Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Kendi Bildiğinizi Yapıyorsunuz Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Kasım 2023, Çarşamba

Aşk 80%
Para 60%
Sağlık 90%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki sorunlara çok fazla takılı kalmamaya çalışın. Doğru ifadeler ortaya koyabildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmayın. Birlikteliğinize odaklanmanız gereken bir süreçtesiniz.

Her şey istediğiniz gibi olmaya başlayacak. Çabalarınızın karşılığını alacaksınız ancak bunun için biraz daha beklemede kalmanız gerektiğini de unutmayın.

Dengeli harcamalar gerçekleştirdiğiniz sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşanmayacak. Amaçlarınızın dışına çıkmamanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kendinizi geliştirmeyi, asıl amacınızın nerede ve hangi konumda olursa olsun bunun hakkını verebilmeyi düşünebilirsiniz. Sizi buna iten kararları ve olayları hatırlamak, bunlara kafa yormakla vakit kaybetmeyin. Zamanın şimdi haline, hayatınıza ve bun zamana katabileceğiniz güzelliklere odaklanmalısınız. İlişkileriniz iyileşiyor.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün enerjiniz yüksek olabilir ve hayata olan tutkunuz daha da kendini gösterebilir. Birçok farklı konuyla ilgilenmek ve keşfetmek isteyebilirsiniz. İletişim becerileriniz sayesinde insanlarla kolayca bağlantı kurabilir ve ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken nokta, hedeflerinizden sapmamak ve disiplinli olmaktır. Projelerinizi tamamlamak için kendinizi motive etmeniz gerekebilir. Ayrıca, riskli kararlar vermeden önce iyice düşünmeli ve plan yapmalısınız. Overall, hayallerinize doğru emin adımlarla ilerleyebileceğiniz bir gün olabilir. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim!

8 Kasım 2023, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Evli Yay burcuysanız, eşinizin terfi aldığı haberini alıyorsunuz. Bu haberi kutlamak için eşinizle güzel bir yemeğe çıkabilirsiniz. Maddi konularda tutumlu olmanız çevrenizdeki kişiler tarafından hoş karşılanmıyor. Eleştirilerin odağında olsanız bile kendi bildiğinizi yapmaktan vazgeçmeyeceksiniz.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Verilen sözlerin tutulması ilişkilerde güven problemi yaratabilir. Kendiniz ve karşınızdaki kişi/kişiler için bu konuyu büyütmemeye çalışmalısınız. Öncelikleri, duruşu ve yapabileceklerinden emin olan bir insanın özgüvenini taşımak için bugünkü deneyimler size yol gösterebilir.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugünhayatınızda bazı sıkışık durumlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Ani tepkiler vermeniz olayları daha da çıkmaz hale getirebilir. Kabullenir olmak ve olayları biraz daha geniş çerçevede görmek durumun rahatlamasına neden olabilir. Bazı konularda bırakmak daha iyi sonuçlar verebilir. Akşam saatleri hareketli geçecektir.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Duygusal hissettiğiniz bugünlerde partneriniz tam olarak size ayak uyduramayabilir. Bu hal de kafanızda soru işaretleri oluşmasına neden olabilir.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün içerisinde bazı uyumsuzluklar yaşanabilir. Mesela senin önceliklerine arkadaşlarınki uyuşmayabilir. Farklı şeylere odaklanabilirsiniz. İş konusunda bir şeyler farklı ilerleyebilir. Bütün bu durumlara karşı yapıcı yaklaşmak ise sadece sana bağlı olacak.

8 Kasım 2023, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Yay, bugün değerli bir şeyi başardığınızı hissetmek ve meşgul olmak için güzel bir gün. En büyük odağınız uzun vadeli hedefler ve performanstır. Neyse ki günün büyük bölümünde başkalarından gelen işbirliği ve destek doğal olarak akıyor. İnsanlar çabalarınızı veya yetkinliğinizi takdir etme eğilimindedir ve bu da elinizden gelenin en iyisini yapma motivasyonunuzu artırır. İtibarınızın ve bunun hayatınızı nasıl etkilediğinin her zamankinden daha fazla farkındasınız. Bugünün ilerleyen saatlerinde dikkat dağıtıcı şeyler veya kesintiler nedeniyle bir programa bağlı kalmak zor olabilir. Kararsız olabilirsiniz, bu nedenle esnek olmaya çalışın.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Duygularınızdaki artışlar yüzünden otokontrol sınırlarınızı denetlemek zorunda kalacaksınız. Güç gösterisinde bulunabilir, partnerinize meydan okuyabilirsiniz. Duygusallıkla akılcılığı birbirine karıştırmayı sevmiyorsunuz.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün işyerinde idari becerilerinizi konuşturmanız gerekecek. İş arkadaşlarınızdan alacağınız fikirleri birleştirerek başarıyı yakalayabilirsiniz. Bunun özgüveniniz üzerinde de olumlu bir etkisi olacak. Arkadaşlarınız ayrıca, farklı kişilikleri bir araya getirebildiğinizden sizin yanınızda kendilerini rahat hissedecekler. Kendinizi formda hissettiğiniz için şimdi başkalarının sağlığıyla ilgilenmeye başlayacaksınız. Ama unutmayın; sizin de sağlıksız alışkanlıklarınız var ve onların da üzerinde çalışmanız gerekecek.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Organizasyonlar ve senin bu konularda verdiğin mantıklı kararlar var. Bir kuruluşa öncülük edebilirsin. Olması gerektiği gibi özdisiplinli çalışıyorsun, çünkü lider olmak istiyorsun. Bütün bunların hepsine kavuşacaksın çok yakında. Bugünün ay tutulması günü olduğunu unutma. Gergin olabilir ve ödem toplayabilirsin. Zihnin bulanık olabilir, lütfen kendine ve etrafındakilere iyi davran. Çünkü yay burcu çabuk gerilebilir. Kendini güçsüz hissettiğinde farklı bir yol denemelisin. Mesela çakralarını açmak için doğaya çıkabilir ya da deniz kenarına gidebilirsin.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İlişkinizdeki küçük pürüzlerin üzerine gitmiyor, bunları zamana bırakıyorsunuz. İşte yaşadığınız bir gerilim kafanızı fazlasıyla meşgul ediyor. Bu gerilimi çözene kadardışındaki huzursuzluğunuz da sürecek gibi. Bugünarkadaşlarınızdan biriyle bu konu üzerine konuşma fırsatınız olacak. Plansız harcamalarla yüz yüze gelebilir, endişelenebilirsiniz. Yoğun bir temponun içinde olmak, kendinize bakmamanız için hiç de yeterli gerekçe değil. Ne uykunuza, ne de beslenmenize özen gösteriyorsunuz.

8 Kasım 2023, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 57' 32" R
Ay
Akrep
02° 13' 45" R
Merkür
Oğlak
07° 14' 23" R
Venüs
Akrep
05° 21' 33" R
Mars
Yay
10° 41' 35"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 38"
Satürn
Balık
01° 33' 41"
Uranüs
Boğa
20° 02' 56"
Neptün
Balık
24° 53' 25"
Plüton
Oğlak
28° 42' 26"
Chiron
Koç
15° 35' 52"
Lilith
Başak
07° 26' 53"
True Node
Koç
23° 40' 33"
Son Güncelleme : 09/12/2023 10:50

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>