşem bir zaman!

2 Kasım 2023, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Çevrenizde gelişen olaylara karşı duygusuz kalmayı beceremiyor, bulunduğunuz ortamlara müdahale etmek zorunda kalıyorsunuz. Bugün, karışık problemlerin üstesinden kolayca geleceksiniz. Başarılar sizden yana, unutmayın.

2 Kasım 2023, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Arkadaş çevrenizdeki ilişkiler gittikçe derinleşecek ve size ömür boyu unutmayacağınız bazı deneyimler yaşatacak. Özellikle yakın arkadaş çevrenizde oluşacak olumlu bir grup dinamiği sizi hedefinize öyle hızlı ulaştıracak ki buna kendiniz de şaşıracaksınız. Herkesi olduğu gibi kabul edin ve enerjiyi serbestçe akışına bırakın.

2 Kasım 2023, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün kariyer,hayatınız ön plana çıkabilir ve maddi konularda şanslarla karşılaşabilirsiniz. Harika bir gün geçirmenizi dilerim.

2 Kasım 2023, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk işlerinizi, sevgi ve mutluluk yaklaşımını dalgalanmaya bırakın, her şey zaman meselesi. Hiç merak etmeyin, sevinç ve mutluluk uzaklarda değil. Mesleğinizle ilgili fikir ayrılıkları gündeme gelebilir. Dışınızda gelişen olaylardan fazla etkilenmeden, kendinizi dinleyerek yapacağınız davranışlar size kazandıracak. Maddi konuların ön planda olacağı bugün, yatırımlarınızı yönlendirirken uzman olanların görüşlerini alın. Sinirlerinizi yıpratacak ortamlardan uzak durun.

2 Kasım 2023, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
17° 00' 05" R
Ay
Akrep
02° 45' 16" R
Merkür
Oğlak
07° 15' 52" R
Venüs
Akrep
05° 24' 31" R
Mars
Yay
10° 43' 24"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 27"
Satürn
Balık
01° 33' 50"
Uranüs
Boğa
20° 02' 50"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 29"
Chiron
Koç
15° 35' 50"
Lilith
Başak
07° 27' 10"
True Node
Koç
23° 40' 30"
Son Güncelleme : 09/12/2023 11:50

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>