Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Somut Adımlar Atıyorsunuz Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

11 Kasım 2023, Cumartesi

Aşk 100%
Para 80%
Sağlık 80%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, ilişkinize vermiş olduğunuz değeri net olarak belli etmeye çalışın. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Daha dengeli ve tutarlı olmanız gereken bir gündesiniz.

Mesleki olarak kendinizi köşeye sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Yoğun bir süreçten geçiyorsunuz ve bu da her şeyin karmaşık olmasına neden olabilir. Başarıya odaklanmanız gereken bir süreçtesiniz.

Finansal durumunuzu yakından ilgilendiren konularda daha sabırlı olmaya çalışın. Fırsatları net olarak değerlendirme arzunuz ve şansınız var ancak bunun için beklemede kalmanız gerektiğini de unutmamanız gerekiyor.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Yalnız ve ilgisiz bırakıldığınızı düşünmek, ailenizle aranızı açabilir. Yaşadığınız sorunlar karşısında herkesin ne kadar etkilendiğini, sorumluluk aldığını da hesaba katmalısınız. Olayları tek yönüyle ele almak size hem yakışmaz hem de evinizdeki zamanı iyi geçirmenizi engeller; bile bile lades demeyin.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün duygusal açıdan biraz hassas olabilirsiniz. İçsel olarak bir sıkıntı, endişe veya huzursuzluk hissiyle başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum sizi biraz huzursuz hissettirebilir ancak endişelenmeyin, bu geçici bir durum. Kendinize zaman ayırmak ve duygusal dengeyi sağlamak için biraz zaman harcamanız önemlidir. İletişim konularında daha dikkatli olmanız gerekebilir, çünkü duygusal yükseklikleriniz sizi bazen kontrol etmenizi zorlaştırabilir. Ancak, sevdiklerinizin anlayışla bu duruma tepki vereceğinden emin olabilirsiniz. Unutmayın, önemli olan kendinizi anlamak ve gerektiğinde kendinize zaman ayırmaktır.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Boşanmış Yengeç burcuysanız, eski eşinizle yaşadığınız hukuksal konular tekrar gündeme gelebilir. Eski partnerinizle yüz göz olmamak için olayların hızlıca çözümlenmesini istiyorsunuz. Yeteneklerinizi somut adımlarla hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Ailenizin desteği sizin içi büyük önem taşıyor.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ekonomik açıdan rahat etmek, koşullarınızı iyileştirmek isteyebilirsiniz. Bunu hak ettiğinizi düşünmekle hak ettikleriniz için verdiğiniz çaba arasında bir uyum sağlamalısınız. Kendinizi geliştirmek, işinize ve hayatınıza gerekli yatırımları yapmak adına bir planlama yapabilirsiniz.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Ay bugün yanan yolda ilerlemekte. Enerjinizi eve yönelik konulara verebilirsiniz ancak evde daha dengeli davranmaya çalışmalısınız.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde etrafınızdaki kariyerinizi ya da segmentinizi paylaşan kişilere karşı dikkatli olmanız ve sözlerinizi nezaketle seçmeniz gerekebilir.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Sevdiğin ve değer verdiğin insanlarla daha farklı bir boyutta anlaşmaya başladığını hissedebilirsin bugün. Enerjin insanlarla uyuşacak. Bir şeyler daha anlaşılabilir, daha uzlaşılabilir hale gelebilir senin için.

11 Kasım 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Gün, ayrıntılara dikkat etmeniz ve sorunların üstesinden gelmeniz için sizi iyi bir konuma getirecek. Bugün becerileri öğreniyor, geliştiriyorsunuz veveya sağlık sorunları hakkında konuşuyorsunuz. Bu dönemi günlük yaşamınızın ayrıntılarını çözmek için kullanın. Günün potansiyel dezavantajından, yani daha az önemli şeyler yüzünden üzülmek veya strese girmekten ve büyük resmi görememekten kaçınmayı hedefleyin. Artık ayrıntılar her zamankinden daha önemli ve sizi tekrar yoluna sokacak ve hayatınızın tadını çıkarmak için daha sağlıklı bir konuma getirecek düzenlemeler ve ayarlamalar yapmak için iyi bir dönem.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ailenizin tepki vermesiniz istemiyorsanız, onların fikirlerini önemseyin. Bireysel davranmak isteyebilirsiniz. Özgürlüğünüz kısıtlandığı zaman istediklerinizi yaşama geçiremiyorsunuz. Yaşantınıza renk katacak işler geliyor.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Ne kadar cazip gelse de, gereğinden fazlaüstlenmeyin. Onun yerine sizin için önemli meselelere odaklanın. Aksi takdirde bunalabilirsiniz. Yeni bir şeyi ele almaya karar verdiyseniz, açık olun ve başkalarını size yardımcı olmaya davet edin. Enerjinizi bu şekilde odaklarsanız ve doğrudan sizi ilgilendirmeyen sorunların ilginizi dağıtmasına izin vermezseniz başarıya ulaşma olasılığınız daha yüksek olacaktır.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Zihinsel olarak çok fazla ön planda olamayacaksınız. Yaşamsal konularda var olan sorunların ve sıkıntıların da son bulma ihtimali var. Süreç içerisinde daha anlaşılabilir adımlar atmanız gerekmekte. İçinde bulunduğunuz durumlara uygun adımlar atabildiğiniz takdirde her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamanız gerekiyor.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizin, ilişkinize verdiği önemi kabul etmek durumundasınız. Sizden onu anlayışla karşılamanızı bekliyor. Bu kadar katı olmak zorunda değilsiniz. İş arkadaşlarınızla aranızda meydana gelecek gerginlikler size başarısızlık olarak geri dönebilir. Ayrıca bu durumun başarısız olmanızı isteyenler için bir fırsat yaratacağını da unutmayın. Fazla çalışarak sınırlarınızı zorlamayın. Riskli yatırımlara yönelmediğiniz sürece kazançlı olacağınız bir gün. Yediklerinize dikkat, mideniz bozulabilir.

11 Kasım 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 07' 47" R
Ay
Başak
04° 51' 13" R
Merkür
Oğlak
03° 17' 27" R
Venüs
Terazi
29° 44' 48" R
Mars
Yay
07° 15' 32" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 34"
Satürn
Balık
01° 18' 04"
Uranüs
Boğa
20° 13' 25"
Neptün
Balık
24° 53' 21"
Plüton
Oğlak
28° 35' 18"
Chiron
Koç
15° 41' 05"
Lilith
Başak
06° 55' 05"
True Node
Koç
23° 38' 22"
Son Güncelleme : 04/12/2023 16:40

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>