Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Kendine Vakit Ayırıyorsunuz Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2023, Çarşamba

Aşk 70%
Para 60%
Sağlık 60%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki sorunları tamamen çözüme kavuşturmaya çalışmalısınız. İçinde bulunduğunuz durumlar ne kadar karmaşık olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Hata yapmamanız gereken bir süreçte olduğunuzu da aklınızdan çıkartmayın.

Dengeleri gereğinden fazlamamaya çalışın. Başarıya ulaşmak için elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız ancak olumsuzluklarla karşılaşacak olursanız da pes etmemelisiniz. Her şey daha iyiye gidebilir.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda ufak tefek dengesizlikler yaşanabilir. Koşulları tamamen lehinize çevirmek için de biraz zamana ihtiyaç duyacaksınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İletişimle ilgili konularda belirsizlikler yaşanabilir. Mantığa yatkın olmaya her ne varsa ondan da uzak durmanız gerekiyor. Şartları gereğinden fazla zorlamanın size herhangi bir yarar sağlamayacağını da bilmelisiniz. Ayrıca, gerçekleştirmesi zor sözler vermekten de kaçınmanız gerekiyor.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Yengeç burçları, bugün sağlığınıza özen göstermenizde fayda var. Dikkatli olmalı ve bedeninizi dinlendirmelisiniz. Ayrıca kendinizi ifade etme konusunda daha net olabilirsiniz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Kendinizi şımartmayı seviyorsunuz. Akşamüzeri uzun zamandır aklınızda olan ayakkabıyı almak için alışveriş merkezine gidebilirsiniz. Evinizdeki fazlalıklardan kurtulmak istiyorsunuz. Geniş çaplı bir temizliğe başlayabilirsiniz. Bugün çok çalışmanız gün sonunda başınızın ağrımasına yol açabilir. Kendinize vakit ayırmaya özen göstereceksiniz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Stres yaratan bir konuda hiçbir şey yapmak istemeyebilirsiniz. Bunu, vazgeçmek ya da düzeltmek zor olduğu için değil bazen zamana ihtiyacınız da olabileceği için yapmalısınız. Bu ayrımı iyi yapın, kendinizi kandırmaktan vazgeçin ve hayatınızda yeni pencereler açılmasına izin verin.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Gizli kalan konularla ilgili gündeminiz değişebilir. Bilemediğiniz olaylar yüzünden kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. Kendinizi endişelerinize fazla kaptırmamaya özen göstermelisiniz. Gün içinde kendi iç dünyanızı daha iyi anlamaya çalışın. Bazı konuları kabullenmek durumunda kalabilirsiniz. Sabırlı olun.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Kariyer bağlamında atacağınız adımların hızlı sonuç vereceği bir gündesiniz ancak aşk ilişkileri hususunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Pozitif zaman geçirebilirsiniz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün hayatın sana şakalar yaptığını görebilirsin ama buna gülmekte zorlanabilirsin. Bir şeylerin zorlaştığını gördüğün anda bununla savaşmak yerine bugün bazı şeyleri oluruna bırakman gerekebilir. Bırak bir şeyler kendi halinde gitsin (veya gitmesin). Senin kendi canını sıkmaman gerekecek.

1 Kasım 2023, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugünün enerjileri, yeni yaklaşımlara ve kendinizi ifade etmenin yollarına ilham vermek için güçlü, sevgili Yengeç. Gün sizi yeni fikirlere, konulara ve hatta belki de arkadaşlıklara açılmaya teşvik eder. Elbette, kişisel çekicilik şu anda zihinsel düzeyde güçlüdür. Yeni bir çekim, özlem veya ilgi sizi eğlenceli bir keşfe veya size ilham veren alışılmadık bir fikre yönlendirebilir. Konuşmalarınızda bazı sınırları yavaşça zorladığınızda muhtemelen süprizin çoğunu ortaya çıkaracaksınız. Yeni bir şeyler öğrenmekten keyif alabilirsiniz. Bu açıyla, gözleriniz açık, hazır ve duygusal olarak uyanık hissediyorsunuz ancak başka bir yanınız enerjinizi yeniden şarj etmek ve yenilemekle ilgileniyor.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün kendinizi odaklanmaya yönlendirmelisiniz. Bağlantı içinde olacağınız kişilere karşı cana yakın tavırlar içinde olmalısınız. Kendinizi aşma konusunda birçok şey yapabilirsiniz. İçsel güdülerinizi doğru kullanacaksınız.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün herkesle iyi anlaşıyorsunuz, sizinle ilgileniyorlar ve siz de karşılığında onlara yardım ve destek vermeye hazırsınız. Alma ve verme arasındaki hoş dengeye ulaşılmış ve herkes hedeflerine varmaya çok daha yakın. Bu durum sonsuza dek sürmeyecek. Biraz mola alın, kendiniz hakkında dikkatle düşünün ve işlerin şimdiki kadar iyi yürümeyebileceği zamanlar için hazırlık yapın.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün duygusal olarak yalnız hissedebilirsiniz. Seyahat, eğitim, iletişimde bazı aksilikler gerçekleşebilir. İyi bir gün geçirmenizi dilerim.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk hayatınıza ilişkin huzursuzluklar ve sizi sıkacak gelişmeler olmayacak. Bazı değişikliklere özlem duyacaksınız ancak girişimde bulunmak için gereken gücü kendinizde bulamayabilirsiniz. Performansınızı korumaya devam ettiğiniz sürece,ortamında keyifli saatler yaşayacaksınız. Daha çok yeni yöntemlerle çalışacaksınız ve yeniliklere kendinizi tamamen açmış durumdasınız. Bazı sürpriz harcamalar bankadaki küçük birikiminizi etkileyebilir. Üzüldüğünüz bir sağlık sorunu için uzmana başvurun.

1 Kasım 2023, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 03' 33" R
Ay
Başak
04° 01' 54" R
Merkür
Oğlak
03° 13' 10" R
Venüs
Terazi
29° 39' 54" R
Mars
Yay
07° 12' 32" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 56"
Satürn
Balık
01° 17' 51"
Uranüs
Boğa
20° 13' 34"
Neptün
Balık
24° 53' 22"
Plüton
Oğlak
28° 35' 12"
Chiron
Koç
15° 41' 10"
Lilith
Başak
06° 54' 38"
True Node
Koç
23° 38' 26"
Son Güncelleme : 04/12/2023 15:00

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>