Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Kendinize Vakit Ayırıyorsunuz Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Kasım 2023, Pazar

Aşk 60%
Para 90%
Sağlık 60%

Mesleğinizle ilgili bazı sorunlar gündeme gelebilir. İstediklerinize tam olarak ulaşamayacağınız bir süreçten geçiyorsunuz. Hata yapmamaya çalışın.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Fırsatları net olarak değerlendirmeye almanız gereken bir gün.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kişisel olarak kendinizi güvence altına almak isteyeceksiniz. Ev ve aile hayatınızdaki sorunları da tamamen çözüme kavuşturmanız gerekiyor. Kendi isteklerinizin dışında yeni gelişmeler de gündeme gelebilir. Hata yapmamanız gereken bir süreçte olduğunuzu da unutmamalısınız.

5 Kasım 2023, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün, sosyal ilişkilerinizde büyük bir hareketlilik yaşayabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlarla iletişiminiz güçlü olacak ve yeni ilişkiler kurabilirsiniz. İş hayatınızda ise projelerinizi tamamlamak için hızlı bir tempoda ilerleyebilirsiniz. Özgürlüğünüzü ve macerayı seven bir yapınız olduğundan dolayı bugün kendinizi sınırlanmış hissedebilirsiniz. Kendinizi ifade etmek ve yaratıcı potansiyelinizi kullanmak için uygun bir gün olabilir. Ancak, risk alırken dikkatli olmanız da önemlidir. Sağlığınıza da dikkat etmelisiniz, özellikle enerjinizi dengelemek için meditasyon veya yoga gibi rahatlatıcı aktivitelere zaman ayırmanız faydalı olabilir. Enerjik ve iyimser bir tutumla, bugünün keyfini çıkarabilirsiniz.

5 Kasım 2023, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yaşadığınız ani duygu değişimleri sizi olumsuz etkilemeye başlıyor. Arkadaşlarınızın tavsiyesiyle bir uzmandan yardım almak isteyebilirsiniz. Hayatınızı hareketlendirmek istiyorsunuz. Sizi çok yormayacak ama hayatınıza renk katacak hobiler araştırmaya başlıyorsunuz.

5 Kasım 2023, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Arka planda dönen konular sizi rahatsız edebilir. Kulak asmamayı, tepki vermemeyi ve kendi içinizde de olsa abartmamayı öğrenmelisiniz. Her şeye yanıt vermek, her seferinde aynı duruma düşmek zorunda değilsiniz.

5 Kasım 2023, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Enerjinizi ve iyimserliğin dizi doğru yönde kullanmaya bakın. Yabancılar uzaklarla ilgili konular size yeni fikirler getirebilir.

5 Kasım 2023, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Problemleriniz bitse de kafanızda o problemleri döndürmeniz size bir fayda sağlamıyor. Yeni olayların da sizin tutumunuzla bağlantılı olduğunu hep hatırlayın.

5 Kasım 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Uzun süredir ayrı olduğun bir arkadaşınla tekrar bir araya gelme ihtimalin olacak. Onunla yapacağın görüşme sayesinde geleceğin ile ilgili yeni bir yol çizmek isteyebilirsin. Bu yolda yürümek farklı hedeflere varmana yardımcı olacak.

5 Kasım 2023, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün size yabancı insanlardan etkilenebilirsiniz. Sizin için, sahip olmayı dilediğiniz farklı deneyimleri simgeliyorlar. Hayatınıza yeni giren biriyle samimi bir sohbet başlatın ve kendinizi rahat hissettiğiniz ölçüde onun geçmişini öğrenin. Sizinkinden tamamen farklı bir ortamdan gelen biriyle bağlantı kurmak için kısa ve tatlı bir konuşma yeterlidir. Muhtemelen onlar size ilham verirken siz de onlara ilham vereceksiniz. Bugün hiçbir gerçek nedeni olmasa da sevilmediğinizi hissedebilirsiniz. İlişkileriniz oldukça güçlü olsa da günün size ayırdığı enerji düşük olduğundan özgüven eksikliği yaşıyor olabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınıza telefon edin ve bir araya gelin. Alışverişe çıkın veya sinemaya gidin ve moralinizi yükseltin. Günün sonunda kendinizi yeniden eski haliniz gibi hissedeceksiniz!

5 Kasım 2023, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün kararsız olmamalısın. Sihirli bir el dokunmuşçasına maddi ve manevi sorunların bir bir çözülüyor. Enerjiler tıkandığı zaman evren çözümü kendiliğinden yapar çünkü enerjilerin akışta kalması gerekir. Sen sadece olumlu düşün ve sevgide kal. Böylelikle en büyük sihri yapmış oluyorsun. Her ne olursa olsun evrende akışta kalmalısın çünkü ancak böyle bütün sıkıntılarını aşıyorsun.

5 Kasım 2023, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hem fiziksel enerjiniz hem ruhsal kavrayışınız yüksek seviyelerde. Bu dönemde akıllıca kararlar alabilme kabiliyetinizden faydalanarak planlarınızı gerçekleştirmeye çalışın. Dikkat, işi tembelliğe vurursanız pek fazla sonuç elde edemeyeceksiniz. Bu dönemde karşılaştığınız her duruma uygun davranma kabiliyetiniz de var, yararlanın!

5 Kasım 2023, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Ufkunuzu genişletecek her konuya açıksınız. Bugün sosyal mecralar, yazılı işler ve bunlarla ilgili araştırmalar yapmak adına iyi bir zaman dilimi olabilir. İmkanları yerinde ve zamanında kullanan biri olmak, çağı yakalamak sizi bir adım öne çıkardığı gibi bir adım geri gitmenize neden olan etkileri de ortadan kaldıracaktır.

5 Kasım 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk konularında yeniliklere kapalı olmayın. İçinizde beslediğiniz yorucu duygular, geçmiş birtakım olayları unutabilmenize bağlı. Ama buna yeterince istekli de görünmüyorsunuz. İşinizle ilgili yaşadığınız ve size oldukça fazla üzüntü sıkıntı veren sorunlarınız artık düzelme yolunda. Çok zor günler geçirmişsiniz. Bu problemler sizi o kadar çok sıkmış ki geceleri uyku düzeniniz bile bozulmuş. Ödemelerinizin büyük bir bölümünü bugün yapacak ve alış-veriş yapma imkanını bulacaksınız.

5 Kasım 2023, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 59' 14" R
Ay
Akrep
02° 34' 45" R
Merkür
Oğlak
07° 15' 22" R
Venüs
Akrep
05° 23' 31" R
Mars
Yay
10° 42' 48"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 30"
Satürn
Balık
01° 33' 47"
Uranüs
Boğa
20° 02' 52"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 28"
Chiron
Koç
15° 35' 50"
Lilith
Başak
07° 27' 04"
True Node
Koç
23° 40' 31"
Son Güncelleme : 09/12/2023 11:30

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>