Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Geleceğinizi Şekillendiriyorsunuz Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Kasım 2023, Cuma

Aşk 100%
Para 80%
Sağlık 100%

Bugün, gözden kaçırdığınız çok fazla şeyle karşılaşma ihtimaliniz var. Fikirleriniz doğrultusunda hareket ederken biraz daha dengeli olmanız gerektiğini de unutmayın. Olumsuzlukların üstesinden gelmeniz gereken bir gündesiniz.

Cesaretinizi toparlamaya çalışmalı ve atacak olduğunuz adımları da ona göre atmalısınız. Başarıya odaklanmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Adım adım ilerlemek, sizin açınızdan çok daha iyi olabilir.

Parasal durumunuzla ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir. İçinde bulunduğunuz durumlara uygun adımlar atabildiğiniz sürece herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kişisel sorunlarınızı tamamen çözüme kavuşturmaya çalışmalı ve kontrolü elinizde bulundurmalısınız. Etrafınızda olan biten her ne varsa ona odaklanmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. İç dünyanızdaki sorunların tamamen çözüme kavuşması gerekiyor. Kontrol siz de olduğu sürece her şey daha da iyiye gidebilir.

3 Kasım 2023, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Yay burçları, bugünhayatınızda önemli gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir proje veya görevle karşılaşabilirsiniz. Hedeflerinize odaklanmanız ve işinizi daha organize bir şekilde yapmanız önemli olacak. Ayrıca, sağlığınıza ve kendinize zaman ayırmanız gerekebilir.

3 Kasım 2023, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İş hayatınızda hareketli günler sizi bekliyor. Özgüveninizin yerine gelmesi içinizdeki cevherin çıkmasını sağlayacak. Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Annenizle yaşadığınız tartışmayı yakın bir arkadaşınızla paylaşıyorsunuz. Arkadaşınızın yol göstermesi sizi rahatlatıyor.

3 Kasım 2023, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Küçük şeylerle mutlu olmayı tanımlamanız gerekebilir. Bundan uzaklaştıkça hayatınızın zorlaştığını görebilirsiniz. Hala vaktiniz varken, gözünüzde hiçbir şeyi büyütmediğiniz ve bu sayede olduğunuzdan fazla mutlu hissettiğiniz günlere dönün.

3 Kasım 2023, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün ortaklı konular keyfinizi kaçırabilir. Endişe duyduğunuz konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Dostlarınızdan alacağınız yardımlar durumunuzu etkileyebilir. Sabah saatlerinde bankalarla ilgili işlerinizi bitirmeniz sizin için daha iyi olacaktır. İlerleyen zamanlarda riskler artabilir. Acele karar vermemeye çalışın.

3 Kasım 2023, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Partnerinizin sadece kendi isteklerini size dayatma çabası özgürlüğünüze tehdit gibi hissettirse de kibar bir dille söylediğiniz taktirde geri çevrilmeyecektir.

3 Kasım 2023, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Planlanan görüşmelere zamanında katılmak senin için önemli olabilir. Dakik olmaya devam ettiğin sürece kendini işine daha iyi verebileceksin. Karşıdaki insanın da senin kadar titiz olmasını istemek en doğal hakkın olacak.

3 Kasım 2023, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Günün ilk yarısında bazı şüpheler ya da kararsızlıklar yaşanabilir sevgili Yay. Size sıradan hissettiren her şeyden hızla bıkabilirsiniz. Çevrenizdeki iletişim genel olarak biraz benmerkezci olabilir ve mutlaka hassas olmayabilir. Kesintilere ve dikkat dağıtıcı şeylere uyum sağlamanız gerekebilir. Önceliklerinizden çok fazlasına sahipseniz bunlara odaklanmak zor olabileceğinden, yaratıcı çözümler arayın. Nitekim bugün ilerleyen saatlerde odaklanmak daha kolay olabilir. Gözlemleme ve yansıtma ihtiyacınız her zamankinden daha güçlü; duygularınızı ve son olaylarınızı işliyorsunuz. Yeni aktivitelerle ilerlemek yerine, kendinizi keşfetmeye zaman ayırma eğilimindesiniz.

3 Kasım 2023, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Uzun süredir beklediğiniz şartların, kendiliğinden oluşması sizi şaşırtabilir. Enerjinizi arttıracak olaylar peşinde olabilirsiniz. Bulunduğunuz şartları sosyal yönüyle değerlendirmeniz, size farklı bir statü kazandırıyor.

3 Kasım 2023, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün çevrenizdeki insanları motive edebilirsiniz. Ama kendi ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmeyin, çünkü hedefleriniz bugün her zamankinden daha belirgin bir şekilde ortaya çıkacak. Enerjiniz bulaşıcı ve başkalarının da dikkatini çekeceksiniz. Fikirlerinizi coşkuyla kutlayıp eğlenmemeniz için hiçbir sebep yok. Ama bunu alışkanlık haline getirmeyin. Şu anda kendinizi formda hissetseniz de, hayatın zevklerine fazla kapılırsanız sağlığınız zarar görebilir.

3 Kasım 2023, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün finans, ödemeler, vergi, özel hayat veya sağlık konuları ön plana çıkabilir. Ani beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Size harika bir gün dilerim.

2 Kasım 2023, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Hata yapmaya ve dağılmaya çok eğilimli olduğunuz bir gün. Bu günlerde işleriniz yolunda gitmeyebilir. Kendinizi çalışmak için zorlamamalısınız. Hemen umutsuzluğa da kapılmayın, sabırlı olun. Unutmamalısınız ki hayatta elde ettikleriniz hep sabrınızın sonucu olmuştur. Maddi anlamda girişimlerde bulunurken, olayları kısa vadede ele almamanız yararınıza olacak. Önemsiz bir sağlık sorununuzu büyütüyorsunuz, lüzumsuz kuruntulardan kurtulmalısınız.

3 Kasım 2023, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 38' 42" R
Ay
Yengeç
23° 23' 43" R
Merkür
Yay
29° 26' 05" R
Venüs
Terazi
25° 43' 21" R
Mars
Yay
04° 47' 21" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 32"
Satürn
Balık
01° 08' 05"
Uranüs
Boğa
20° 21' 18"
Neptün
Balık
24° 53' 47"
Plüton
Oğlak
28° 30' 27"
Chiron
Koç
15° 45' 33"
Lilith
Başak
06° 32' 06"
True Node
Koç
23° 53' 34"
Son Güncelleme : 01/12/2023 06:10

Astroloji Gündemi

666'nın Anlamı Nedir? 30 Kasım 2023, Perşembe 666'nın Anlamı Nedir? 666, dengeyi bulma ve özgürleşme ile ilişkilidir. Bu sayı sıklıkla “kötü” veya “şeytani” bir anlamla ilişkilendirilse de, ger... Devamını Oku >>